Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: From Yesterday - Stránka 3 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 From Yesterday

Goto down 
+8
Mike
Horox
Nawaki
Medusa
Aspire
Misman
Itachi
Red
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:06 pm

Yoshiro

Někdo otevřel dveře, někdo jinej zase promluvil..
Kdo k sakru jste? Zeptal jsem se Ajzavy..
Pak tam přišel pan Návrat do budoucnosti..
Takže přece jen přežila.. Posadil jsem se na postal a začal sundávat obvazy..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:12 pm

Isawa

Prišiel tam nejaký další muž. Zdal sa dosť silný. Už len podľa aury...
... z myšlienok ma vytrhol Yoshirov hlas.
Som priateľ Ikity, a prišiel som oznámiť že... je mŕtva. Pracuje sa však na jej oživení! Shirokami pomáha. Jej brat. vysvetlil som stručne a jasne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:15 pm

Yoshiro

Cože...? Vyjekl jsem.. Co to má sakra znamenat? To se celej svět pomátl? Moje sestra kopíruje lidi, Ikita je mrtvá ? Choděj si sem lidi z budoucnosti ... Co se dozvím dál? Že ve vedlejší místnosti hrajou fotbal a zpívaj si u toho ,,zelená je tráva" ?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:17 pm

Silver/Kuja

Aspoň som nazrel do miestnosti...
Chcel som ich aspoň vidieť...
Yoshiro tam vyhukoval...
Hm... moc sa nezmenil...
Keby som nebol v takom duševnom rozpoložení, v akom som momentálne bol, možno by som sa nad tým pousmial.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:20 pm

Isawa

Je to pravda. Ikita je dokonca tu, v nemocnici. Nikto k nej však aktuálne nemôže ísť. povedal som skľúčene.
A ja sa ponáhľam... musím niekoho nájsť. Ikita má ešte šancu.... dodal som rýchlo a kráčal von z miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:22 pm

Silver/Kuja

Pripojil som sa k Isawovi pri odchode...
Nemal som jednoducho náladu sa rozprávať s Raizenom alebo Yoshirom...
Ktovie, do čoho ideme...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:25 pm

Kyoya

Její smrt vás změní sensei...
řekl jsem jenom, udělal pečet...
A zmizel....
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:27 pm

Yoshiro

Raizen-sensei? Můžu odejít z nemocnice? Zeptal jsem se..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:34 pm

Raizen
Jen jsem je tiše poslouchal.
Ikita? Je mrtvá ale bude žít? Co to sakra je?
Yoshiro... můžeš ale za předpokladu že neopustíš Konohu...
Nemíním být zodpovědný za smrt tvé sestry
pak jsem opustil místnost.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:40 pm

Gojou

Otváral som oči, no bolo nepríjemné keď slnečné lúče ma dráždili tak som sa zakryl rukou, terén na ktorom som ležal sa hýbal až moc, nechápal som to tak som sa od prekvapenia otočil kde osm, bol som na Cayernovom chrbte, ktorý vycítil pomocou mojeho pohybu na jeho tele Aaah prebral si sa konečne...
Kde to som???čo sa stalo??? ...Potom po pohrebe, Ai to nezvládol, bol záchvat hnevu a smútku, odišiel čo najdalej do lesa šiel som za ním a tam sa vyriadil, pochopil som to aj tým že som pozrel na dokrvavené ruky ktoré ma nesmierne boleli, celý som bol nejaky dolámaný
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:43 pm

Yoshiro

Spoiler:

Zavřel jsem oči... Potřeboval jsem teď rovnoměrně rozdělit ten zbytek chakry, co mi zůstal do celého mého těla..
Složil jsem pečeť.. Raiton: Shotto! Zmizel jsem a se mnou i moje katana, objevil jsem se na střeše domu přes ulici.. Rozběhl jsem se směrem k bráně Konohy..
Jak nejrychleji to jen šlo..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:52 pm

Izashi

V Konohe bola pomerne nuda. sedel som v jednom stánku...
Videl som ako lietajú vtáčiky, spievajú, keď okolo prebehol Yoshiro ako víchrica...
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:56 pm

Kai

Po ceste domou som uvidel Toshira sedieť smutne na lavičke tak som si povzdychol a prisadol k nemu. Ťažký deň čo, len tak som prehodil. Mimochodom neviem či ma poznáš ale volám sa Kai, zatiaľ sme nemali veľa príležitosti porozprávať sa. Podával som mu ruku a usmieval sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 31, 2010 11:15 pm

Toshiro

Přišel ke mně ten třetí člen mého týmu a já se na něj usmál. "Těžký den ani moc ne. Spíše taková ta krutá pravda, že jsem ve vesnici jen jako malá bezvýznamná muška. Jo já jsem Toshiro Kaguya." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 12:21 am

Yoko

Vstala jsem a otočila se k Uindo. No budu muset jít. Ještě mám nějakou práci. Tak zatím. pozdravím jí a zmizím do svého pokoje. V pokoji si vezmu několik potřebných věcí, jako kdybych šla na misi. O něco později vyrážím z domu do ulic Konohy. Hledám jakéhokoliv senseie. Měla jsem na někoho připravenou otázku, zda neví, co je to za organizaci, která nosí černý háv s mraky. Kdybych náhodou neměla štěstí, tak mi ještě zbývá Naruto.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 12:26 am

Uindo

Sledovala jsem Yoko, ať chtěla nebo ne...
Chtěla jsem chytit toho vraha stejně jako Yoko, možná víc...
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 4:48 pm

Kai

Bezvýznamný ? To určite nie... Každý má na tomto svete nejakú úlohu a je len na nás ako sa k nej postavíme keď príde náš čas... ktovie možno to budeš ty kto nakoniec rozhodne o živote nás všetkých povedal som mu a trocha sa pritom pousmial. Eh, tak čo plánuješ dnes nejakú akciu ? Opýtal som sa ho s nadšením v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 9:30 pm

Toshiro

Zakroutil jsem hlavou. "Nic neplánuju, protože se v téhle vesnici stejně většinu času nudim, protože o mě nidko nestojí." Řekl jsem skleslym tńem v hlasu a rozhlédl se kolem sebe.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 9:40 pm

Kai

A čo tá tvoja priateľka ? Ako sa to len volá... Yoko myslím, bol si za ňou ? Hinata bola jej blízka osoba jej smrť ju určite ranila možno priahne po pomste a urobí niečo nečakané... Povedal som zamyslene. Kto vie či s ňou niečo má...

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:59 am

Toshiro

Podíval jsem se na něj. "Ano, udělá něco špatného. Už i mě napadla, nebýt silných kostí tak jsem měl i zlomeniny." Řekl jsem tiše. "Už tři roky se ji snažim říct jak moc ji mám rád a vlastně, dost keců okolo, prostě ji nejspíše miluju. A když jsem ji to chtěl říct tak mě napadla. Nevim co dělá teď nebo co dělat bude, ale nepůjdu za ní, když moji pomoc nechce." Dodal jsem už trochu hlasitěji a porozhlédl se okolo.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 5:35 pm

Kai

Tak poďme za ňou a ponúknime jej pomoc nie ? Povedal som Toshirovi tónom akoby som ho pozýval na čaj. Myslím že by ťa veľmi ranilo keby sa jej niečo stalo a ty by si vedel že si tomu mohol zabrániť... Ak ju má skutočne rád tak za ňou určite pôjde...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 6:30 pm

Toshiro

"Už jsem za ní byl." Řekl jsem a stoupnul si. "Nehodlám za ní zase jít, aby mě přizabila. Chci ji pomoct, ale když ona nechce tak s ní nic nehne." Řekl jsem a začal odcházet pryč.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 6:52 pm

Kai

Ako myslíš... Divný chlapík. Postavil som sa ešte som sa ho opýtal Nemáš chuť ísť trénovať ? A nečakajúc na jeho odpoveď som sa rozbehol smerom od konohy na nejakú opustenú čistinu.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:25 pm

Yoko

Běhala jsem po Konoze jak střelená, ale ať jsem dělala co jsem dělala žádný sensei tu nikde poblíž nebyl. Z dálky jsem jen zahlédla Naruta, ale ten měl svých problémů víc než dost. Kdoví jak se mají ty dva mrňousové. Nakonec jsem se rozhodla svojí pomstu nachvíli odložit a jít se podívat na ty dva, a také na Naruta. Přišla jsem k jeho domu a zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:33 pm

Naruto

Chvíli se nic nedělo..Pak někdo otevřel dveře... Stál za nimi Naruto a v náruči měl oba dva prcky.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





From Yesterday - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: From Yesterday   From Yesterday - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
From Yesterday
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: