Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:26 pm

Yoshiro

Ležel jsem ve stanu.. Už jsem byl při vědomí.. Byli jsme utáboření v lese..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:28 pm

Izashi

Na Yoshirov stan zrazu zaútočil medveď, roztrhal Yoshira a implantoval si sharingan...
Blbosť, ale bolo by to cool, že jo?

Tiež som ležal v stane....
Nechcel som nikoho otravovať a tiež tu nebol nikto, kto by otravoval ostatných... Toshiro-kun...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:31 pm

Uindo

Pozorovala jsem celou zkupinku už dýl...
nezpozorována...
Měla jsem s nimi vlastní plán...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 8:44 am

Yoko

Většina lidí ze skupiny byla ve stanu. Yoshiro byl konečně při vědomí.Vzala jsem si na starost první hlídku. Mezi hlídáním okolí, zda neuslyším něco podezřelého, jsem na ohni dělala nějakého bažanta, co jsme při cestě sem sestřelili. Vonělo to moc lahodně.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 2:16 pm

Kai

Sedel som pri strome v tureckom sede a meditoval. Snažil som sa poskladať si dokopy útržky spomienok na to čo sa teraz stalo. Ostatných som príliš nevnímal,pokúšal som sa oddýchnuť si. Oheň príjemne osvetľoval okolie, bolo teplo a vo vzduchu sa vznášala krásna vôňa pečeného bažanta. Dokonalá idyla príjemného večera...niečo sa určité pokazí....
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:31 pm

Yoshiro

Vylezl jsem ven ze stanu a protáhl se.. Chvíli jsem se tupě rozhlížel okolo sebe.. Moc jsem si toho nepamatoval..
Ale zajímalo by mě co se mi stalo, že jsem se pak zničehonic objevil tady ve stanu, kde jsem se taky probral. První osoba, kterou jsem spatřil byla Yoko.. Asi měla hlídku.. Možná bych se jí mohl zeptat, co se stalo.. Pomyslel jsem si a dal se do kroku směrem k ní. Když jsem byl asi 3 metry za ní, promluvil jsem.. Ahoj..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:37 pm

Yoko

Uslyšela jsem za sebou nějaké kroky a potom pozdrav, otočila jsem se a spatřila Yoshira. Ahoj... také jsem ho pozdravila. ...Nemáš hlad? Už je hotový. řeknu a ukážu na bažanta.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:41 pm

Yoshiro

Vlastně..Ani ne.. Odpověděl jsem jí na otázku a posadil se vedle ní.. Proč mi něco říká, že jsem jedinej, kdo tam omdlel? Zeptal jsem se .. Bylo mi to jasný, ale musel jsem nějak začít diskuzi.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:51 pm

Yoko

Noo řekla bych, že jsi byl jediný, kdo měl hodně silného protivníka, a také možná tím jak jsi ještě nebyl zcela uzdravený, než jsi vyrazil na misi. řeknu zamyšleně. Izashi a Kai co vím, tak bojovali proti elementárům a já........jen sama se sebou. dodám ještě. To proti komu jsem bojovala já, řeknu skoro neslyšně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 8:19 pm

Yoshiro

Hmmm... Vydal jsem ze sebe a položil se do trávy.. Možná jsem byl chvíli při vědomí..Ale asi se mi to spíš jenom zdálo ..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 8:32 pm

Yoko

Mohl být při vědoví? Trochu se v duchu leknu a zčervenám. Při vědomí? Hmmm to je možné. Co se dělo, když jsi byl "možná" při vědomí? Třeba ti můžu říct jestli je to pravda nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 8:37 pm

Yoshiro

Heh.. No .. Ono je to takový... Absolutně nereálný...Blbost.... Malinko jsem zrudl, ale snažil se nadále zachovat svůj profesionálně Uchihovský výraz. Odkašlal jsem si a důležitě se na ní podíval.. Prostě blbost...
Muselo to vypadat komicky.. Uchiha, co se styděl něco říct.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 9:20 pm

Uindo

Musela jsem se usmát těm kašparům....
Malá myš co seděla kousek od tábora byla moje uši
Čekala jsem, kdy si mě Yoko všimne...
Byla jsem schválně tak aby si mě časem všimla
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 9:28 pm

Kai

Hihi to sú ale trúbky
chichotal som sa v duchu. Potom som nečakane vyskočil na nohy a povedal tak čo zaľúbenci najeme sa ? Povedal som s úškrnom na tvári a už som si vzal veľký kus bažanta a sadol si oproti nim. jheto vlmi dbré povedal som s plnými ústami smerom k Yoko a keďže mi zrejme nerozumela ukázal som jej zdvihnutý palec.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 8:45 am

Yoko

Zrudla jsem ještě více. Ouuu určitě myslí to dýchání z úst do úst. Jen se na Yoshira usměju a řeknu. Hmmm, asi ano. Sama si přitom hluboce oddychnu. Po chvilce odněkud vyskočí Kai a vrhne se hladově na bažanta. Podle jeho zdviženého palce mu očividně chutnal. Chvíli se nic nedělo, ale pak jsem si něčeho všimla v lese. Vstala jsem a řekla klukům Omluvte, mě na chvíli. a zašla jsem do lesa. Nemusela jsem ani dlouho hledat a uviděla jsem skovanou Uindo. Co tu děláš? zeptám se jí nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 3:33 pm

Uindo

Opřená o strom jsem pozorovala tábor Byakuganem...
Přibližovací Yoko jsem viděla dlouho předtím než se dostala blízko
Když na mě promluvila jen jsem se usmála...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 8:06 pm

Yoko

Nic víc? zeptám se se úplně normálně a sleduju Uindul
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:09 pm

Uindo

Copak by sis přála ode mě slyšet?
zeptala jsem se opřená o stěnu
Pořád jsem ještě byla oháklá jako jounin z konohy...
Kterým jsem ostatně byla
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:20 pm

Yoko

Trochu jsem se pousmála. Začneme lehkou otázkou. Co tu děláš?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:23 pm

Uindo

Pominu-li fakt, že jsem výše potavená a tudíž by si mě měla oslovovat uctivěji tak bych přešla k otázkám, které tě opravdu zajímají, ne proč jsem náhodou zrodvna u vašeho tábora...
usmála jsem se na svou sestřenici...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:33 pm

Yoko

Tsch. Trochu si pro sebe odfrknu. Jakto, že jsi tu dvakrát a co chceš? zeptám se tedy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:38 pm

Uindo

Jsem si poěmrně jistá, že tu jsem jen jednou...
A co chci? Myslím si, že do mých starostí ti nic není...
Porpavdě jsem čekala spíš otázku typu "proč jsi zabila Hinatu"

řekla jsem a lehce zamávala rukama
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:46 pm

Yoko

Zatla jsem ruce v pěst. Tahle otázka hned měla následovat. Tedy proč jsi zabila Hinatu? Co ti to sakra přineslo? zeptám se a v hlase je slyšet, že jsem naštvaná.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:51 pm

Uindo

Popravdě? Zabila jsem jí z prostého důvodu...
Bylo to nezbytné... a také popravdě... jsem se tu objevila jen proto, abych ti dala odpovědi...
A víš proč? Protože si to zasloužíš vědět...
řekla jsem jí vlastně nic neříkající odpove'd
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 8:40 am

Yoko

Z toho jak jsem byla naštvaná, se mi až aktivoval byakugan. Stála jsem tam s rukama zatnutýma. Byla jsem opravdu naštvaná. Bylo to nezbytné? Bylo to nezbytné?... Opakovalo se mi jen v hlavě. Co sakra myslíš tím - Bylo to nezbytné?!? zařvu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...
» Blackness

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: