Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:04 pm

Yoshiro

Děje se něco? Zeptal jsem se nervózně.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:08 pm

Yoko

N.....ne....ne...nic se neděje. rychle ze sebe vysypu a postavím se na nohy stále však červená.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:44 pm

Yoshiro

Vstal jsem konečně ze země.. Noha byla v pořádku, ale pořád celkem bolela.. Dokulhal jsem k ni.
Není ti špatně.. ? Pomůžu ti do tábora.. Pojď.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:51 pm

Yoko

Tááák, teď bych měla omdlet a dělat, že nemůžu dýchat a on by..... ještě víc jsem zčervenala. Pak jsem ale v duchu zatřásla hlavou. Kurňa vzpamatuj se..... okřiknu se v duchu. Ne...není mi špatně. řeknu a začnu skákat jak pomatená. Musí si o mně myslet kdoví co... Po chvilce raději přestanu a ještě dodám. No to spíš já bych ti měla pomoci do tábora.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:53 pm

Kai

Kedže to boly preč už asi 15 minút celého bažanta som spacifikoval. Hehe ale im to trvá... asi už dlho neboly spolu. Keď sa vrátily do tábora veľavýznamne som na nich pozrel a povedal tak dúfam že ste si užily, teraz by sme mohly vyraziť nie ? (xD) sorač neviem či je deň alebo čo ale už sa desne nudíím.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:04 pm

Yoshiro

Nakonec jsme si teda tak nějak navzájem pomohli do tábora.. Kai měl nějákou tupou přípomínku, ale zarazit mu za to chidori do hlavy mi přišlo momentálně nevhodné. Byla noc.. Jediný zdroj světla byl měsíc, ale kvůli stromům šlo špatně vidět. Pomůžu ti ke stanu.. Aby ses nevyvrátila.. Otočil jsem hlavu na Kaie.. Vezmu si hlídku..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:09 pm

Yoko

V obličeji celá červená, ale tma to trochu skryla, poděkuji Yoshirovi za pomoc až ke stanu. Pak si ve stanu zalezu do spacáku, ale jen tak odpočívám, protože tento den byl velmi zajímavý, ale hlavně přinesl mnoho otázke, které by se měli zodpovědět.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:22 pm

Yoshiro

Vyskočil jsem mezi stromy..Čas hlídky.. Pomyslel jsem si. Jedním okem jsem koukl na stan Yoko.. Dobrou noc.. Zašeptal jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:18 pm

Kai

Keď myslíš ale ak budeš unavený rád ťa vystriedam. Dúfam že nebude unavený, nechce sa mi sedieť a čumieť do blba... Ľahol som si vedľa ohňa, ruky založil pod hlavu a sledoval hviezdy a mesiac na oblohe. Dnes je krásna noc... predsa len občas stojí za to spať pod holým nebom....
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 12, 2010 10:51 pm

Izashi

Tučko mi zjedol vtáka...
Zabil by som ho, keby som si neužíval pohodu v stane...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)   Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...
» Blackness

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: