Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: 3 years later... - Stránka 6 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 3 years later...

Goto down 
+5
eliizabet
Horox
Itachi
Nawaki
Red
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 3:46 pm

Izashi

Sensei, za mnou...! Okamžite som sa rozbehol na ono miesto a senseiovi zrejme došlo, že má ísť tiež...
Síce to nebolo ďaleko, ale prirodzene som tam nechcel vtrhnúť ako Chuck Norris...
Sensei, bojujú tam naši traja chuunini. Ten Kaguya, schizofrenik a Hyuuga Yoko... Začal som a nadýchol sa... Bojujú proti neznámemu mužovi a popravde, dlho sa neudržia... Povedal som. Vy ste veliteľ. Aký je teda postup...? Opýtal som sa...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 3:48 pm

Gojou

Obzrel som sa ako v stotine sekundy zmizol a hned nato blesku rychlo zrazil Yoko, ani som si nevsimol Yoko! Hodil som ponom cepele na retazi
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 3:51 pm

Maki

Mlčky jsem poslouchala. Přepadení přímo uprostřed vesnice? Celá situace se mi přestávala líbit.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 4:02 pm

Ihira

Dlho sa neudržia...? To nie je dobré. Rozhodne tam nevbehnite bez rozumu... len ja to urobím. Vy zostanete ukrytý, a vyjdete len ked vám nakážem. rozkázal som im a pokynul im aby zastavili.
Vyskočil som k mužovi, ale bol proste moc rýchly. Ked som ja naňho skočil, už bol pár metrov dalej...
Uh...?
Gojouva reťaz síce mierila na muža, ale ked dosiahla cieľ, muž bol úplne inde. Príliš rýchly.


Naposledy upravil Horox dne Sat May 22, 2010 4:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 4:04 pm

Izashi

Len som kývol na súhlas a ostal schovaný za stromami a kríkmi v kľačiacej polohe. Čakal som na signál od senseia...
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 4:11 pm

Maki

Podle pokynů sensei jsem zůstala schovala za strom a čekala na až nám dá znamení.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 4:28 pm

Yoshiro

Stál jsem zády k Mitoshimu.. Všech 6 ANBU byli v bezvědomí a svázaní.
Myslím, že můžeme pokračovat.. Zvláštní bylo, že ti ANBU nebyli tak silní.. Možná, že byli jen v zácviku..
Kdyby to totiž byli ANBU s dlouholetou praxí, byli bychom na místě mrtví.. Něco nebylo v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 4:57 pm

Mitoshi
Kývnul jsem na souhlas.
Možná to připadá jen mě... ale jsou to ANBU? zeptal jsem se při pohledu na ně
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 5:01 pm

Yoshiro

Nic jsem neříkal.. Pokračujeme.. Rozběhl jsem se proti Konoze.. Teď jsme nesměli ztrácet čas.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 5:04 pm

Mitoshi
Tiše jsem se vydal a Yoshirem.
Budou nás chtít předvést před Hokageho... určitě.... pomyslel jsem si
Chtělo by to.... nevím co...,
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 5:49 pm

Yoshiro

Konoha se k nám blížila každým krokem. Cítil jsem, že je něco špatně.. Kvůli těm "ANBU"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 7:19 pm

Mitoshi
Řekni něco... broukl jsem při chůzi
Nepřišli ti oni ukázal jsem za sebe nějací divní?
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSat May 22, 2010 7:56 pm

Toshiro

Když srazil Yoko tak jsem se na něj hrozně zle podíval a ze všech míst na těle mi vyjely kosti takže se teď ke mně nemohl přiblížit. Rozeběhl jsem se na něj s úmyslem bodnout ho do krku.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:26 pm

Yoko

Když nepřítel zmizel trochu mě to zarazilo. Bylo to opravdu rychlé. Najednou však byl u mě. Pomalu jsem ani nestačila k němu otočit hlavu. K sak.... A už jsem ležela na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:41 pm

Sonn

Nejakí další traja prišli. Dvaja chuunini, a jeden postarší, pravdepodobne ich sensei.
To mi ešte chýbalo... zbiehajú sa tu ako mravce na med.
Yoko si mohla všimnúť, že tam kde ju trafil nepriateľ (kdekoľvek) má akúsi pečať.
Ešte že mi Suzuki dala tieto pečaťe na extrakciu génov... hah, výborná vec.
Uhol som senseiovi, i všetkým ostatným, nerobilo mi to problém, lebo boli spomalení.
Ten Kaguya sa na mňa rozbehol... na toho treba dalšiu pečať.
Do rúk som si vložil čakru, poľahky ho chytil za vytŕčajúce kosti a hodil ho o zem. To všetko rovnakou rýchlosťou ako na Yoko.
Toto Jutsu však bolo vyčerpávajúce bez reduktora...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:08 pm

Toshiro

Ve chvíli kdy mě chytl se mu do ruky zabodalo asi pět kostí a tim ho přichytnuly a on padl k zemi se mnou. Tomu se i když byl rychlej nemohl vyhnout. Ve chvíli kdy byl se mnou na zemi jsem nakoncentroval chakru a z hrudi mi vyjelo dalších pět kostí a ty mu měli probodat břicho a tim ho zabít. Musel by se teleportovat nebo mít super sílu, aby se tomu vyhnul a vyrval svoji ruku ze spárů mých kostí.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:18 pm

Yoko

Začala jsem se sbírat ze země. Když v tom jsem ucítila boles okolo pupíku. Moje oblečení bylo v tom místě lehce natrženo, a tak jsem se podívala, proč to tak bolí. Nad pupíkem jsem uviděla nějakou pečeť. Co to k sakru? ale to už mě z myšlení probrala rána, jako když spadl někdo z zemi. Když se podívám tím směrem uvidím Toshira a toho cizince.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:22 pm

Sonn

Kým sa kosti, ktoré mali prebodať moju ruku čo i len objavili, Toshiro už letel do stromu. Kosti trafili naprázdno. V tej rýchlosti nebola ani najmenšia šanca aby sa kosti stihli vysunúť a prebodnúť ruku....
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:29 pm

Toshiro

Pomalu jsem se vyškrábal ze stromu a podíval jsem se na Yoko. "Máme tu supermana." Řekl jsem a otřel si pusu ze které mi tekla krev. Zůstal jsem jen stát, protože proti takovému chlápkovi jsme neměli šanci a to neměl defakto skoro nikdo ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:01 pm

Yoko

Musela jsem se pousmát nad Toshirovou poznámkou, ale víc mě znepokojovala ta pečeť. Pečeť nikdy nepřinášela nic dobrého. Vyškrábala jsem se na nohy. Co je to za rychlou techniku? Nemůžu ho skoro vidět i když mám byakugan......Sakra.........Přemýšlela jsem a prohlížela si našeho soupeře. Ale počkat, zdá se mi to, nebo hůř oddychuje. Asi ho ta technika hodně vyčerpává. Pokud bychom ho ještě více oslabili či nějak zadrželi, byli bychom rychlejší a mohli mu zasadit ránu. Šáhnu do kapsy s výzbrojí, vyndám tři jehly a hodím je proti nepříteli. Pak rychle šáhnu znova do vaku a čekám co udělá nepřítel.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 9:26 pm

Gojou

Takže takto je to, ostal som nehybne stáť a pozeral som sa na nepriaťeľa, Toshiro a Yoko utrpeli ťažké údery no Toshiro ešte stojí to je dobré, pozrel som sa na Cayerna a pokývli sme, podišiel predmňa s hrmotom a rozbehol sa proti nepriateľovi, šlo o načasovanie, ako utekal a jeho dupotanie ma rytmicky povzbudzovalo som rýchlo spravil pečate a čakal na neho, ako ho dosiahol, silno prednými labami udrel do zeme a zreval, zem sa preborila a ja som presne v tú istú chvíľu vypľul planúcu ohnivú guľu tesne nad nepriaťela a potom sa pousmial až už není nádeje
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 10:19 pm

Toshiro -> No dobře, udělám ho tedy více přemýšlejícího, idkyž jsem ho chtěl jako Naruta.

Uviděl jsem reakci Yoko a došlo mi to co ji. Z kapsy jsem vytáhnul Flash jehlu a podíval se na Sonna a pak na Yoko a ona už věděla co Flash jehla dělá, ale Gojou ne, ale nemohl jsem mu to říct jinak by to věděl i Sonn. Jelikož se Sonn pohybuje rychle tak ikdyž se bude pohybovat rychle tak neuvidí a to bude naše šance. Vymrštil jsem jehlu a lístek na ní začal silně bíle zářit a pískat. Já jsem zavřel oči, což asi i Yoko, protože to znala, ale Sonn, který to neznal viděl teď uplně vše bíle a slyšel v uších jen pískání a tak mi z prstů vyletělo pět ostrých projektylů na tělo Sonna, který by neměl vidět. Jeslti ho zasáhnou tak jsou mířené dvě na krku (už jen to by ho zabilo), jedna na hlavu a dvě do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeSun May 23, 2010 10:59 pm

Izashi

Iba som to odtiaľ , z úkrtyu, stále pozoroval byakuganom a čakal na signál od senseia...
Vyzeralo to, že ten agresor je viac-menej unavený...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:58 am

Sonn

Spomaľoval som, stále viac a viac. Ešte som potreboval jednu vec, a to získať tie pečaťe na gény od Kaguyi a Hyuugy spať. Zostávalo veľmi málo času.
Mal som radšej so sebou zobrať toho magora...
Tri ihly, ktoré hodila Yoko, samozrejme netrafili, ale neboli až také nepresné ako predtým. Vyhol som sa im o niečo ťažšie.
Potom som sa prepadol do akejsi diery, do ktorej zhora letela ohnivá guľa.
Tomu sa ešte stihnem vyhnúť...
Bleskovo som vyskočil z diery, a rovnakou rýchlosťou dobehol k Toshirovi, ktorý práve ale niečo hodil...
... aj tak sa tomu vyhnem.
Jeho ihle som sa vyhol, ale akési silné svetlo ma oslepilo. Toshira som stratil spred očí.
Sakra! Musím sa hýbať aby ma niečo netrafilo... je tu veľký priestor, takže nenarazím do ničoho, hádam...
V tom ma do brucha niečo zasiahlo...
... kostné projektily?!
Dalšie tri preleteli tesne vedľa mojej hlavy, a krku.
Zletel som na zem s krvácaním v bruchu, a rýchlo sa snažil postaviť.
Podcenil som tie deti... mal som hned použiť to Jutsu!!!
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:20 pm

Toshiro

Na nic jsem nechtěl čekat. To, že ho zachytila flash jehla pro mě bylo fakt štěstí. Z Dlaně mi vyjela dlouhá kost, kterou jsem se snažil připíchnout toho chlápka k zemi, aby nám už neutekl, ale držel jsem se od něj dál, aby mě nechytl a ještě mi něco neudělal. Doufal jsem, že tohle vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





3 years later... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 3 years later...   3 years later... - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
3 years later...
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» *Vzostup genetiky!* (3 years later, Mike, Horox)
» Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: