Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSat May 29, 2010 11:58 pm

???
>>> Sakahon Furuki a Sakito Marauka <<<

Protivníčka bola žena. Kedže ste sa držali na kraji, jedným ohnivým Jutsu vás oddelila od ostatných. Sakahon Furuki a Sakito Marauka sa ocitli v ohnivej bariére, z ktorej nebolo úniku.
Žena v nej očividne chcela bojovať.
Na vás oboch z jej hrude vystrelil ohnivý drak, z ktorého úst vyleteli dve firebally.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSun May 30, 2010 1:53 am

Sakito

Moje kamufláží jutsu by mělo pořád fungovat... Neměla by mě vidět...
Odskočil jsem útoku...
Potřeboval jsem jí zasáhnoutm abych jí dostal do genjutsu...
Vytáhl jsem 2 kunaie a hodil je po ní...
Ihned na to jsme změnil pozici...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSun May 30, 2010 6:39 pm

Sakahon Furuki

Dostal jsem se najednou pod zem a dostal se až pod ní. Ve chvíli kdy Sakito hodil kunaie, mé ruce vyletěly ze země pod ní a snažily se ji chytit za nohy, abych ji udržel a nemohla se vyhnout útoku.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:00 pm

???

Žiara okolo ženy bola tak silná, že kunaie sa roztavili ešte predtým, ako k nej vôbec došli. Drak sa o to tiež postaral, kedže teplota v jeho tele nebola práve nízka. Ked Sakahon chytil ženu za nohy, musel sa riadne popáliť, ak teda nemal nejaký silnejší suiton alebo katon. Na bojisko sa zniesol dážd ohna, ktorý drak vychrstol z papuľe.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:38 pm

Sakahon Furuki

Ruce jsem měl černé jako kámen, ale né díky ohni, jelikož nijak neuskočila tak jsem ji držel za nohy a v tu chvíli ji celym tělem proběhl silný proud elektřiny, který by jiné zabil a silnější by dokázal paralizovat. Před ohnivým deštěm jsem byl chráněn tělem té ženy a hlavně ze země čouhaly jen mé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:45 pm

Sakito

Snažil jsem se jí obejít
Ve stealth modu jsem jí chtěl obejit a zazadu udeřit (žádný dvojsmysl !) a chytit ji do genjtsu...
Musel jsem se vyhejbat jejich pošahanym utokum...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeMon May 31, 2010 5:54 pm

???

Ked Sakahon použil svoje elektrické Jutsu, ohnivý drak sa zo ženinej hrudy odpojil a preletel niekoľko metrov od vás. Na jeho konci ktorý predtým išiel z hrude ženy sa začalo niečo formovať... bola to tá žena. Tá jej podoba pod ktorou bol Sakahon a ktorú chcel obísť Sakito, vybuchla, oheň sa rozprskol na všetky strany. Medzitým drak z papule vystrelil ohnivú vlnu okolo seba, a vlna by mala trafiť všetkých naokolo, aj Sakita.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeMon May 31, 2010 9:43 pm

Sakahon Furuki

Rychle jsem zasunul ruce do země a když projela ohnivá vlna tak jsem vylezl a ruce měl kompletně od krve. (Ten ohnivý déšť už přestal ne?) jen jsem se na ženu podíval a černé linky na mé tváři rudě zazářily a já se jen pousmál a tiše řekl "Uvolnění kouřové pečetě." Pak jsem složil pečetě a otevřel pusu a z té mi vyletěl velký černý mrak, který byl z kouře cigaret. Následně jsem složil další pečetě a jelikož jsme byli všichni v černém mraku, který byl v celém ohnivém kruhu i v podzemí, díky mému podzemnímu útoku tak mi mé jutsu vyšlo perfektně. "Blesková pomsta kuřáka Furukiho" Řekl jsem a dal dlaně do vzduchu a najednou celým obřím mrakem kouře projel obrovský elektrický výboj, který by zabil vše v okolí mraku a to co bylo uvnitř mraku takže i ta žena tak to též zabije. Sakito byl proti tomu imunní, protože jsem svoji jednotku na své jutsu dobře připravil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:48 pm

Sakito

Málem mě zabil ten výbuch a pak mi kuřáckej kapitán znemožník plán s genjutsu...
Navíc jeho kouř odhalil moji pozici...
Takže veškeré moje plány selhali...
Mohl jsem jen doufat že mě dalším utokem ta ženská nezabije...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)   Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj - Ohnivé peklo (Aspire, Nawaki)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aspire
» Back to the Future (Nawaki, Red)
» Charakter 2 - Aspire
» Seznámení s týmem 6! ( Hra pro - Nawaki, Memphisto, Sakura-chan, Red)
» Savior ( Medusa, Itachi, Red, Aspire, Blackness)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: