Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:02 am

???
>>> Matsunishi Marui a Ki Motokin <<<

Nepriateľ skočil rovno medzi vás a jeho ruky vystrelili do vaších tvárí. Mal v nich čakrové skalpely, a bol dosť rýchly.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:14 am

Matsunishi Marui - Konoha

Ki... Dávaj pozor... Vykríkla som na neho zase. Iba som ho upozorňovala a ešte k tomu vlastným menom, čo nebolo od ANBU moc správne.
Okrem toho, na taijutsu som bola slabá...
A však bola som veľmi rýchla...
Zohla som sa pred útočníkovou rukou a podkopla ho jednou nohou...
V každom prípade, aj keby to nevyšlo som potom od neho odskočila a postavila sa do bojovej pozície opätujúc pohľad Kiovi.
Obaja sme ale boli veľmi rýchly... aj ja a Ki tiež a boli sme dvaja, teda sme mali celkom šancu, že ho dostaneme.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:27 am

???

Podkopnutie akosi nevyšlo, lebo protivník len akoby pomedzi vás prešiel, nestál tam.
Netrafil, a teraz stál pár metrov za vami. Spravil pečaťe a z rukávov mu vyšli čakrové chápadlá, ktoré na vás veľkou rýchlosťou vystrelili a chceli vás zviazať.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 2:12 pm

Ki

Uskočil jsem před tím saltem dozadu..Museli jsme s Marui vymyslet nějakou taktiku..Nejdříve to chtělo zjístit slabinu nepřítele.. Ze zad jsem vytáhl svůj menší meč a pokusil se chapadlo useknout..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 2:29 pm

Matsunishi Marui - Konoha

Tiež som bleskovo vytiahla katanu...
Po katana sa rozbehla raitonová chakra...
Pokiaľ to bolo možné, tak som mu chápadlo prisekla pomocou katany k zemi, aby nezdrhol...
Odskočila asi 2 kroky dozadu a hodila po ňom klasické kunaie s výbušnými lístkami...
Zatiaľ som fakt chcela len vidieť čo ten smrad dokáže, než ho začneme likvidovať...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:03 pm

???

Ki síce chápadlo odsekol, ale ked dopadlo na zem, tak sa predĺžilo, a konalo akoby samo. Chápadlo sa ti teda pokúsilo obmotať nohy.
Pre Marui to platilo tiež. Chápadlo sa nesnažilo dostať z priseknutia, ale samovoľne sa odtrhlo, hned sa predĺžilo a vošlo do cesty tým kunaiom. Chápadlo sa odpálilo niekde za vás dvoch...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 6:05 pm

Matsunishi Marui - Konoha

Chápadlo sa teda odtrhlo a odpálilo niekde za nás dvoch...
Iba som sa obzrela po odpálenom chápadle, či by nemohlo robiť problémy...
Pokiaľ viem, Ki má doton a ja... fuuton a raiton...
Moc kombinácií ma nenapadlo, dúfala som však že sa Ki o to chápadlo, ktoré obťažovalo jeho, postará...
Medzitým som vyskočila do výšky, nad ??? a urobila pečate...
Raiton: Chokusetsu kaminari...
Nastavila som ruku... Z výšky, teda nad ??? vyletelo pár bleskov... Žiadnych hromadných, ale asi 10 presne mierených a rozložených tak, aby to v prípade pohnutia sa z miesta schytal...
Prirodzene som nečakala že pre ??? to nebude problém. Chcela som len odlákať pozornosť, aby vetdy Ki použil nejaký svoj doton...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)   Boj - Ostré čepele (Red, Itachi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj - Ostré čepele (Red, Itachi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)
» Seznámení s týmem 7! (Hra pro Mišman, Itachi, eliizabet, Horox)
» Rise of a Scorpion (Mike, Hospi, Itachi, Medusa)
» Unazuku Hideout (Mike, Itachi, Hospi, Medusa)
» Few more steps (Medusa, Itachi, Red, Blackness)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: