Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Me..You...They...We.. Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Me..You...They...We..

Goto down 
+2
Medusa
Red
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 6:21 pm

Spoiler:

Team z Konohy, hledající Mizukageho syna na své misi neuspěl. Vrátili se domů.

Novým Hokage se stal Nara Shikamaru.

Během tří měsíců se začaly dít podivné věci. Hodně podivné.

Do Konohy mířily dvě postavy...

Yoshiro

Trénoval jsem kousek od Konohy...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 14, 2010 7:58 pm

Yoko

Asi by mě mělo trápit, že jsem neuspěla v tak důležité misi a tím zklamala Naruta. Asi by mě mělo trápit co všechno mi řekla Uindo z budoucnosti. Ale jediné co mě trápilo, že jsem nesplnila svůj slib vůči Hinatě. Procházela jsem Konohou a hledala místo na svůj tréning s novým kopím, kterém jsem držela v ruce. Vždy se nebudu moct spolehnout jen na své oči, nebo spíš nechci být na nich závislá. Po dlouhém hledání jsem našla louku. Louku, kde mě a Toshira napadl ten velmi rychlí cizinec. Při té vzpomínce jsem si promnula břicho. Raději začnu s tréningem. řeknu si pro sebe a začnu točit kopím v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 7:49 pm

Yoshiro

Stál jsem na prázdné louce a zhluboka oddychoval. V očích mi zářil Sharingan a kousek přede mnou byl rozpůlený kámen, za ním strom a asi o 40 metrů dál docela velký kráter... Moje pravá ruka byla celá dořezaná a od krve, která odkapávala na zem. Použil jsem to jednou...Jednou.. A takhle mě to zničilo? Byl jsem bez chakry, zraněný.. Ale ta síla.. Lehce jsem se pousmál..3 měsíce.. Sharingan je fajn věcička.. Pomyslel jsem si a pomalým krokem se vydal do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 8:32 pm

Yoko

Zrovna jsem se roztahovala na jedné lavičce v parku. Měla jsem po tréninku, a tak jsem jen tak seděla na té lavičce. Kolem mě prošlo pár zamilovaných párů. Někteří i mého věku. Trochu jsem se zhrozila, ale zároveň trochu posmutněla. No jo no, hold toho chci moc. Pokrčím rameny a začnu si vybavovat své požadavky na partnera. Krásné výrazné oči, vypracovaná postava, trochu drzý, ale né zas moc,..... a takhle to pokračovalo ještě hodně dlouho.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 8:33 pm

Masaru

Pomalu sem se blížil k Konoze.
Konečně nějaká akce, ti chudáčci z okolí stáli za nic hned chcípli.
Řekl meč nahlas.
Njn.
Sklamaně sem si oddechl, když sem byl před branou přestal sem se vznášet a sestoupil na zem.
V Konoze mají prý dobrý ramen Ichiraku... To říkal ten tlusťoch než sem mu uřízl nohy.
S*r na Ramen, dem vykuchat nějaké Jouniny
Řekl meč nadšeně.
Nene mam hlad.
Vstoupil sem přes otevřenou bránu a hledal Ichiraku ramen shop.
Byl sem totálně neznáma osoba a některým lidem to mohlo přijít divné, co tady dělám, měl sem na sobě dlouhý bilý plášť nic na něm nebylo jen mi z něj trčela hlava a meč byl připojený na mích zádech. Došel sem až k Ichiraku a tam si objednal ramen.
Zdravím staříku, prý tu máte dobrej Ramen tak sem to přišel zjistit na vlastní jazyk.
Řekl sem usměvavě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 8:38 pm

Prodavač Ramenu

Oh, jistě.. Máme různé druhy.. Vepřový, kari, kuřecí, zeleninový a extra pikantní.
Řekl s úsměvem na rtech a prohlížel si nového zákazníka. Který si dáte? Zeptal se ještě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 8:41 pm

Masaru

Dám si kuřecí, vepřový a extra pikantní.
Řekl sem přemýšlivě a objednal sem si 3 druhy ramenů.
Je moc ukecanej zabijme ho.
Chovej se slušně.
Měl sem v sobě ještě zbytky originálního Masara byl sem trochu náchylný na zabíjení, ale po experimentu sem se stal mírnějším než předtím.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 9:41 pm

Stařík

Hned to bude, milý pane.. Usmál se prodavač a odebral se dozadu.

Yoshiro

Nazdárek! Vybafl jsem zezadu na Yoko.Bohužel jsem nezaregistroval, že se chytám svou zraněnou rukou za tu dřevěnou lavičku a přímo do rány jsem si zadřel pár třísek.. Do prd...Práce!! Vykřikl jsem a začal poskakovat na místě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 9:54 pm

Yoko

Moje myšlenky nad dokonalým klukem jsou nekonečné, teda až do chvíle, kdy se zamnou ozve hlasité - Nazdárek. Aaaach! Vyletím z lavičky jako raketa. Otočím se a zjistím, že na mě vybafl Yoshiro. Snažím se rychle po tom šoku uklidnit. T.....to....tohle už mi příště nedělek. Lehce ho upozorním, pak jsi všimnu jak poskakuje na místě. Taaak a to máš za to, že jsi na mě bafnul. Vypláznu na něj jazyk, a pak napřáhnu k němu ruku. Tak uka. Naznačím, že mu chci pomoc s třískou. Přeci jenom mám delší nehty.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 9:59 pm

Masaru

Když mi stařík donesl všechny 3 rameny s nedočkavostí sem se do nich pustil, po nějakých 10 minutách, když sem to už snědl sem si spokojeně oddychl.
Už ho zabijem?
Měl pravdu, vážně tady děláte nejlepší zatím nejlepší ramen, co sem kdy jedl.
Řekl sem spokojeným hlasem a ignoroval meč.
Za to vás nechám žít.
Vytáhl sem ještě pár mincí a hodil mu je na stůl, ten ramen byl fakt vynikající.
Už mě to tu nudí.
Vznesl sem se asi do 30 metrové výšky a měl sem pěkný výhled na Konohu.
Namířil sem pravou ruku na jednu z budov sa ta se v zápetí rozpůlila na dvě půlky, vrchní část budovi se pomalu ale dost hlasitě sesunula dolů.
To je naláká hehehe.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 10:00 pm

Yoshiro

Yoko si mohla všimnou mé doslova zdevastované pravé dlaně. Eh... No... Ty mi to chceš vytáhnout rukama? To bude asi bolestivý.. Radši bych se posadil.. Řekl jsem.. Byl jsem sice ninja, elitní genin. Ale tříska mě dokázala rozhodit.. Pak se ale ozvala dost nepříjemná rána.. Slyšela jsi to? Zeptal jsem se Yoko.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 10:09 pm

Yoko

Yoshiro se chtěl raději na vytahování třísky posadil. Musela jsem se pořádně usmát. Neříkej, že se bojíš malé třísky, když máš přitom tak zdevastovanou ruku. Co jsi prosimtě dělal? Zeptala jsem se, ale to už se ozvala odněkud hlasitá rána. Jo, slyšela. Jdeme? Odpovím Yoshirovi a zároveň položím otázku. Byla jsem připravená okamžitě vyběhnout.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 10:15 pm

Masaru

Vrchní polovina se nesesunula celá, protože sem jí celou zvedl, vznášela se teď asi 20 metrů nad zemí a padali z ní trosky dokonce z ní spadl i nějaký vesničan.
Počkej počkej počkej, já mam gravitaci rád, je to můj kamarád v zabíjení ale neudělám to tak lehký.
Druhou rukou sem namířil na jeden větší padající kus a ten vesničana chytil, pak sem s ním hodil přes 100 metrů do výšky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 10:35 pm

Spoiler:

Yoshiro

Jop... Kývnul jsem a nakoncentroval chakru do nohou. Neuvědomil jsem si ale, že držím Yoko ruku.. Bylo to kvůli těm třískám. No, důsledkem toho bylo, že jsem se zarazil do země a Yoko musela letět hned za mnou.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeMon Jun 21, 2010 10:47 pm

Spoiler:

Hmmm co to je za vesnici, člověk jím padá ze 100 metrové výšky a ani ho nikdo nezachrání?
Řekl sem dost nahlas a kus budovi pustil na zem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 1:11 pm

Shion

Mokuton no jutsu! Ozvalo se a než stihl Masaru vůbec reagovat, svázalo ho několik silných dřevěných "trámů" (nevím jak jinak to nazvat) .. Shion pomocí Mokutonu zachránila i padajícího člověka. (pokud teda už není mrtvej)
Na místo mířilo několik dalších jouninů.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 1:42 pm

Masaru

Dřevo, to je novinka.
Zaklebil sem se.
Katon: Oora!(ohnivá aura B technika)
Vykřikl meč a okolo mě začala hořet tenčí ohnivá aura, dřevo se pomalu pálilo a já ho nakonec rukama rozdrtil.
To je vše co máte? Ten tlusťoch, který mi o tomhle místu něco řekl byl zábavnější
Vesničana chytila.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 4:39 pm

Yoko

Na Yoshirům souhlas jsem se úsmála, ale pak přišla o něco horší chvilka. Yoshiro zahučel do země a než jsem si to já stačila uvědomit, jela jsem hned za ním. Když jsem se rozkoukala, byla jsem v zemi. Musela jsem se tomu začít smát. Stále nepřestáváš překvapovat. Řeknu Yoshirovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:21 pm

Yoshiro

Jo.. V tom jsem celkem dobrej.. Řekl jsem tak trochu sobě vysmívajícím se tónem..
Vškrábal jsem se na nohy a pomohl Yoko vstát.. Něco se děje.. Musíme si pospíšit.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:37 pm

Masaru

Nemám rád, když někdo vyčkává.
Řekl sem a meč se mi odepl od zad, plášť byl trochu popálenej z mé vlastní techniky.
Henge!Hehehe
Vykřikl můj meč a změnil se na mě, přestal se vznášet a pomalinku padal na zem, sledoval ty další Jouniny.
Ve vzduchu letěli kousky spálených trámů já je všechny pochytal a všechny letěli na Shion.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:46 pm

Shion

Shion složila pečeť.. Změnila se na dřevo a 'zarostla' do země..
Mezitím dorazili další 3 jounini.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:49 pm

Masaru

Tyhle cirkusové triky si nech na někoho slabšího.
Řekl sem a natáhl obě ruky na místo, kde srostla se zemí a asi v okruhu 4 metrů a 2 metrů hloubky sem vytáhl ze země celou hroudu hlíny. Ta se pak rozpůlila na dvě půlky.

Meč

Tak dko si chce hrát?
Řekl sem s posměchem a v rukách se mi vytvořili dvě ohnivé koule, každá byla asi tak velká jak fotbalový míč.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:53 pm

Shion

Zem nezem... Nic se nestalo.. Z všech růných úhlů proti Masarovi vyletělo několik dřevěných oštěpů.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 5:58 pm

Masaru


Aaaaaa
Vykřikl sem strachem, šípy už byli skoro ve mně ale já se jen pousmál a šipy se asi 5 cm od mého plášte zastavili.
Hahahaha mám tě
Kusy hlíny sem pustil na zem a šípy se otočili a mířili odkad přiletěli(takže na všechny strany)
Pak sem si všiml, že jeden šíp mě zasáhl do levé nohy, trčel z ní a pomalu tekla krev.
Ale no taaak..
Řekl sem znuděne.

Meč

Ententýky dva špalíky kdo vyletěl z elektriky ----
Rozhodoval sem se mezi Jouninama a nakonec sem obě koule po jednom z nich hodil.
Shunshin
Zmizel sem a objevil se za nima.
To si na mně poslala slabé geniny?!
Vykřikl sem do vzduchu a doufal, že to ta uživatelka mokutonu uslyší.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 6:28 pm

[u]Raizen[/u]
Jeden z jouninů, po kterém jsi nehodil také použil shunshin.
Ale neobjevil se nikde poblíž.
Z křoví na pravo od tebe najednou vyletěla větši blesková koule která mířila jak jinak přímo na tebe


Naposledy upravil Misman dne Tue Jun 22, 2010 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Me..You...They...We.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Me..You...They...We..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: