Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)

Goto down 
+3
Itachi
Medusa
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 12:54 am

Yoko

Překvapila mě reakce Yoko2, ale bylo mi to jedno. Sedla jsem si vedle ní a zátřásla ji rameny. KDE JE? zeptala jsem se rázně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 12:56 am

Kuchiriki

Najednou se znovu začala deformovat.. Změnila se na Yoshira.. Yoko? Řekl.

Yoshiro

Pan senzibil mohl cítit chakru všude okolo něj..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 12:59 am

???

Čo...?
Oči som otvoril...
Takpoviedac som trocha nechápal, čo sa deje...
Červená chakra okolo mňa sa len zhustila...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 1:02 am

Yoko

Úplně jsem ignorovala její novou podobu. Tímhle mě neošálíš. Kde je pravý Yoshiro? Jestli mi to neřekneš, zabiju tě. začala jsem vyhrožovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 1:05 am

Kuchiriki

Zabiješ? Co to říkáš?! .. Vykřikl na ní Yoshiro.. Musíme odsud.. Je tu nějakej šílenej chlápek a chce nás všechny zabít.. Musíme upozornit ostatní..!

Yoshiro

Celou místnost jsem nechal naplnit Houdenem.. Stačilo lusknutí.. Při takové koncentrací se klidně mohl zřítit strop.
*lusk* .. Ozvala se rána... Strop se začal řítit.. Já znovu použil Raiton Shotto, abych se odtud dostal.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 1:11 am

???

Yoshiro mohol cítiť akúsi vlnu chakry...
Dvere sa rýchlo otvorili a ja som odtiaľ vybehol.
Mal som pár odrenín, ale nič vážne... Chakra ma ochránila.
Celá miestnosť v ktorej som bol, bola zrútená a zničená...
Rýchlo som zisťoval, kde je Yoshirova chakra...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 1:17 pm

Yoko

Ustoupila jsem o krok dozadu. Yoshiro?.....Ale vždyť ještě před chvíli jsem to byla já......Je to snad nějaké genjutsu? Vůbec jsem nevěděla čemu věřit. Ale rozhodla jsem se zkusit, či to není genjutsu. Složila ruce do pečetě a řekla Kai.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 1:33 pm

Kuchiriki

Genjutsu to nebylo, Kuchiriki používala jen svoje Kekkei Genkai.. Nic se nezměnilo.. Yoko..Všichni jsme mrtví.. Řekla Kuchiriki v podání Yoshira. Yoko musela být maximálně zmatená.

Yoshiro

Chidori! Ozvalo se nad panem ???.. Byl jsem asi 2 metry nad ním a letěl jsem proti němu hodně rychle. Hodlal jsem mu Chidori zarazit do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 2:28 pm

Kai

Kamene letiace na mňa som presekol palicou, nebol to žiadny väčší problém. Nemám čas sa s tebou zabávať... Začal som robiť veľké množstvo pečatí do ktorých som zakomponoval jednu pečať na shunshin. Najprv som na elementála vypľul veľké množstvo lepidla kvôli čomu sa nemohol hýbať (Suiton: Mizuame Nabara) potom som vytvoril asi 2 metrového draka z vody(Suiton: Suiryūdan no Jutsu) ktorí začal celú miestnosť ničiť a padali z nej veľké kusy kameňa a pritom sa vrhol na kameniaka a pokúsil sa zničiť ho. Medzitým som sa nenápadne shunshinom premiestnil ďalej a sťažka dýchal. Ak to takto pôjde ďalej nevystačím si s chakrou...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 4:43 pm

???

Zacítil som ho nado mnou...
Ale to už na mňa letel...
Bol prirýchly...
Nemal som čas sa tomu vyhnúť, ale aspoň...
Trocha som uskočil, takže na mňa letel spredu...
Chakra okolo mňa sa zhustila a vytvorila akýsi štít... Ako ochranu pred chidori.
Yoshira to však úplne nezastavilo, ale zbrzdilo...
Trafil ma... ale nie smrteľne...
Na tvári sa mi objavil bolestivý výraz...
Šmejde...
Na jednej z rúk sa mi vytvorili drápy z tej červenej chakry...
Škrabol som smerom na Yoshirovu tvár...
Vytváral som drápy už aj na druhej ruke...
Okolo mňa bolo stále viac červenej chakry...
Získal som zrazu veľkú rýchlosť...
Yoshiro bol pomerne blízko, čiže sa mu asi vyhýbalo ťažko...

>Kai

Elementál mal pred sebou stále tú ochrannú stenu, takže ho tvoja lepivá voda netrafila...
Tvoj drak potom ničil celú miestnosť...
Elementál si okolo seba vytvoril štít zo zeme...
Keď drakovo besnenie ustalo, videl si, že elementál ne poškodený, ale stále žije...
Dal ruku na zem a začali sa z nej vysúvať extra ostré stalagmity... dosť rýchlo.

>Toshiro

Zavalil ťa balvan a umrel si.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 5:20 pm

Yoshiro

Nehezky mě škrábl přes obličej.. Pak začal útočit rychleji.. Uhýbat se mi dařilo hlavně díky Sharinganu, ale i tak byl rychlý.. Co je to sakra za chakru? Pomyslel jsem si.. Momentálně na mě útočil rukama, takže se soustředil hlavně na zuřivej souboj z blízka a na mě samotnýho. Nekontroloval si záda a ani nohy. Navíc, byl tak trochu naštvanej kvůli zranění, co jsem mu způsobil, což mohlo jeho vnímání taky tak trochu rozhodit. Co nejrychleji jsem se přesunul do protiútoku tím, že jsem se skrčil k zemi a přestal ustupovat. Pravou nohou jsem se mu pokusil podkopnout nohy a druhou nohou ho vyhodit do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 5:31 pm

Kai

Vytvoril som jeden vodný klon ktorí použil techniku Nikudan Hari Shensha a vrhol sa vpred proti stalagmitom a kameniakovy. Keďže sa kameniak sústredil na neho rýchlo som ho obehol a pomocou techniky Bubun Baika som si zväčšil ruku na veľkosť jedného metra a z celej sily kameniaka udrel. Muselo ho to zničiť keďže už aj tak bol poškodený. Vytiahol som z vrecka bojovú pilulku a vložil si ju do úst, vďaka čomu sa mi väčšina chakry a sily vrátila. Mal som ich rozdať ostatným... som idiot !
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 5:36 pm

???

Podkopol mi nohy a vykopol ma do vzduchu...
Nie tak rýchlo...
Natiahol som za ním ruku... chakrovú... a snažil sa ho chytiť... Malo by ho to aspoň rozhodiť...
Druhú chakrovú ruku som medzi tým zachytil o stenu...
Strop nebol vysoko, tak som sa od neho odrazil nohami a skočil rovni naňho...
Ak som ho chytil, tak som si ho predržal a škrabol ho drápmi...
Ak som ho nechytil, tak som naňho jednoducho zaútočil tak, ako predtým...
Bol som stále rýchlejší...

>Kai

Kameňák ešte stihol použiť jutsu... Zozadu ťa trafilo pár stalagtitov.
Nebolo to veľmi vážne zranenie, ale bolelo...
Elementál bol zničený...
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 5:46 pm

Kai

Super, tento bol slabý ako čaj, čas nájsť ostatných. Prešiel som dierov v stene za elementálom a kráčal rovnou cestou ktorá sa počase zatáčala a odbočila do ďalšej chodby ktorá pokračovala rovno. Zbadal som v nej kráčajúcu postavu (Izashiho) tak som si pripravil zbraň a hodil po nej kunai.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 6:29 pm

Spoiler:

Yoshiro

Chytil mě a škrábl .. Bolelo to.. Ale podařilo se mi vymanit ruce a složit pečeť.. Raiton: Shotto! Tohle muselo být moje poslední použití, žere to hodně chakry, ale bylo to nutné.. Objevil jsem se znovu nad ním a složil další pečeť.. Raiton: Bunshin! Vedle mě se objevily dva klony, které předemnou vytvořily obrannou formaci. Každý vzal do rukou dva kunaie a hodili je tak , aby to kolem něj vytvořilo čtverec. Já tasil katanu a jeden kunai hodil tak, aby to dotvořilo pětiúhelník. O tom, co to udělá věděla jen Akira, Maki a Ryo.. Chtěl jsem na něj zaútočit přímo, aby mě odhodil.. Klony zmizely a já po něm sekl katanou.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 6:37 pm

???

Jeho kunaie ma netrafili, tak som si ich nevšímal...
Dopadol som na zem a on letel na mňa...
Švihol som pred sebou rukou a na Yoshira vyšla vlna z chakry...
Avšak, piaty kunai letel posledný a vlna ho vyhodila zo smeru a odhodila...
Štyri kunaie zapichnuté v zemi však ostali na svojich miestach a ja som bol v strede štvorca, ktorý vytvárali...
Ale piaty kunai chýbal...
A na Yoshira letela vlna z chakry...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 6:44 pm

Yoshiro

S chakrou jsem na tom nebyl nejlépe.. Začal jsem se soustředit a vložil do Furasshü co nejvíce Raitonové chakry..
Ale tak, abych ještě něco málo měl.. Zabořil jsem katanu do země, čímž jsem v ní vytvořil díru.. Hlubokou.. Jakmile vlna přejela, vyskočil jsem a hodil poslední kunai na místo, kde dotvoří 5ti úhelník.. Pokud to vyšlo, složil jsem pečeť a Mr. ??? byl v pasti.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:00 pm

???

Chytil ma do nejakej raitonovej pasce...
Cítil som, ako mi to potlačilo chakru...
Dotýkať sa stien by asi nebol dobrý nápad...
Hm... pekné jutsu. zhodnotil som.
Čo spravíš teraz... zabiješ ma? opýtal som sa celkom pokojne a ani trocha výsmešne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:08 pm

Yoshiro

Přesně tak.. Řekl jsem.. V tom poli byl v nevýhodě.. Jeho útoky jsou oslabeny o 55% .. Chakra potlačená... Na mě, jakožto člověka, co tohle jutsu vytvořil, to neplatí..Nakoncentroval jsem do katany chakru.. Ale musím uznat, že souboj to byl dobrej.. Rozběhl jsem se a vběhl do elektrického pole.. Použil jsem ten typický útok, kdy proběhnu neskutečnou rychlostí kolem nepřítele a pak strašně cool způsobem zasunu katanu.. Chvíli počkám a on by měl odpadnout.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:32 pm

Yoko

Kousla jsem se do rtu. Sakra, kdyby to aspoň bylo genjutsu, jenže není.....Klid. Co vlastně vím? Než se začala proměňovat byla to žena. Podle toho co říkala, zjistí vše o svém protivníkovi, když se mu podívá do očí....Dobrá tedy, nesmím se jí už podívat do očí. S byakuganem by to mělo být snadné. Vyzkoušet to musím. zapřemýšlela jsem si trochu a pohled s aktivovaným byakuganem sklopila do země před sebe. Musím najít Mizukageho syna. Kde je? zeptám se, na aktuální otázku, a také jsem trochu doufala, že se nějak prozradí, abych měla jistotu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:38 pm

???

Ďakujem... pousmial som sa, keď povedal, že to bol dobrý súboj.
Yoshiro sekol...
Pred očami sa mi zahmlilo...
Padol som na zem...
Ešte som žil... dýchal som, ale bol som na tom vážne...
Yoshiro mal teda na výber... mohol ma doraziť, alebo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:39 pm

Kuchiriki

Však ho hledáme společně.. Řekla jakožto Yoshiro.

Yoshiro

Je tu Mizugakeho syn ? Nebo není.. Popravdě.. Zeptal jsem se... Pokud ne...Nech mě a moje kamarády odejít.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:52 pm

???

Nie... nie je tu. povedal som potichu.
Hovoril som ti pravdu, a aj ti ju hovorím... povedal som priškrteným hlasom... Vypľul som trocha krvi.
Z posledných síl som sa začal sústrediť.
Pred Yoshirom sa sformoval východ z jaskyne...
Nie len pred ním, ale aj pred Yoko, Kaiom, a Izashim sa sformoval východ z jaskýň.
Tu to máš... Ty aj tvoji kamaráti. Tak... tipujem, že ma necháš tu, umrieť. povzdychol som si.
Veľa šťastia na tvojich cestách. povedal som mu a stratil som vedomie.
Yoshiro mal na výber... nechá ma tu umrieť, alebo mi pomôže...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:58 pm

Yoshiro

Vyšel jsem z jeskyně.. Byl jsem dost zmlácenej, posekanej, vyčerpanej a pravděpodobně za chvíli mimo..

Kuchiriki

Najednou se znovu změnila do původní podoby....Ne... Řekla zděšeně.. Složila pečeť a zmizela.. Východ z jeskyně před Yoko zůstal..
Kuchiriki se objevila u svého zraněného společníka.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:14 pm

Yoko

Bylo vidět, že taktika nezabrala, ale v tom se něco stalo. Žena se proměnila do své původní podoby a zmizela. Před sebou jsem měla východ z jeskyně. Něco se muselo stát. Jen si řeknu a rychle běžím pryč z jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)   Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Charakter - Itachi , Itachi , Itachi...
» Blackness

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: