Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: 3 years later... - Stránka 7 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 3 years later...

Goto down 
+5
eliizabet
Horox
Itachi
Nawaki
Red
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 1:44 pm

Yoko

Když Toshiro vymrštil jehlu s lístkem, rychle jsem zavřela oči a zakryla uši. Po chvilce jsem je opět otevřela. Cizines se pokoušel vstát ze země, ale bylo vidět jak krvácí z břicha. Výborně Toshiro. Ale to už na něj Toshiro běžel a snažil se ho zasáhnout. Děj si pozor! zařvu za ním.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 7:34 pm

Gojou

Flash ihly som si nevsimol, ale Cayern ma hned upozornil Ai! a skocil namna aby mi zakryl vyhlad,zrazu som citil ako namna dopadla velka chlapata masa ktora ma priklincovala k zemi a kosti mi zaduneli pri naraze Cayern co to?! zostan a potom ked som videl spod jeho kozucha ostry uder vlny svetla som mu iba potichu podakoval ked sa dvihol pozrel som sa a chlapik sa drzal pri zemi a podnim sa zacala robit kaluz krvy parada, Toshiro sa po nom rozbiehal preistotu sme sa postavili do bojovej pozicie keby neco a cakali na to kym kost prejsde chlapikom ako bezec cez cielovu pasku
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:15 pm

Izashi

Okolo Toshirovej ruky zrazu prebehla modrá chakra...
V podstate si mohol všimnúť že to bola moja dlaň. O sekundu na to ostalo na mieste polienko, ktoré teda Toshiro musel prebodnúť.

Re: Sonn

Vyzeralo to, že budeš prebodnutý... Bolo prvé, čo si počul, keď to vyzeralo fakt, že budeš prebodnutý a bol si zachránený. Ruky si mal viac-menej zviazané ninja drôtom, ani si nevedel kedy a ako...
Čo sa prostredia týkalo, očividne sme boli blízko onoho miesta. Vlastne sme boli priamo za kopčekom a vedľa stála Maki a Ihira-sensei... Sensei, dúfam že som konal správne. Defakto by sa niekto taký mal uväzniť a vypočuť ,a nie zabíjať. Povedal som. Chlapec mohol zabudnúť na únik. Bol zviazaný ninja drôtom, ktorý ruší chakru, drôtom, ktorý som si bral už na chuuninske skúšky.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:19 pm

Sonn

Ihira iba súhlasne prikývol.
Urobil si správne... dúfam, že si ho zabezpečil dostatočne aby nemohol utiecť.. povedal Ihira a kráčal k Sonnovi.
...

Mal som to pod kontrolou, len ten... další Hyuuga? To je fraška!
Bol som zviazaný a nemohol som sa hýbať. Mohol som síce uniknúť, ale bola by z toho nekonečná naháňačka, a na to som nemal síl.
Tak som len zavrel oči a nič nerobil.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:22 pm

Izashi

Uvalil som Sonna pod hlave nejakým špeciálnym chmatom na omráčenie, čo sa určite učí... Zdriemni si... Utrúsil som pri tom.
Takže ideme za hokagem? Opýtal som sa senseia priamo. Bolo to zrejme a slovo hokage som povedal dosť otrávene. Hokageho som vôbec nemusel a síce som vedel, že ho úlovok poteší.
Tiež mi bolo jasné, že kostrička možno bude robiť scénky preto, že on sa snažil dostať ho a ja som vyznel ako hrdina.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:25 pm

Ihira

Chod za Toshirom, a ostatnými - oznám im, že nepriateľ je dole, a nech sa pripoja ku mne, ideme za Hokage.... Ja zatiaľ zoberiem tohto zloducha k Hokageovi-sama. rozkázal som rozhodne a zdvihol Sonna zo zeme.
Potom som vykročil smerom k Narutovej pracovni.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:26 pm

Toshiro

"Deb.l jeden!" Zvolal jsem když ho zachránil, protože každý blbec věděl, že výslechy mrtvého těla zvládne klan Yamanaka, jak už je to dobře známo. Mrtvé tělo bylo jistější než živé, které jim stejně nic neřekne, jelikož mrtvé by jim řeklo více. Otočil jsem se na Yoko. "Zkus ho najít. Nebudou daleko." Polínko jsem netrefil jen jsem kost zasunul zpět a čekal. Nehodlal jsem jednat nějakého o dva roky mladšího chunnina, který ani neví nic o klanech ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:43 pm

Izashi

Hai... Odpovedal som senseiovi...
Len či to pochopia na prvý... Dodal som a vyskočil odtiaľ, teda som sa ocitol pri Toshirovi, Yoko a Gojoua...

Dopadol som asi tak 2 metre pred Toshira v klasickej kľačiacej polohe. Postavil som sa... O nepriateľa je postarané. Bojovali ste solídne. Povedal som na úvod a trošku zákerne sa pozrel na ich ošúchané rány. Teraz ideme všetci spoločne za hokagem, smerom za senseiom. Sensei je v mieste, odkiaľ som vyskočil. Nasledujte ma, ak tam netrafíte samy. Povedal som a už som išiel znovu skočiť za senseiom. A jo, nehnevaj sa, ale zabíjať nepriateľa, ktorý sa dá využiť živý nie je správne, ale hlúpe to teda je... Naučil som Toshira novú múdrosť a zase odskočil späť, ku senseiovi bez toho aby som si vypočul jeho "trefnú" odpoveď. Vybavené, ak im to došlo na prvý... Povedal som senseiovi ako som ku nemu dobehol.
Živý zajatý nepriateľ sa dá využiť v mnohých ohľadoch, nepotrebujeme len výsluch, ale Toshirovi to zrejme ten Sonn vtĺkol z hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:56 pm

Yoko

Pozorovala jsem naštvaného Toshira. Sklopila jsem oči dolů a trochu zapřemýšlela. Spíše bych ho zajala, nejsem zrovna typ, který umí zabít. Škoda, že neumím žadnou techniku větrneého vězení......to se musí napravit.... z přemýšlení mě vytrhl Toshiro. Rychle jsem mu odpověděla. Ani je nemusím hledat. jen to dořeknu, už je před námi Izashi a informuje nás o situaci. Po vyslechnutí jen přikývnu a podívám se na Toshira. Je vidět, že se mu to moc nelíbí. Pojďme. řeknu a vyrazím za Izashim.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 24, 2010 9:13 pm

Toshira

Žádnou moudrost mě nenaučil, defakto ani nemohl když byl mnohem mladší. Když to řekl tak jsem se jen pousmál, protože když je Hyuuga tak mu mohlo dojít, že probodnutí ruky nikoho jen tak nezabije. Ale on byl asi an to moc mladý, aby pochopil, že by to i znemožnilo útěk toho chlápka.
Jen jsem kývnul na Yoko a rozešel jsem se pomalu za nima. Prej solidně, nikdy by to nedal lépe.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:07 am

Ihira

Čo najrýchlejšie som sa dostal k Hokagovi.
Cestou sa mi podarilo povolať aj nejaké ANBU, kebyže sa vyskytnú problémy.
Zaklopal som na dvere Hokageho pracovne. ANBU nervózne postávali pri Sonnovi a vrhali naňho podozrievavé pohľady.
Je dole... neurobí nič. povedal som kľudne.
Z útoku som však bol prekvapený.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 25, 2010 1:56 pm

Izashi

Pokiaľ sme aj tam mali ísť so senseiom, tak som išiel...

Pokiaľ sme ku hokagemu už nemohli, tak som išiel tiež, ale domov.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 25, 2010 3:34 pm

Maki

Šla jsem tiše za ostatní, i když jsem se celého boje neúčasnila. A dle situace jsem pak šla za sesei nebo jen tak do města.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 25, 2010 5:04 pm

Yoko

Cestou k Hokagemu jsem Toshirovi řekla, že bychom měli jít raději do nemocnice než k Hokagemu. Po chvilce jsem se odpojila a zamířila k nemocnici. Doufala jsem, že mi třeba řeknou co ta pečeť znamená. A když to nebudou vědět oni, tak pak půjdu za Hokagem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 26, 2010 6:01 pm

Hokage ve své pracovně ale nebyl - viz. time means nothing..

LOCK
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





3 years later... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
3 years later...
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» *Vzostup genetiky!* (3 years later, Mike, Horox)
» Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: