Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Kusogakure no Sato Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Kusogakure no Sato

Goto down 
+7
Hospi
eliizabet
Misman
Sakura-chan
Aspire
Mike
Red
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:16 pm

Travnatá vesnice se opravdu hodně rozšířila. Svojí velikostí se klidně mohla rovnat Konoze. Někteří žasli, konečně někde ve světě.. Jiným to bylo úplně jedno..

Yoshiro

No..Co teď? Zeptal jsem se.. Shion na mě koukla.. No vy se půjdete ubytovat.. Já a ostatní vás půjdeme zapsat. Buďte připravení.. Už dneska bude pravděpodobně první zkouška..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:19 pm

Kuja

Kde budeme bývať a s kým budeme bývať? opýtal som sa tej Shion, či ako sa to volala...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:21 pm

Shion

Vidíte tu velkou budovu, na které je napsáno "ubytovna pro účastníky Chunínksých zkoušek" ? Ukázala Shion na asi největší budovu v Travní. Tak tam.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:21 pm

Toshiro

Se sklopenou hlavou jsem kráčel dál bez zastavení, protože jsem věděl, že zkouškama neprojdu jelikož jsme viděl co Mitoshi umí a jen jsem si představil co umí Yoshiro a dělalo se mi zle. Poslední dobou toho na mě bylo opravdu moc. Moc přátel jsem neměl, sensei se o mě nezajímal a ani jsem neměl nějakou silnou techniku jako ostatní. Spíše jsem byl podle sebe pro smích všem lidem a furt mě napadaly samé šaptné nápady typu "vrácení do Zvučné." nebo "prostě jen tak zmizet.".
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:22 pm

Kuja

Asi nemáme samostatné izby, čo? opýtal som sa znova.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:23 pm

Sachiko

A je to tu... Znova na mňa prišla tá nálada. Strach zo skúšky vo mne vrel. Netušila som ako dopadnem, netušila som s kým budem bojovať ak sa do súbojov dostanem.. nevedela som vôbec nič a to ma desilo. Úsmev sa mi vyparil z tváre.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:28 pm

Shion/Yoshiro

Měli by vás tam rozdělit do pokojů. Řekla Shion..
To už jsem ale vyrazil k budově.. Kráčel jsem jako kdyby mi to tam patřilo.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:30 pm

Kuja

Whatever... povedal som a vykročil som s ostatnými...
Hm... rozdelia nás podľa týmov a hádka bude na svete...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:33 pm

Mitoshi
Rozhlížel jsem se po Kuso.
Byůa opravdu velká. Teda na to co jsem čekal.
Mířil jsem přímo k ubytovně. Jeslti byla první zkouška ještě dnes, chtěl jsem se co nejvíce připravit

Raizen
A my jdeme za vůdcem. Nezačal si už říkat Kusokage? zeptal jsem se s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:39 pm

Maki

Byla jsem docela nervozní. Zvláště po tom co jsem viděla Mitoshiho techniku. První zkouška už dneska a já byla stále nepřipravená. Vydala jsem se směrem k ubytovně, abych ještě měla čas si něco přečíst o jednom justu, který mě zaujalo v nějaké staré příručce.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:01 pm

Gojou

No architektúra nič moc, čo povieš Ai??, tiež si myslím tss a to si hovoria veľká dedina, cestou som videl Sachiko ako jej opadol úsmev tak som skočil pred ňu s bláznivou grimasou, prstami som si natlačil uši do predu, predklonil som krk, skrížil oči, a šialene sa usmial od ucha k uchu "Ahoj ja som dumbo!" trapas, ale tak aspoň ju to rozsmeje
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:04 pm

Sachiko

Keď som pozrela na Gojoua, skoro som umrela. Hneď som sa chytila za brucho a válala smiechom po zemi až mi tiekli slzy. T...Tak...To.to.. je..na mna moc. Sotva som sa vykoktala cez ten smiech. Vďaka Gojou. Pomyslela som si a ďalej sa rehotala na zemi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:07 pm

Yoshiro

Spoiler:

Přesně jako Sasuke na obrázku jsem hleděl na Goujoua.. Stál jsem na místě jako opařený...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:09 pm

Gojou

So spokojným pohľadom a smiechom som pozeral na Sachiko .Dobráá praca...povedal spokojne Ai.ja viem zašepkal som, a hned ma lepšie zahrialo pri duši, aspoň niečo dobre dokážem pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:10 pm

Kuja

Keď som si všimol Yoshirov výraz, len tak mimovoľne som pozrel, že čo ho tak prekvapilo...
Pozeral som na Gojoua s jedným nadvihnutým obočím...
A to som si myslel, že nikto divnejší ako ja v úlohe Emperora Palpatina byť nemôže...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:14 pm

Sachiko

Ešte asi 3 minúty som sa válala smiechom. Hiroko prišla ku Gojouovy a vďačne sa pritúlila. Posadila som sa a utrela si slzy. Ďakujem Gojou, je mi hneď lepšie. Usmiala som sa ako som len najviac vedela. Neviem prečo na mňa vždy príde depresia, keď pomyslím na skúšky.. Popierala som svoj strach z nich, ale hlboko v duši som si to minimálne priznávala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:15 pm

Yoshiro

Otočil jsem se na jedné noze a zase zmizel v dálce.. Přišel jsem jako první k ubytovně.
Chvíli jsem se rozhlížel.. Bylo tam docela narváno.. Posadil jsem se na lavičku, stejně jsem musel čekat na vele-slavnou delegaci z Konohy..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:18 pm

Gojou

Sadol som si vedla nej a začal úprimnú debatu ja ho mám tiež... pozrel som hore do slnka, no Ai ho nemá, on vomňa verí a ja v neho., neboj to zvládneme, a aj keby hodnosť neurčuje skúsenosť, náš Hokage ako genin porazil obávanú Akatsuki, ako genin bol jeden z najsilnejších ninjov vo svete, tak to si pamätaj, hodnosť je iba hodnota vytvorená podľa druhých, no to čo máš v sebe, to nevidia a to je to najdoležitejšie, ide o teba
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:19 pm

Kuja

Prišiel som hneď po Yoshirovi... sadol som si na kraj lavičky, čo najďalej od všetkých a rozmýšľal som o svojich neveselých veciach...
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:21 pm

Maki

Přišla jsme před ubytovnu a přisedla jsem si ke skupince lidí, co měla naše čelenky. Jedním z nich byl i Yoshira. Jeměn jsem kývla jeho směrem.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:24 pm

Mitoshi
Přišoural jsem se k ubytovně a hledal nějaký seznam lidí s pokoji nebo něco takového.
Prostě abych se mohl ubytovat
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:27 pm

Ikita

Stále nahnevaná som rýchlym krokom došla k ubytovni, kde už sedeli niektorí genini.
Sadla som si od nich čo najdalej a zamračene pozorovala okolie.
Skúšky ma až tak nezaujímali.. vôbec mi nešlo o to ich prejsť... aj tak mám v pláne odísť za Suzuki...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:28 pm

Sachiko

Vlastne.. Máš pravdu. Usmiala som sa. Vieš akú výhodu by sme z Hiroko získali, kebyže nás všetci podceňujú? Povedala som smelo a pozrela na Hiroko. Popravde, nečakám že tie skúšky spravím na prvý krát. Ani v škole mi to bohvie ako nešlo, ale budem optimista a budem veriť že nejako z Hiroko prejdeme. Usmiala som sa na Goujoua a pohladkala Hiroko. Myslím že by sme mali ísť, pozrieť sa na naše izby. Povedala som na koniec a postavila sa. Ešteže ťa mám v týme Gojou. Neviem čo by som bez teba robila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:32 pm

Toshiro

Došel jsem k ubytovně a jen si prohrábnul vlasy rukou a oklepal se. Proč si sakra tak nevěřim?! Zařval jsem an sebe v mysli a zatnul pěst. Jsem jediný z klanu Kaguya co žije a já si nijak nevěřim! Dál jsem na sebe řval. S timhle přístupem se nikdy kage nebo nejlepším nestanu! Budu na sobě makat až jednou budu lepší než nějaký Uchiha! Dotkl jsme se prsty čelenky. Pro Iruku se stanu Chunninem!
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:34 pm

Yoshiro

Na kývnutí od Maki jsem odpověděl mávnutím ruky.

K Mitoshimu přiskočila nějaká kunoichi z Kuso.. Co hledáš, mladý muži?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Kusogakure no Sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kusogakure no Sato   Kusogakure no Sato Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kusogakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kirigakure no Sato
» Mapa Kirigakure no Sato
» Kirigakure no Sato (omluva)
» Volné téma v Kirigakure no Sato
» Obecné Info o Kirigakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: