Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)

Goto down 
+3
Itachi
Medusa
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 5:29 pm

Yoko

No je to jen maličkost a třeba to není ani ono... Snažím se to nějak zamluvit. Myslím....myslím, že ta žena byla Uindo.......ale je to asi jen taková kravina, jak by mohla být dospělá Uindo tady u nás. začala jsem se přihlouple smát.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 9:19 pm

Yoshiro

Chvíli jsem nad tím přemýšlel.. Nelam si tím teď hlavu. Řekl jsem aa usmál se na ní. Zase jsem se zadíval na nebe. Ještě bude hodně času na přemýšlení.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 9:27 pm

Yoko

Hmmm máš pravdu. přikývnu na souhlas. Bylo mi hned lépe, když jsem ze sebe ten problém dostala. Zývnu. No asi bych si už měla jít lehnout...Děkuji a dobrou noc. řeknu, vstanu a přejdu ke stanu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 9:32 pm

Yoshiro

Posadil jsem se.. Jo.. Dobrou noc.. Popřál jsem a znovu se zadíval před sebe.. A přichází věčná a všemi milovaná, nudná samota.. Definoval jsem si v hlavě hlídku..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 10:54 pm

Izashi

V stane už bola celkom nuda...
Viečka sa mi skoro zatvorili, keď hlasy ustali. Bola to celkom otrava, ale nastal čas prelomiť ľady s Yoshirom...
Vyliezol som z toho stanu a pomaly prišiel k Yoshirovi. Sú pekné, však? Posadil som sa vedľa Yoshira, vtedy, keď som sám videl doraz hviezd v jeho očiach mu bolo jasné, že myslím hviezdy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 11:00 pm

Yoshiro

Dnes to vypadalo na Hyuuga chat.. Co si budeme povídat, Yoko mi byla o dost sympatičtější než Izashi.
Ale byli jsme spolu teď v týmu a na misi. Nebyl čas na dětinské hádky a hru na uraženého..
Jo.. Vyhrkl jsem ze sebe..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 11:31 pm

Izashi

Sedel som ticho v tráve...
Toto bolo vôbec prvýkrát, čo som s Yoshirom hovoril, teda okrem mojej poznámky na chuuninských skúškach...
Nevedel som čo hovoriť, opýtať sa otázku "Aké mydlo používaš?" by asi nebola najlepšia téma na diskusiu. Na čo som sem chodil?! Preblesklo mi hlavou, musel som teda niečo povedať. Najprv som chvíľku počúval cvrčky ako cvrkajú, potom som začal. Vieš Yoshiro... Začal som pozerajúc sa na nebeskú oblohu... Keď som bol menší, otec mi hovoril, že každá hviezda symbolizuje ninju, ktorý zomrel pre dobrú vec. Že každý správny ninja má tam hore jednu svoju hviezdu... Dokončil som a celkom milo sa usmial. Chcel som sa ťa niečo opýtať už dlhšie, ale nikdy nebola správna doba... Zohol som hlavu smerom k zemi a prešiel pohľadom do trávy... A nálada... Potom som jemne privrel oči a zase ich otvoril. Pred troma rokmi, čo bolo vlastne dôvodom tvojho odchodu? Opýtal som sa narovinu a však pokojne. Bolo mi jasné, že som posledný, komu by to mal hovoriť, ale predsa ma to zaujímalo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 11:39 pm

Yoshiro

Trénink..Odpověděl jsem mu zcela popravdě.. Nebyla to dlouhá odpověď, ale přímá a výstižná.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 1:57 pm

Izashi

Usmial som sa...
To je jasné , ale kvôli čomu potrebuješ taký tréning? ... Kvôli komu?
Opýtal som sa priamo. Tréning by Yoshiro dostal aj v Konohe, tak načo zdrhal? Stále mi to nešlo do hlavy. Kvôli čomu? Prečo? Čo ten chlapec vlastne chce...? Pýtal som sa sám seba.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 3:33 pm

Yoshiro

Proč tě to zajímá? Zeptal jsem se ho.. Tohle je čistě moje věc.. Řekl jsem trochu vytočeně.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 5:00 pm

Izashi

Stíchol som...
Ou, prepáč...
Vydal som zo seba len...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 10:07 pm

Yoshiro

Jdi radši spát .. Řekl jsem celkem mile.. Teď mám hlídku já, vyspi se trochu.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 10:14 pm

Izashi

Pochopil som, že mi to nepovie alebo o tom nechce hovoriť...
Oukej, keby si chcel vystriedať, zobuď ma... Povedal som a išiel do svojho stanu, ktorý som si nechal otvorený...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 10:21 pm

Yoshiro

Vstal jsem a rozhlížel se kolem sebe.. Zítra tam dorazíme.. A mám sakra blbej pocit, že se nebude dít nic dobrýho. Pomyslel jsem si ..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 10:52 pm

Yoko

Ve stanu zalezu do svého spacáku. Doufala jsem, že si všechny ty problémy ještě jednou v hlavě přeberu a promyslím, ale byla jsem tak unavená, že jsem okamžitě usnula....Měla jsem úžasný sen. Byla jsem ještě malá. Stála jsem na okraji hřiště a sledovala, jak ostatní hrají fotbal. Najednou mě někdo chytil za ruku a vtáhl do hry. Přihrál mi míč a já dala goool.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:01 pm

Noc uběhla dost rychle..Izashi mě na hlídce po 3 hodinách vystřídal...

Ráno jsme všichni vstali okolo 7 hodiny...Sbalili jsme si věci a dali se do cesty.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:07 pm

Yoko

Moc jsem toho na večer nevybalovala, a tak jsem měla ráno zbaleno mezi prvními. Nejhorší bylo poskládat ten stan. Ten mi dal hodně zabrat. Když jsme vyrazili, zeptala jsem se. Kdy tak dorazíme k prvnímu bodu na mapě?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:08 pm

Yoshiro

Podíval jsem se na mapu... Zhruba za 4 hodiny.. Pokud se nebudeme zastavovat a poběžíme rychle, tak klidně za 3...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:23 pm

Izashi

V noci som mal hliadku...
Ráno som bol už skoro zbalený, stan mi robil tiež asi najväčšie problémy...
Vyrazili sme... Okamžite som aktivoval byakugan... Tak teda pobežíme, nie? Povedal som trochu "akčne" ...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:33 pm

Yoshiro

Nesmíme ale porušit formaci, jsme v části lesa, která už není tak bezpečná, jako ta v blízkosti Konohy. Je tu nějaká malá procentuální šance, že by nás klidně mohl někdo napadnout.. Řekl jsem..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:51 pm

Izashi

Ak by bol niekto blízko, určite dám vedieť včas... Povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:58 pm

Yoko

Když jsem slyšela, že nás může někdo napadnout, okamžitě jsem aktivovala byakugan. Běžela jsem za klukama, ale přitom dodržovala formaci.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 4:02 pm

Yoshiro

Těch pár hodin uběhlo celkem rychle.. Dostali jsme se na místo..
Před námi byla jeskyně.. Vešli jsme dovnitř..
Bylo tam rozcestí.. 5 cest..

No.. Tak to vypadá, že se budeme muset rozdělit.. Řekl jsem nezaujatě.. Na tohle jsem si za posledních několik let zvykl..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 5:28 pm

Kai

Rozdeliť... takto nás dostanú jedného po druhom. Ale ak sa rozdelíme ako sa zase spojíme alebo ako oznámime že je niekto zranení ? Opýtal som sa zamyslene. Mali by sme si dohodnúť miesto stretnutia alebo nejaký signál...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 5:40 pm

Yoshiro

Chvíli jsem přemýšlel.. Popravdě... Tohle jsem nedomyslel.. Řekl jsem trochu sklesle..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...
» Blackness

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: