Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: From Yesterday - Stránka 4 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 From Yesterday

Goto down 
+8
Mike
Horox
Nawaki
Medusa
Aspire
Misman
Itachi
Red
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:49 pm

Yoko

Už jsem se chtěla otočit k odchodu, když se otevřely dveře. A..Ahoj Naruto. Vykotám ze sebe. Přišla jsem na návštěvu. Pak se podívám na dva prcky v jeho náručí. Smím si jednoho pochovat? kouknu na Naruta s prosebným kukučem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:39 pm

Naruto

Ahoj, Yoko. Pousmál se Naruto..Ale pořád měl ve tváři ten smutný výraz. Jistěže.. Podal Yoko malého Rinzua. Ten Yoko zvědavě sledoval.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:44 pm

Daisuke

Začal jsem se na Yoko, která právě přišla hrozně smát.

Toshiro

Jeho otázku jsem uplně ignoroval a spíše se pořád toulal po vesnici a hledal Senseie a Iruku, ikdyž jsem věděl, že je v této době zřejmě nepotkám.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:50 pm

Yoko

Vzala jsem do náručí malého Rinzua a začalo chovat. Ahooj. Sledovala jsem jeho roztomilou tvář, která si mě zvědavě prohlížela. Jé krásný. řeknu abych Naruta aspoň trochu rozveselila. Druhý z těch dvou prďolů se na mě začne smát. Ach Hinato... Po chvilce ticha se zeptám. Vím, že bych se neměla ptát, ale ty víš co je to za organizaci co nosí černý plášť s mraky? Podívala jsem se na Naruta očima plnýma zvědavosti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:20 pm

Naruto

Akatsuki...? Vykřikl Naruto nečekaně.. Uhm.. Nic.. Asi ne,... Proč? Zeptal se..

Na stole měl nachystaný papír, na kterém byly napsány jména 4 ninjů, kteří půjdou s týmem z Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:27 pm

Yoko

Trochu mě polekala Narutova reakce. Hmmmm takže Akatsuki.....to by nemuselo být tak těžké je najít....hlavně tu jednu! Nooo.....asi bych už měla jít. Moc ráda jsem tě viděla, a taky ty dva špunty. Opatrně podám malého Rinzua zpět Narutovi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:32 pm

Naruto

Ještě něco pro tebe mám... Řekl Naruto a podal Yoko list, na kterém byla 4 jména..

Přesněji -

Izashi Hyuuga
Yoshiro Uchiha
Yoko Hyuuga
Toshiro Kaguya


Jsou to jména lidí, kteří půjdou s týmem z Kirigakure no sato .. Je to mise ranku A.. Mizukageho syn byl unesen.. A vy máte schopnosti na to, aby jste pomohli.. Ukážeme Kiri, že jsme dobří.. Pokud by chtěl jít někdo s vámi, přiberte ho, pokud ho uznáte za schopného.. Řekl Naruto.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:39 pm

Kai

Keď Toshiro odmietol moje pozvanie rozhodol som sa že nepôjdem ani ja. Prechádzal som sa teda po Konohe a rozmýšľal kedy mi Naruto oznámi či ma pošle na misiu pre Kiri keďže mi to sľúbil. Po ceste som zbadal Yoko tak som jej kývol a opýtal sa Čau, eh čo to máš v ruke za papier ? opýtal som sa jej zo záujmom v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:51 pm

Yoko

Ale....ale... snažila jsem se z toho nějak vyvlíknout, protože jsem chtěla jít hledat Akatsuki. ...jistě. nakonec řeknu s trochu sklamaným hlasem a převezmu všechny listy. Prohlédnu jsi jména, a pak se podívám na Naruta. Udělám vše proto, abychom misi splnili...Zatím řeknu a zmizím. Když jsem hledala ty čtyři narazila jsem na Kaie. Ahoj. pozdravím. Když se zeptal na papíry v mé ruce jen pokrčím rameny. Nic důležitého, ale už musím jít, tak ahoj. rozloučím se a rychle útíkám Konohou hledajíc ostatní..........U jednoho stánku zahlédnu jak si tam v klidu sedí Izashi, rychle k němu doběhnu, pozdravím a předám jeden z listů, kde je jeho jméno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





From Yesterday - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
From Yesterday
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: