Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)

Goto down 
+3
Itachi
Medusa
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:21 pm

Yoshiro

Seděl jsem opřený o strom.. Byl jsem dost mimo.. Okolí jsem vnímal tak z 10%.. Po tom, co Yoko vyběhla jsem odpadl úplně.. Vypadal jsem jako mrtvej.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:42 pm

Kai

Zarazil som sa keď sa predo mnou otvoril vchod von z jaskyne ale neváhal som a opatrne vyšiel von. Uvidel som tam sedieť ubitého Yoshira tak som k nemu prišiel a podal mu z vrecka jednu bojovú pilulku a povedal mu daj si ju, dá ťa dokopy... predpokladám dobre ak poviem že sme sa dostali von vďaka tebe ?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:45 pm

Yoshiro

Nic jsem neříkal.. Byl jsem v bezvědomí.. Lidé v bezvědomí většinou nemluví..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:47 pm

Yoko

Chvíli jsem běžele, než jsem se konečně dostala ven z jeskyně. Jen co vyběhnu ven uslyším ránu, jako když sebou někdo plácne o zem. Rozhlédnu se a uvidím polomrtvého Yoshira. Přiběhnu k němu a otočím ho na záda. Chvíli váhám zda je to opravdový Yoshiro. Je vážně zranění, to by vysvětlovalo to, proč by měl být mrtvý. A navíc ta žena zmizela hodně rychle, jako kdyby se stalo něco co nechtěla. rozhodnu, kousnu se do prstu, složím pár pečetí a řeknu: kyuichose no jutsu. na místě vyvolání se objeví větší myš s lékařským kufříkem. Nemusím nic moc říkat a myš hned začně Yoshira ošetřovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:51 pm

Yoshiro

Některá zranění byla vážnější než ostatní..Ale hodně velký vliv na můj stav mělo také vyčerpání..
Myš byla asi zkušený medik, protože jsem byl za chvíli v cajku..Sice pořád v bezvědomí a unavený, ale mimo ohrožení..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 9:00 pm

Kiboo (myš)

Po chvíli léčení jsem si sedla vyčerpáním na zadek. Pfůůůů dalo to práci, ale je mimo ohrožení. Je jen velmi vyčerpaný, a proto je i v bezvědomí. Bylo by asi nejlepší, kdybyste se někde na chvíli utábořili a nechali ho pořádně vystap. řeknu, pak si zývnu a ještě dodám. No já už také musím jít. Zatím. Jen co to dořekne, zmizí v obláčku dýmu.

Yoko

Ještě než zmizí, stačím Kiboo poděkovat a rozloučit se. Aspoň, že už je mimo nebezpečí. No musíme počkat na ostatní, a pak rychle odsud. prohlásím.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 9:54 pm

Izashi

Po konečne vyčerpávajúcej dlhej ceste, fakt dlhej, som dorazil ku ostatným...
No nazdar, som posledný... Utrúsil som s úsmevom a však bol som rád, že to všetci prežili...
Úsmev mi trochu sklesol, keď som videl Yoshira... Čo sa mu stalo? Opýtal som sa okamžite. Bolo trochu logické, že Yoko sa oňho už postarala...


* sry ak je môj príspevok mimo, dosť mi je blbo, no.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 10:08 pm

Yoshira

Jedním okem jsem se koukl okolo.. Myš zmizela..
Přišel Izashi.. Toshiro nikde.. Měl portnout všechny.. Nevěděl jsem, co s ním je..Ale měl to být Hokage, takže se z toho určitě dostal..


Pohled na krvavou placku a semtam nějakej ten bílej chlup by mě určitě vyvedl z omylu..

Začal jsem se dusit... Prostě jsem nedýchal.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 10:49 pm

Yoko

Seděla jsem vedle Yoshira, když přišel i Izashi. Ahoj, řekla jsem na pozdrav, a pak se podívala na Yoshira. No vypadá..... než jsem to stačila všechno říct, začal se Yoshiro dusit. Rychle jsem k němu přiskočila a snažila se mu uvolnit dýchací cesty zakloněním hlavy a uvedením do stabilizované polohy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 10:55 pm

Yoshiro

Nic..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:02 pm

Izashi

Videl som Yoshira, že akosi nedýcha...
Okamžite som si ku nemu kľakol... Dám mu dýchanie z úst do úst a pomôžem ti alebo to zvládneš sama? Opýtal som sa rýchlo Yoko, ale moc som sa do toho nehrnul. Hlavne som zachoval kľud ako obyčajne...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:14 pm

Yoko

Stabilizovaná poloha nepomohla. V tom ke mně přiskočil Izashi a zeptal se, jestli Yoshirovi zvládnu dát dýchání z úst do úst. Okamžitě jsem zrudla. Ehm...no...no...no...asi ano.. vyyyykoktám ze sebe a sama jsem měla problém neomdlít. Sklonila jsem se k Yoshirově puse, nadechla jsem se a pak jsem dýchla ten vzduch Yoshirovi do pusy. To jsem opakovala ještě jednou.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:20 pm

Izashi

Super... Vydýchol som si, že to nemusím robiť ja. Vlastne mi bolo celkom jasné, že to urobí ona a dobrovoľne... Červenať sa nemusíš, zachráň ho hlavne. Ide tu o jeho život... Povedal som Yoko, nebol tu dôvod červenať sa, ibaže by sa jej to náramne páčilo...
Čakal som, či Yoshiro bude reagovať...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 11:21 pm

Yoshiro

Najednou jsem zázračně začal dýchat.. Ale pořád jsem byl mimo.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...
» Blackness

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: