Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 1:56 pm

Mumei

Jemne som sa poškrabal na oku...
Takže chcete najprv zlú alebo tú dobrú správu?
Opýtal som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:01 pm

Neko

Stále jsem byla rukama opřená o záchod, kdyby se mi zas chtělo zvracet. Trochu mě překvapilo, když mi položil Neo Sasori ruku na záda, ale zároveň mě to potěšilo, i když to bylo jen dřevo. Shokushův pokoj.. jen odpovím, jako kdyby to mluvilo za vše.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:07 pm

Farmár

Tak teda tú zlú. povedal ti.

Neo Sasori

Aha...
Pochopil som to... Bolo to jasné, ak tam narazíte na blbú miestnosť, tak je to fakt zlé...
Svojou drevenou rukou som jej prechádzal po chrbte, akoby som ju hladkal...
Chcel som ju upokojiť...
To bude dobre... povedal som, avšak bezcitne...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:11 pm

Neko

Děkuji. řeknu, spláchnu záchod a přejdu k umyvadlu, kde si opět vypláchnu pusu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:17 pm

Neo Sasori

Dal som ruku z jej chrbta a nechal som ju, nech si vypláchne ústa.
Iba som ju pozoroval s bezcitným pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:44 pm

Mumei

Odkašľal som si...
Zlá správa je, že som vás prišiel uniesť... Povedal som. Vtedy chlapík spadol na zem tuhý a však pri vedomí, zrejme nejaké genjutsu pohľadom. A dobrá správa je, že už mi ostáva uniesť iba jedného správcu... Dodal som a zložil pečať pre kage bushin. Vedľa mňa sa teda objavil môj klon, ten zložil pečať a zmenil sa na správcu.
Ja som medzitým prišiel ku správcovi a dvihol ho... Položil som ho na stôl, otvoril mu ústa a zložil pár pečatí... Garason: Shihai no jutsu. Preniesol som a zmenil sa na prach. Prach potom správcovi vletel do úst...

Správca - Mumei v správcovom tele

Zložil som pečať a zmenil sa na Mumeia...
Svoj klon zmenený na správcu som nechal v onej miestnosti, aby to vyzeralo, že tam je správca...
Tak dovidenia... Povedal som trochu hlasnejšie, aby počuli aj stráže za dverami, že odchádzam...
Následne som otvoril dvere, venoval strážiam pohľad... Odveďme ma prosím ku bráne, rád by som dostal svoje zbrane...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:47 pm

>Mumei

Stráže ťa odviedli k bráne, dali ti zbrane...
Všetko išlo hladko...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:53 pm

Mumei

V správcovom premenenom tele som sa vydal ku ďalšej farme...
Pekne ku bráne... Dobrý deň, je pán správca doma? Opýtal som sa miestnych stráži...


Klon - správca

Sedel som v kancelárií, Mumei už odišiel a tak som sa tváril akože nič, snáď si nič nevšimnú...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:58 pm

>Mumei

Prečo ťa to zaujíma? spýtali sa podozrievavo strážci.

>Klon-správca

Nahrnuli sa k nemu strážcovia.
Šéfe, stalo sa niečo? pýtali sa.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:03 pm

Mumei

Použil som rovnakú rozprávku...
Mám pre neho návrh od feudálneho pána vody, viac nemôžem povedať... Povedal som. Mám odovzdať zbrane alebo môže ísť rovno k nemu? prosím, veľmi to súri... Dodal som. Stále som to prirodzene len hral tak, ako som doteraz odkúkal od ľudí...

Správca- klon

Trochu som zakašľal... Ale... nič...musím byť sám. Vydal som zo seba, ale veľmi potichu. Zabudol som meniť totiž hlas.
Tiež som trochu zamával rukami, aby odo mňa odišli...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:13 pm

Neko

Už mi bylo mnohem lépe. Otočila jsem se na Neo Sasoriho. Už je mi lépe, děkuji. Mám další misi nebo se můžu jít osprchovat a spát? zeptám se mile.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:28 pm

>Mumei

Hm... odovzdajte nám ju. Predáme ju pánovi. povedal strážca.

>Správca-klon

Ste v poriadku šéfe? pýtali sa ďalej.

Neo Sasori

Už vyzerala lepšie...
Nič pre teba už nemám. Máš nateraz voľno. oznámil som jej a už som odchádzal, aby sa mohla sprchovať.
Mieril som do Shokushovej izby...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:43 pm

Kapel

Ako som došiel zvonka kde som skúmal terén okolo úkrytu, som sa zavrel do izby zasvietil a a staral sa o svoju krásnu, elegantnú, žiarivú katanu, ktorú som dotykom starostlivého priateľa hladil a brúsil, obracal som si ju a prezel jej čepeľ po výške, nevynechal som ani jeden kúsok, potom som len počul ako niekto uteká okolo dverí, roztvoril som dvere a s podozrievavým pohľadom som videl už len chrbát neko čo utekala, a vedel som rozoznať že si drží ústa ako keby jej prišlo zle, pozrel som sa pred seba, dvihol pravé obočie o údivu zamyslene som pokrčil plecami a vrátil sa k svojej činnosti
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:24 pm

Mumei

To nie je možné...
Musím to doručiť osobne a čo najrýchlejšie, inak si to vyžeriem u feudálneho pána. Vyžeriem si to ja...
Trochu som zvážnel... A potom vy... Dodal som.
Takže ma pustíte alebo sa tu budeme celý deň naťahovať? Mám totiž aj iné veci na práci, napríklad doma mám... Kapel, Sasori, Neko, Shokushu... Pomyslel som si... Doma mám 4 hladné deti... Dodal som nakoniec, už trochu s naštvaným výrazom na tvári. Potom som sa upokojil... Prosím... A hodil som na stráže niečo ako mini verziu psích očí, ešte nepreskúšanú.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:51 pm

Neko

Dobře. Přikývnu na souhlas. Chvíli počkám než bouchnou dveře od pokoje a začnu se svlékat. Pak si vlezu do sprchy, kde si pustím teplou vodu. Celou místnost opět zaplní pára. Snažím se vymýt z ran ten hnusnej písek a prach, v celku se mi to i daří.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:54 pm

>Mumei

Fajn... chceme vidieť oficiálny papier od feudálneho pána. Buď to, alebo vypadni, panáčik. povedal ti rozladene strážca.

Neo Sasori

Vošiel som do Shokushovej izby.
Hm... nezmenilo sa to tu...
Ešte že som bol v bábkovej forme...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:01 pm

Neko

Po dlouhé době stávené ve sprše, kde na mě padale krásně teploučká voda, jsem konečně vylezla. Kolem sebe jsem obmotala ručník jako vždy a vešla do pokoje s tím, že si konečně po takové námaze odpočinu v posteli.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:04 pm

Neo Sasori

Sedel som na posteli...
Ehm... doniesol som ti obväzy. povedal som a ukázal som ich. Povedal som to však iným hlasom, ako vždy. Dokonca som sa aj trocha začervenal, keď som ju videl.
Pomôžem ti ošetriť zranenia, ak chceš. povedal som a mierne som sa na ňu usmial.
Po dlhej dobe to zase cítim...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:04 pm

Klon - šéf

ANO, áno som v poriadku... Upozornil som ich naposledy...
Nechajte ma, vypadnite... Dodal som celkom rozrušene... vyzeralo to, že som rozrušený z tej správy, čo mi predtým ten posol doniesol.

Mumei

Nie, trvám na svojom...!
Okamžite mi zavolajte kompetentného správcu, uvidíte, že ma pozná a pustí ma dnu bezváhania...!

Povedal som, už fakt naštvaný, síce som to všetko stále hral.
Alebo sa budem sťažovať a garantujem vám, že si tu miesto neudržíme viac ako deň...!!! Pohrozil som im naposledy...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:12 pm

>Klon-šéf

Strážci pomaly odchádzali, ale počul si, že šepkajú, ako sa chováš divne...

>Mumei

Stráže trocha zneisteli.
Zavolajte šéfa! zavolal napokon jeden.
Šéf (tvoj ciel) došiel asi tak o 10 minút.
ževraj ho poznáte, šéfe. povedal strážca.
Šéf sa na teba podozrievavo pozrel.
Bolo tam 15-20 strážcov...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:21 pm

Klon

Konečne odišli...
Aspoň niečo...
Otvoril som úložný priestor v stole a prezeral si papiere... Či tam nájdem niečo zaujímavé, keby niečo...

Mumei

No konečne... Povedal som, keď prišiel správca...
Pane, pane, poznáme... Pamätáte si na mňa, však? Som Johny... Pamätáte, však? Stretli sme sa na tom podujatí... no, Farmárky deň... nie... ako sa to len volalo... Mrmlal som si nahlas. Trochu som skúšal šťastie aby som sa dostal bližšie ku správcovi... Bože, ako sa to len volalo...
Síce osud všetkých prítomných bol spečatený...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:24 pm

>Mumei

Pozeral na teba...
Jasné, to bolo vtedy jak som sa tak ožral ne? Farmársky deň tuřínú!! Nejste vy náhodou ten, čo tam tancoval nahý po stoloch a spieval hymnu Slovanu??? spýtal sa farmár so smiechom.
Niektorí strážci sa začali pochechtávať.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:39 pm

Mumei

Áno, presne! Zvolal som...
Farmársky deň tuřínú... ja som vedel, že sa to volalo nejak tak... Povedal som a trochu zvážnel...
Pane, ale dnes ma posiela feudálny pán na niečo menej radostné, prijmete ma teda? Opýtal som sa s pokorou na tvári...

Klon


Začal som čítať všetky tie dokumenty, čo tam boli...
Nič moc teda, správcovský život je nuda...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:40 pm

Neko

Nejdříve jsem vykulika oči. Je opět ve skutečném těle....Konečně. Pak jsem se usmála a přisedla k němu na postel. Budu jen ráda, když mi pomůžeš. řeknu a položím mu na klín obě nohy, tak aby mi ale nebylo vidět pod ručník.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 7:47 pm

>Mumei

Jasné, poď! povedal farmár veselo, akoby ani nepočul, že sa deje niečo vážne.
Ukazoval ti kopu nudných farmárskych vecí...

>Klon

V papieroch boli dosť nudné záznamy o vypestovaní mrkvy...

Neo Sasori

Keď si ku mne prisadla, tak som sčervenel...
Ale keď si vyložila na mňa svoje nohy, tak som oćervenel tak, že zo mňa priam sálalo teplo... Mal som proste farbu svojich vlasov...
Začal som jej jemne a opatrne ošetrovať rany na nohách... Bolo to ako pohladenie...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)   Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
» Začátek cesty - Hra pro členy třídy 1. ( Nawaki, Misman, Horox, Mike, Itachi, Red, eliizabet)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: