Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Me..You...They...We.. - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Me..You...They...We..

Goto down 
+2
Medusa
Red
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 6:39 pm

Shion

Nějak silnej chlapec.. Pomyslela si Shion.. Pořád byla někde schovaná.. Čekala na vhodnou příležitost.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 6:55 pm

Masaru

Tensei!
Vykřikl sem a z těla mi vyletěla menší vlna ale nic kromě šípů nezasáhla, všechny šípy letěli na své původní místo(takže do všech uhlů)

Meč


Arghhhhhh * puf *
Vykřikl sem a proměnil sem se na meč, pak sem s řinčením spadl na zem.
Hehehe trošku si s nima pohraju.
Pomyslel sem si
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:27 pm

Kai

Rozbehol som sa na Masara avšak ma trafily šípy a ja som zomrel.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:42 pm

Yoko

S Yoshirovou pomocí se vyškrábu na nohy. Jo, honem. Přikývnu. Ale bacha na ruce. Dodám trochu mimo. A hned potom se s chakrou v nohách rozběhnu rychle na místo dění.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:44 pm

Yoshiro

Běžel jsem hned za Yoko. Buď opatrná.. Upozornil jsem jí.. Jsem tak trochu bez chakry, ale něco málo se mi už vrátilo. Masaru byl asi 400 metrů od nás.

Shion

Ze země vyletěla velká a silná dřevěná dračí hlava .. Přímo proti Masarovi.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:47 pm

Páni to byl fakt kvalitní příspěvek Blacku Very Happy

Masaru

Šípy se rozletěli fakt všude dokonce se trefili o do mého vlastního meče, ale protože byl z neznámé slitiny oceli ani ho to neškráblo, šípy možná trefili i Jouniny. Meč zatim nehybně ležel a čekal, až se někdo nachytá.
Když na mě vyletěla dřevěná hlava celým tělem sem se nasměroval na ní, dal sem před sebe ruky a koncentroval chakru asi 10 cm od mého těla, Hlava mě zasáhla, a já letěl několik set metrů dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:56 pm

Yoko

Na upozornění, abych byla opatrná, jsem přikývla. Jo.....Byakugan! Vykřiknu a hned mám kolem očí vystouplé žilky. Pár metrů ještě běžím a přitom vidím jak tam někdo bojuje. Je tam nějaký boj.....počkej, někdo letí sem. Informuji Yoshira a zároveň uhnu z cesty letícímu tělu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 9:58 pm

Yoshiro

Zastavil jsem se.. Jounini od nás byli pěknej kousek.. Připravil jsem se radši do obrané pozice a aktivoval Sharingan.
Nevěděl jsem jestli je to nepřítel nebo spojenec, ale neměli bychom se k němu otáčet zády.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:00 pm

Masaru

Zastavil sem ase asi 5 metrů nad zemí.
Sakra práce
Vytrhl sem asi 5 šípů, které se zabodli. Ty se teď pomalinku otáčeli okolo mého těla.
Za tohle mi ta Vrba zaplatí.
Řekl sem a ani sem si nevšímal těch dvou a pomalinku sem letěl z5 k centru vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:02 pm

Raizen
Masaru mířil kamsi pryć, ale za ním se znovu rozletěla ta blesková koule ( S jutsu ).
Raizenovi se podařilo z ní udělat ,,samo naváděcí,, střelu.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:04 pm

Masaru

Je to bude sranda.
Řekl sem, když sem viděl tu raiton kouly. Místo vznášení sem začal letět. Už sem letěl dost rychle koule byla furt za mnou, házel sem po ní ty šípy, pokud ani to nevyšlo ještě jsem zrychlil.

Meč

Teď mám šanci.
Katon Endan!
Vykřikl sem a z čepele vyletěl tenký ale dost hustý ohnivý proud přímo an toho s elektrickou koulí.
Teď se soustředí na tu kouli hehe.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:07 pm

Šípy na kouli neměly žádný účinek.. Koule byla tak rychlá, že musela Masara trefit.. S jutsu se nezapře.

Yoshiro

Podíval jsem se na Yoko a pokrčil rameny.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:21 pm

Masaru


Letěl sem dost rychle ale koule mě furt doháněla.
Tensei!
Vykřikl sem a směrem od mích nohou vyletěla dávky mé chakry to mě dost zrychlilo a dali mi to několik sekund na víc.
Raiton Raiton Raiton, na Raiton je slabý proti zemi. Sakra!
Stihl sem vzít dva stromy které sem co nejrychleji vytrhl a nasměroval za sebe

Protože Misman neodpovídá a chci to urychlit mam dotaz:l co to udělá s tou technikou, když je její uživatel rozptýlen.(Víz můj utok na Mismana)
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:25 pm

Yoshiro

Škoda, že ve vesnici nerostou stromy.. Ozvala se detonace.. Jako by ta raitonová koule do něčeho narazila..
Poškrábal jsem se na hlavě.. Ok, Yoko, jdem na ramen. Zvu tě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:33 pm

Masaru

Koule mě zasáhla, stihl sme před sebe dát svůj Toomei štít, ale ten se ubrání jen proti A technikám, trochu mě to ale zachránilo.
Okolo meče se objevil dým a zmizel, mohlo to vypadat jako kdybych zemřel. Ve skutečnsoti to ale bylo Kuchyose no jutsu, které sem já sám vyvolal.
Necítíim levou ruku.....
T-to byla pecka.
Zvedl sem se a levá ruka mi jen tak vysela pomalinku sem kulhal z vesnice pryč.
Dostal na prd*el hahaha
Příště.
Řekl sem mezi zuby a konečně se zvedl ze země a znova se vznášel.
S tou rukou bych měl ěnco dělat... Snad je to dočasné.
Nebeč dokážeš naráz zvednout několik desítek předmětů najednou k čemu ti je blbá ruka.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:44 pm

Yoko

Sledovala jsem rychlé dění kolem sebe. Pak přišel výbuch a já si kryla oči před prachem. Po výbuchu na místě už nic nebylo. Deaktivovala jsem byakugan a pokrčila rameny. Proč ne. Už mám celkem hlad. Odpovím s úsměvem na Yoshirovu pozvánku.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 10:56 pm

Hizuke - Základňa anbu root

Trénoval som, ako inak vo voľnom čase. Nachádzal som sa v priestrannej miestnosti osvetlenej silnými neónmi. Môj súper stál predomnou... bude to jednoduchý... tréning taijutsu. Môj súper dal ruku za chrbát... očividne chcel vziať do ruky kunai... bol som však pre neho priríchly...stačila jedna pečať... hodil po mne kunai...to som už však nebol nič viac než vzduch...vynoril som sa za ním...úder lakťom do krku miecha úspešne pohmoždená, keď sa od bolesti vystrel kopol som ho hlavy z predu...zahnal sa po mne... jeho ruka cezomňa prešla ako keby som bol vzduch... chitil som ho a rozkrútil sa sním vo vzduchu... odrazu som sním mieril k zemi jeho hlavou dolu... Jinton : Hiji ozval sa hnusný praskavý zvuk keď sa mu zlomily väzy. Obyčajný pokusný králik... Nevšímajúc si jeho smrteľné stony som vyšiel z miestnosti. Mám hlad...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:14 pm

Yoshiro

A tak jsme se vydali jíst. Zanedlouho jsme byli na místě. Usadili jsme se. Co to bude? Zeptal se.. Já objednal snad všechny druhy Ramenů.. Měl jsem hlad.. A Yoko určitě taky. Zkrvavenou ruku jsem měl v kapse..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:20 pm

Yoko

Na Ramen jsem se opravdu těšila. Už dlouho jsem ho nejedla. V břiše mi lehce zakručelo. V tu chvili mi to přišlo trapné, a tak mi tváře zčervenali. Jedním očkem jsem koukla na Yoshira jestli si náhodou toho kručení nevšiml, a kdyby náhodou všiml, snažila jsem se to zamluvit. Tak, konečně se můžu podívat na tvojí ruku. Tak uka. Natáhnu k Yoshirovi ruku a naznačím ať nedělá drahoty.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:26 pm

Yoshiro

Zrovna teď? Když budeme jíst? Zeptal jsem se.. Tak nějak se mi do toho nechtělo. Skočím si pak do nemocnice.. Nemusíš s tím nic dělat.. Pravda byla taková, že mě to bolelo čím dál víc, ale hlad byl silnější.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:34 pm

Yoko

Nebezpečně nadzvihnu jedno obočí. Jídlo přinesou až za chvíli, za tu chvíli ti to aspoň trochu obvážu. Takže ruku sem a žádné výmluvy! Začala jsem výrazně ťukat nehtem do stolu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:37 pm

Yoshiro

Vytáhl jsem ruku z kapsy.. Tak fajn.. Nechtělo se mi.. Ten poslední pohled Yoko vypadal docela vražedně a to ťukání nehtem do stolu mě znervózňovalo. Pomalu jsem jí podal ruku.. Herecky jsem se zaklonil a druhou rukou si zakryl oči.. Tohle mi ještě nikdo nedělal, tak buď jemná prosím.. Řekl jsem spíš hraně, abych trochu uvolnil atmosféru.. Prodavač, co byl vzadu to samozřejmě slyšel a samozřejmě ho napadlo něco úplně jiného, než je obvazování ruky.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:45 pm

Yoko

Začala jsem se smát. Ty jsi prdlouš. Řekla jsem. Jeho hraní bylo úžasné. Lehce jsem chytila jeho popálenou ruku. Chvíli jsem si jeho ruku prohlížela, než jsem konečně našla tu třísku. Kouknu na Yoshira. Dobrý zakrývá si oči. To bude zatím stačit. Ďábelsky se pro sebe usměji. Chytnu nenápadně třísku a trhnutím jí celou vyndám.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 22, 2010 11:54 pm

Yoshiro

Au.. řekl jsem nezaujatě.. Popravdě.. Byl jsem na toto zvyklej.. Vždyť jsem měl po celém těle popáleniny 3. stupně.. Ještě, že tu byl bratr Ikity.. Tahle bolest je proti tomu nic.. Pomyslel jsem si. Vykoukl jsem zpoza ruky na Yoko a usmál se.. Ha! Přece nejsem žádnej srab! Jsem Uchiha.. Dodal jsem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 12:05 am

Yoko

No ale v prvních chvílích to moc nevypadalo. Řeknu s úsměvem. Zpod trička vytáhnu takový větší bílý čistý kapesník a začnu jím obmotávat Yoshirovi ruku. Ale určitě si dojdi do té nemocnice. Řeknu mu ještě při ošetřování. Hned jak skončím s obvazováním přinesou nám jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Me..You...They...We.. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Me..You...They...We..   Me..You...They...We.. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Me..You...They...We..
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: