Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Charakter - Aspire Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Charakter - Aspire

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 4:43 pm

Jméno: Toshiro

Příjmení: Kaguya

Věk: 13

Pohlaví: Muž

Místo původů: Otogakure

Bydliště: Konoha

--------------------------------------------------------------------------------

Povaha: je něco jako Naruto. Neposedí, neklidný a celkem i uřvaný a na druhou stranu je zase objetavý a jen tak se nevzdává.

Znamení zvěrokruhu: Drak

Oblíbené: Posedávání na střechách

Neoblíbené: Déšť a obecně voda

Cíl: Stát se jednoho dne Hokage

Idol: Iruka

Strach: Z toho, že přijde o kosti

--------------------------------------------------------------------------------

Výška: 140 cm

Váha: 42 kg

Krevní skupina: 0

--------------------------------------------------------------------------------

Ninja hodnost: Genin

Element chakry: Suiton

Schopnosti/Jutsu: Kawarimi no jutsu, Bushin no jutsu, Teshi Sendan, Yanagi no Mai a Hone no Hifu.

Zbraně: Základní a tenké jehly, které mají na konci lístek co jakoby vybuchne a ten, kdo výbuch vidí nebo je mu blísko tak na chvíli vidí bíle a slyší pískání.

--------------------------------------------------------------------------------

Životopis: Jako mladý se narodil matce, kterou však hned zabili a jeho ve Zvučné uzavřeli do vodní nádoby a vpouštěli do něj různé chemikálie a zde získal strach z vody a přestal ji mít rád. Testovali ho, protože se u něj projevil znak klanu Kaguya a proto byla záhada jak. Nikdo nepřišel na to jak je možné, že má geny klanu Kaguya, ale vedí, že je to plnoprávní uživatel kekkei genkai Impulsu kostí.
Lidí věděli, že se mu ve Zvučné nebude dařit a někdo ho bdue chtít zkazit a proto ho jako mladého odnesli do Konohy, kde ho přijmula jako adoptované dítě jedna rodina a dali ho na akademii. On však nikdy nevěnoval moc času tréninku základních jutsu a proto se nikdy nenaučil Henge no jutsu, ale jen Kawarimi a klona. Jelikož Henge nikdy netrénoval a více trénoval svůj dar kostí, ale ještě nepřišel na to jak je dostat ven z těla a proto čeká jestli se najde někdo kdo by ho to naučil nebo se stane vlastním trenérem.
Po úspěšném dodělání akademie se s pomocí iruki dokázal stát geninem a dostal čelenku přímo od samotného Iruki a od té doby se stal Iruka jeho velkým idolem a čelenku nesundavá skoro ani v noci, protože si ji šileně moc oblíbil.
Během pár následujících dní dokázal z ruky vytáhnout jednu z kostí a stal se nesmírně šťastnym, ale dolehl na něj velký smutek, že nemá přátele a nikdy se nebude moct stát hokage.
Jakmile cestoval na Chunninské zkoušky tak se zpřátelil s Yoshirem Uchihou a tim částečně změnil svůj pohled na všechny Uchihy. během testu nedokázal přestat myslet na Yoko a to mu ukázalo, že ji má fakt rád a i přez myšlení na něco jiného dokázal první zkouškou projít. Následně se sám snažil naučit novou techniku na zpevnění kůže, ale nešlo mu to a proto se objevil sensei Ren a pomohl mu otevřít svoji Kekkei genkai pomocí myšlení na přátele a díky tomu zjistil, že přátele jsou pro něj nejdůležitější.

Foto: Charakter - Aspire 1_HitsugayaSuit

Ninja karta:
Charakter - Aspire Nincard


Naposledy upravil Aspire dne Wed Apr 28, 2010 11:39 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 4:56 pm

Jo, je to fajn Smile Když jsem viděl Kaguya, už jsem chtěl vraždit Very Happy Čekal jsem, že hned uvidím, jak ovládá kosti atd Smile Ale udělal jsi to dobře. .. A + je samozřejmě Hitsugaya-kun, takže povoluju Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 4:58 pm

Tak to moc děkuji Smile Každopádně teď hrát v academii, akorát nemám páru jak se zapojit, ale zkusim na to přijít.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 5:06 pm

No, už bych pomalu mohl sestavovat další tým... tbc už taky čeká dlouho Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 5:09 pm

Tak jo. Já budu zatím hrát v akademii.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 7:10 pm

EDIT: K mému obrovskému zjíštění, že tento člověk je ten samý, který už nám jednou udělal jistou nepříjemnost se moje rozhodnutí mění na - NESCHVÁLENO Smile

Já nechápu, jak můžeš mít takovou drzost Aspire Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 7:49 pm

Dobře... Je to vyřešeno.. Aspire může hrát..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Heroes0

Heroes0


Počet příspěvků : 133
Registrován : 31. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Itaku Yusuma
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ---

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 9:55 pm

ehm? vysvetlenie ? S Aspirem hrať? Nepáči sa my tvoj štýl písanie Aspire Very Happy (myslím že som to už niekde počul!)
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSat Apr 10, 2010 10:33 pm

Aspire, jo?
Tak OK teda, som na tom podobne ako Red, dávam druhú šancu, hraj. Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 11:46 am

Horox a Red: Děkuji Wink

Hero: Cože? Nevim co je s mím stylem psaní.
Návrat nahoru Goto down
Heroes0

Heroes0


Počet příspěvků : 133
Registrován : 31. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Itaku Yusuma
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ---

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 12:11 pm

ty si my tiež kedysi písal že nemáš rad môj štýl písania Smile , no začneme ked už sa stretnú toľký majstri v odbore tak to tu rozbalíme, a zmeň si nadpis tohto charakteru na Aspire )
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 12:19 pm

Hotovo a díky. Každopádně naše spory jsou minulostí, Hero.

Eh, nejde mi změnit název topicu.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:28 pm

Názov topicu zmenený na tvoje meno. Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:29 pm

Furt ne Very Happy Nevim co s tim je.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:32 pm

Uh?

Zmením Sylar na Aspire, odošlem, napíše že odoslané, a nezmení sa to.
Skúsim ešte niečo...
Návrat nahoru Goto down
Heroes0

Heroes0


Počet příspěvků : 133
Registrován : 31. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Itaku Yusuma
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ---

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:33 pm

zmazať zmazať Very Happy ale nie ale asi by sa dalo zmazať a znovu vytvoriť nový Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:34 pm

Já myslim, že to jméno je detail. Kdyžtak až přijdu domů tak si to zkopíruju a vytvořim nový topic a tenhle kdyžtak smažete.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 3:39 pm

Změnil jsem si povahu. Pokud to vadí tak ji změnim zase zpátky na tu co jsem měl.

Edit: Sakra! Omlouvám se na doublepost. Všiml jsem si ho až teď.
Návrat nahoru Goto down
Heroes0

Heroes0


Počet příspěvků : 133
Registrován : 31. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Itaku Yusuma
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ---

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeSun Apr 11, 2010 3:44 pm

BAN! Very Happy No ja rozmýšľam či si nezmeniť minulosť na niečo kúlovejšie ako že mojej postave zomreli rodičia pri misii. Nejaký sen za akým pôjdem a preberie ma ked budem v koncoch alebo ked sa už budem chcieť vzdať, niečo pre čo sa nebudem môcť vzdať. Problém je že takýchto vecí mám už dosť na main webe Smile síce sa my to veľmi páči ale predsa zase tak veľmi podobné, no niečo vymyslím Smile ale asi len budem myslieť na mojich rodičov a či sú na mňa hrdý atd. aspoň to tú postavu poženie v pred Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:24 am

Přidaná ninja karta.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:02 pm

Graficky upravené, přidána skupinka "Idol" a "cíl", dopsána další část historie co se dělo po akademii a přepsáno Academy student na Genin.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 4:35 pm

Omlouvám se, ale prostě tuhle postavu vést nemohu tak ji přesuňte do koše. Hlavně ani prostě nemám chuť ji vést, protože se týden nic neděje a to tu furt jsem a jednou když jsem na půl dne pryč tak se náhodou zrovna začne psát a pak mi je ještě vynadáno, že jsem nenapsal neaktivitu, ale ikdyž je to slušnost tak mi to přišlo zbytečně oznamovat neaktivitu tam, kde se nepsalo. Ale tim si nechci ztěžovat nebo co já vim, stejně se na to někdo ozve, že je to můj problém nebo, že mě nikdo nenutil tu hrát, ale to samozřejmě vim.
Jen jsem chtěl udat důvod proč mě nebaví tu hrát.
A druhý důvod je, že mě to tu prostě už nebaví tak jak mě to dříve s Horoxem, Redem, Nawim, Itachim a Mišmašem bavilo. Prostě už to není to co to bývalo.
Tak ještě jednou se omlouvám, že takhle nechávám postavu, ale ikdyž bych chtěl tak mě to nebaví.
Přeju jen to dobřé NW a někdy možná se ukážu.
Ještě do třetice se omlouvám, hlavně adminům, kteří asi jediný zde vědí co se mezi náma stalo a že mi dali druhou šanci čehož si fakt vážim, ale musel jsem je teď asi zklamat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 7:16 pm

To je dobrý..My to nějak přežijeme.. Ale kdo bude Hokage? Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:07 pm

Stejně by se na něj nikdy nedostal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 8:11 pm

Podle mě jo.. Ten kluk na to měl.. Měl takový sny.. A skončil jako mastnej flek pod kulatým šutrem Sad
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Charakter - Aspire Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Aspire   Charakter - Aspire Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Aspire
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter 2 - Aspire
» Charakter - Red
» Charakter - Nawaki
» Charakter - Mike
» Charakter 2 - Red

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Charaktery :: Konoha-
Přejdi na: