Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 7:07 pm

Yoshiro

Seděl jsem s řeky a pozoroval tekoucí vodu.. Přemýšlel jsem nad velmi důležitým tahem, který hodlám v brzké době provést.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 7:17 pm

Mitoshi
Seděl jsem na kameni nedaleko Yoshira a pozoroval jsem ho.
Už dlouho se mi dařilo blokovat Orochimara.
Zkrátka mi bylo lépe
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 7:22 pm

Hanzo

Pomalým krokom Hanzo došiel k Yoshirovi a Mitoshimu.
Tak... už vás nemám čo naučiť... dal som vám základ, ktorý sa dá rozvíjať len vlastným úsilím, snažením a tvrdým tréningom. prehovoril rozhodne a pozeral na tečúcu rieku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 7:42 pm

Yoshiro

Arigato, Hanzo-sama... Řekl jsem a podíval se na něj... Chvíli jsem byl potichu..
Jak dobře jste znal mého otce..?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 8:21 pm

Mitoshi
Nechal jsem Yoshira a Hanzoa ať si promluví.
Byl to nejspíš osobní rozhovor
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 11:08 pm

Hanzo

Dostatočne dobre, aby presne vedel lokáciu môjho úkrytu, ktorú ti neskôr prezradil tiež. O tomto mieste nevie nikto okrem Sasukeho. odvetil Hanzo zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 11:29 pm

Yoshiro

Dobře.. No... Tak to vypadá, že se dnes rozloučíme.. Řekl jsem..
Uklonil jsem se a znovu poděkoval. Arigato, Hanzo-sama.
Pak jsem se zvedl.. Mitoshi... Jdeme..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeMon May 17, 2010 11:42 pm

Hanzo

Hanzo iba mierne uklonil hlavu.
Nepovedal nič.
Pozoroval ako odchádzate.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 7:33 am

Mitoshi
Vstal jsem a pomalu se vydal za Yoshirem
Jsem vám vděčný za vše co jste mě naučil, Hanzo-sama řekl jsem mu
Tak zase někdy příště... když jsem pochvilce znuděné chůze dohnal Yoshira tak jsem se ho zeptal
Kam jdeme teď?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:46 pm

Yoshiro

Nasadil jsem si kapuci svého nového pláště. Byl černý,
jen na zádech měl velký znak Uchiha klanu.
Jdeme do Konohy... Potřebuju pár informací..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:55 pm

Mitoshi
A co máš v plánu?
Nechat se chytit nebo tam jen tak nakráčet?
Nebo snad tajně vyzvídat? S tím znakem to.... moc nepůjde...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:57 pm

Yoshiro

Nemusíme tam jít tajně...Nemyslím, že se nám postaví do cesty.
Řekl jsem Mitoshimu přesvědčeně.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 5:00 pm

Mitoshi
Neříkám že se nám postaví do cesty, avšak pochybuji že nás nechají znovu odejít...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 5:58 pm

Yoshiro

Budou muset.. Řekl jsem dost chladně..
Cesta se každým krokem zkracovala.. Avšak.. Stále byla dost dlouhá na to, abychom šli několik dní.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 6:32 pm

Mitoshi
Souhlasím.... a co tvoje matka?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 6:38 pm

Yoshiro

Bude lepší, když mě neuvidí.. Nechci jí to ještě víc stěžovat.. I když bych jí rád viděl.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 6:52 pm

Mitoshi
A sestru? zeptal jsem se znovu
Nebyl jsem otravný, jen jsem chtěl mít všechno pěkně rozškatulkované a pěkně si připravit plán
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 8:36 pm

Yoshiro

Akira by asi chtěla bojovat.. To bych nechal tobě.. Prioritní jsou ty informace..
Odpověděl jsem mu jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 8:45 pm

Mitoshi
Boji bych se vyhnul určitě...
Ale pohněme si....
řekl jsem abych nás trochu popohnal
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitimeTue May 18, 2010 8:56 pm

A tak jsme si pohli..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)   Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Síla a přátelství ( 3 years later - Yoshiro, Mitoshi - Guest - Hattori Hanzo)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přátelství, důvěra a síla -> tým 10
» Mitoshi Antero
» Mitoshi Antero
» 3 years later...
» *Vzostup genetiky!* (3 years later, Mike, Horox)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: