Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 10:57 am

Ubehlo pár dní...
Boli ste poslaní na pár misii.
Vždy to znelo takto: Uneste určitú osobu do sídla, aby vás pri tom nikto nesledoval. Sasori na tej osobe použil "to ovládacie jutsu" (nazval ho Unazuku no Jutsu) a osoba odišla už po svojich.
Bankový úradník, ktorý sa dostal pod našu kontrolu, doniesol veľké množstvo peňazí, takže Sasori platil Neko slušne.
Shokushu si do sídla zatial žiadne ženy nepriviedol.
Kapelovi sa zranenia zregenrovali.
Mumei len plnil misie.
Sasori ostal v bábkovom tele celý čas.

Nastalo ráno.
Kapel bol momentálne v sídle, bez zranení.
Neko sa vracala z misie s úspešne unesenou ženou. Bola to žena nejakého starostu. Bola v bezvedomí a Neko ju niesla do sídla. Neko už mohla vidieť horu, v ktorej bolo ukryté sídlo, teda nebola ďaleko. Neko mala pár menších zranení.
Mumei práve vyrážal na misiu. Jeho cieľom bolo uniesť dvoch farmárov, správcov všetkých polí v okolí, dobre informovaných.
Shokushu odišiel na dlhú misiu už pred nejakým časom, teda nebol v sídle.

Neo Sasori

Sedel som vo svojej pracovni. Čítal som správu od jedného úradníka, ktorý bol pod mojou kontrolou. Bola skutočne veľmi zaujímavá.
Takže Iden, hmm?


Naposledy upravil Mike dne Mon Jun 07, 2010 12:56 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 11:45 am

Neko

Sakra ta ženská se pronese. Nadavála jsem si pod tínou té ženy, kterou jsem už nesla pěkně dlouhou dobu na zádech. Naštěstí do sídla to byl už jenom kousek, tak jsem si řekla, že to už zvládnu v pohodě. Po rukách a nohou mě pálili zranění, které nebyly nějak vážné, ale dostal se mi do nich prach a tak...V jednu chvili mi jedna noha úplně jakoby vypověděla a já si musela na moment kleknout. Podívám se na nohu. Tohle bude možná trochu horší zranění. pronesu pro sebe, pak ale vstanu a po chvilce stojím u vstupu do sídla.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 11:50 am

>Neko

Žena bola dosť ťažká, zvlášť keď si ju niesla tak dlho a ešte si sa musela presvedčovať, či ťa niekto nesledoval.
Na vstup do sídla si potrebovala 3 krát potlačiť 5 určitých miest v stene. Tá upozorní ľudí v sídle.
Zložitú kombináciu pečatí, ktorú používali Neo Sasori a Shokushu si nepoznala.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:01 pm

Neko

Kód, nooo tak to bude složitější. Vždycky otevíral někdo jiný než já...Sákryš, jak to jen bylo? ptala jsem se sama sebe. No třeba se něco stane. mávnu nad tím jen rukou a zatlačím 3x 5 určitých míst, o kterých si myslím, že to jsou. Pak už jen můžu čekat co se stane, ale raději se připravím na všechno.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:03 pm

Neo Sasori

Niekto bol pred bránou.
Aktivoval som zariadenie, ktoré som mal na stole. Pred bránou bola Neko aj s cieľom. Zmačkol som tlačítko a vchod sa jej otvoril.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:14 pm

Neko

Až jsem se úplně podivila, jak to bylo snadné. Raději jsem dloho neváhala a vstoupila do sídla. Za těch pár dnů jsem se už naučila kudy kam, abych nezabloudila. Šla jsem tedy rovnou do Sasoriho pracovny. Lehce jsem zaťukala a vstoupila. Mise splněna. řeknu při vstupu.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:15 pm

Mumei

Dvere pred Neko sa otvorili a v nich som stál ja... Tak už si späť, žena... Preniesol som len, pohľadom skĺzol po žene, ktorú doniesla Neko a išiel si po svojich. Akurát som vyrážal na misiu, uniesť tých dvoch farmárov...
Zamieril som si to teda do najbližšej dediny, opýtať sa na tých dvoch. Išiel som asi stredným tempom, dedina bola neďaleko...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:19 pm

Neo Sasori

Neko vošla do mojich dverí a oznámila mi splnenie misie.
Pozrel som na ňu. Bola zranená...
Fajn... polož ju sem, ja spravím jutsu... a ty sa choď ošetriť. povedal som jej bezcitne.
Vstal som a išiel som smerom k nej.

>Mumei

Asi po takej polhodinke behu si dorazil do určenej dediny.
Farmári mali pomerne veľké sídla, za dedinou, kde sa rozprestierali polia.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:27 pm

Mumei

Rozmýšľal som, či sa najprv na farmárov opýtať, ale predsa v sídle bude kopa zamestnancov, ktorý mi určite radi pomôžu. Zamieril som teda k najbližšiemu sídlu... Pekne cestičkou, až ku bráničke, ktorú som si otvoril. Potom rovno ku sídlu. Zaklopal som na dvere a čakal, kto otvorí...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:31 pm

>Mumei

Nebolo to také ľahké. Po cestičke si prešiel, ale pri bráne ťa zastavili stráže.
Čo by ste radi, pane? spýtal sa strážnik úctivo, ale opatrne.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:36 pm

Neko

Mumie (jak mu říkám já) jsem si moc nevšímala, jen jsem kolem něj prošla.
...
Sasori ukál, kam mám položit tu ženu. Udělala jsem co chtěl. Nad svým zranění jsem jen mávla rukou. Pche to nic není. dodala jsem. Když jsem položila ženu, vstala jsem a odešla přes pracovnu do pokoje. Šla jsem do koupelny, ale tam jsem už nenašla žádné obvazy či něco na vydenzifikování. Tsch, jedinou ošetřovnu má uchylák. Musím si tedy zajít tam. Jediné štěstí, že tu není. Přešla jsem tedy znovu přes pracovnu a vydala se do pokoje uchyláka.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:41 pm

Neo Sasori

Začal som robiť Unazuku no jutsu...
Neko išla najprv do izby... potom odtiaľ vyšla a smerovala na chodbu...
Nič som jej nepovedal, len som ďalej robil jutsu...

Shokushova izba

Neko vošla do Shokushovej izby. Bolo to tam dosť temné a strašidelné. Všade samé skúmavky, divné výtvory a podobne. Na stenách okovy a reťaze. Bolo tam niekoľko dverí, pričom na jednych boli krvavé stopy. Krvavé stopy boli aj na stenách. Celou izbou sa vinul nepríjemny mŕtvolný zápach. Vyzeralo to skôr ako nejaký žalár s výskumným vybavením. Nevedela si, kde by mohli byť obväzy.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:51 pm

Mumei

Zastavili ma stráže...
Chcel by som sa stretnúť so správcom... Povedal som im rovno.
Mám pre neho návrh... Dodal som.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:59 pm

>Mumei

Odovzdajte nám zbrane, prosím. povedal druhý strážca.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:10 pm

Neko

Musela jsem si zakrýt nos, abych vůbec mohla vstoupit do jeho pokoje. Všude byla jen krev, okovy a skumavky kdoví s čím. Neměla jsem jinou možnost než pootevírat všechny skříně a dveře a doufat, že nenajdu nic......jak to jen říct......úchylného.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:13 pm

Shokushova izba

Otvorila si jedny dvere a našla si miestnosť plnú mŕtvol... zohavených, znetvorných, väčšinou žien. Povaľovalo sa tam hocičo, časti tela, zhoreté telá, končatiny hocikde...
Na niečo si šľapla... pozrela si čo to je... a bolo to oko. Rozšľapla si oko.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:16 pm

Mumei

Začal som vyťahovať zbrane...
Pekne krásne všetky zbrane t.j. kunaie, shurikeny, nejaké ninja lanka, dymové bombičky a tak...
Svoje dve špeciálne zbrane som nechal pod oblečením proste rozpustiť na prach...
Dvihol som teda ruky, nech si ma prehľadajú...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:25 pm

>Mumei

Zbrane ti zobrali a prehľadali ťa.
Potom ťa pustili dnu.
Prechádzal si pomerne veľkým areálom. Boli tam farmári, nejakí otroci, pár stráží.
Teba však viedli do veľkého domu. Prešli ste pár chodbami až ste sa dostali do kancelárie.
Bolo tam asi 5 stráží + tie 2, čo ťa priviedli.
Tento pán od vás niečo chce, šéfe. povedal strážca.
Počúvam. povedal farmár.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:26 pm

Neko

Otevřela jsem dveře a zhrozila jsem se. T...tolik mrtvých znetvořených těl, kolem toho se povalovali i části těla a ten zápach. Udělalo se mi trochu na zvracení, ale řekla jsem si, že to vydržím, avšak musela jsem si dát ruku před pusu. Když jsem se ještě jednou podívala na tu hromadu, byly tam snad jen samé ženy. To...to je tak nechutné. Při pomyšlení, že takhle jednou můžu skončit i já, jsem musela raději dveře zavřít. Udělala jsem krok a jen jsem ucítila, jak jsem něco rozešlápla. Podívám se dolů co to je. Všude okolo mé nohy byly jen zbytky od rozešlápnutého oka. Chtělo se mi zvracet. Ani druhá ruka ruka před ústa nepomáhali. Vše jsem nechala, tak jak to bylo a rychle jsem musela utéct z Shokushova pokoje. Znovu jsem proběhla přes pracovnu do pokoje a rovnou do koupelny k záchodu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:31 pm

Neo Sasori

Prebehla okolo mňa Neko, a veľmi rýchlo utekala smerom na záchod.
Ešte stále som robil Unazuku no Jutsu, takže som nemohol ísť za ňou...
Buď niečo blbé zjedla, alebo bola v Shokushovej izbe...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:40 pm

Neko

Byla jsem skloněná nad záchodem a zvracela jsem. Co...co to......sakra bylo? Bléééééé. Vše...všechny ty těla. Blééé. Je...je ještě horší, než jsem si myslela. N..nedivím se, že ho chtěl Kapel zabít. spláchnu záchod a přejdu k umyvadlu, kde si vypláchnu pusu a opláchnu obličej. Chvili jen tak stojím u umyvadla, pak se podívám do zrcadla, ale raději odvrátím pohled a sednu si na studenou zem mezi umyvadlem a záchodem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:42 pm

Neo Sasori

Dokončil som jutsu...
Žene som dal mysľou príkaz, aby odišla, keď sa preberie...
Vstal som a išiel som za Neko...
V izbe nebola, tak som zašiel do kúpelne...
Našiel som ju sedieť na zemi...
Neko? prihovoril som sa jej svojím bezcitným hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:43 pm

Mumei

Prišiel čas na nejaký herecký výkon...
Dobrý deň pane... Pozdravil som a uklonil sa.
Idem rovno od feudálneho pána zemi vody... Začal som, čím som pridal stretnutiu dosť na váhe. Mám pre vás dve správy ohľadom vašej farmy. Jednu zlú a jednú dobrú... Pokračoval som. Pokiaľ by to bolo možné, rád by som vám to oznámil medzi štyrmi očami, ako mi bolo prikázané. Iste chápete, že je aj vo vašom záujme, aby sa zlé správy o vašej farme nešírili len tak... Dodal som. Chcel som tým dosiahnuť, aby stráže odišli.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:48 pm

Neko

Jen tak jsem si tam seděla, když jsem najednou uslyšela své jméno. Huh?...Ach Neo Sasori. Rychle jsem vstala a dělala, že mi nic není. Děje se něco? zeptala jsem se, abych odvedla pozornost od toho, že tu jen tak sedím. Ale právě v tu chvíli se mi vrátili vzpomínky na Shokushův pokoj a já musela opět k záchodu. Omlouvám se. řekla jsem, když se mi zas na chvíli ulevilo.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:54 pm

>Mumei

Odíďte. prikázal farmár strážam.
Stráže odišli, ale v miestnosti nebolo žiadne okno, ani nič podobné...
Počúvam, pán vyslanec. povedal zdvorilo farmár.

Neo Sasori

Deje sa len to, že je ti zle. povedal som bezcitne.
No tak... čo sa stalo? spýtal som sa a prišiel som bližšie k nej.
Bol som pri nej úplne blízko a dal som jej ruku na chrbát, aby sa jej uľavilo... ale mohla cítiť len tvrdé drevo, bez života... Nemohla vidieť súcit... a mohla počuť len chladný, prázdny hlas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
» Začátek cesty - Hra pro členy třídy 1. ( Nawaki, Misman, Horox, Mike, Itachi, Red, eliizabet)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: