Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Me..You...They...We.. - Stránka 4 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Me..You...They...We..

Goto down 
+2
Medusa
Red
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 10:44 pm

Yoko se dotkla ruky své tety..Netrvalo to dlouho a Hinata se prostě rozplynula.. Před tím než zmizela se usmála.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 8:51 am

Yoko

Seděla jsem na zemi s nataženou rukou. Nemohla jsem tomu všemu uvěřit. Dotkla jsem se jí....já.....bylo to tak opravdové. Po chvíli jsem spustila ruku k tělu. Úsměv?....Proč se usmála, vždyť jsem nedostála svého slibu. Vlastně jsem pro Hinatu-sama neudělala nic.....Měl ten úsměv snad znamenat, že takto si to i přála?....Nevím. Ukončila jsem své myšlenky smutným pohledem na ruku, která se dotkla Hinati. Pomalu jsem vstala ze země a okružní cestou jsem to vzala do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 9:32 am

Uindo

Uviděla jsem Yoko když vešla do vesnice...
Ahoj... jak se máš? pozdravila jsem jí a usmála se
Nějak jsem neměla co dělat... navíc se mi blížili chuuninské zkoušky...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 3:10 pm

Yoko

Stála jsem měla před očima Hinatin úsměv. Možná to bylo divné, ale jako by mě ten úsměv zbavil mé špatné nálady a já opět mohla věřit, že prostě Yoshira jednou políbím. S úsměvem na rtech jsem vstoupila do Konohy, kde jsem narazila na Uindo. Připoměla mi starší Uindo a její varování před budoucností. Ovšem nedala jsem to na sobě znát a jen jsem se úsmála. Oh, ahoj. Mám se dobře a co ty? Slyšela jsem, že se zas budou konat chuuninské zkoušky. Jdeš na ně? Odpovím a zaroveň se zeptám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 5:11 pm

Uindo

Jasně a nejenom to, tak je vyhraju
Jsem přece z hlavní větve klanu Hyuuga ne?
Tak nesmím dělat ostudu
řekla jsem a usmála jsem se
Těšila jsem se na vyhlídku stát se Chuuninem ve velice nízkém věku...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 5:27 pm

Yoko

Uindo vypadala opravdu odhodlaně. V tom případě se příjdu podívat na zavěrečné boje a běda ti, jestli v nich nebudeš. Vtipně jsem ji pohrozila a dál Uindo sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 5:33 pm

Uindo

Uvidíme... ale myslím, že to zvládnu...
Jsem přece z nejsilnějšíh klanu z Konohy ne?

řekla jsem a znovu se usmála
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 5:59 pm

Shikamaru se dozvěděl o ztrátách, které vznikly kvůli dnešnímu incidentu. Mezi mrtvými byl i Kai z týmu Yoko a Yoshira. Musel najít náhradu..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Me..You...They...We.. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Me..You...They...We..
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: