Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!

Goto down 
+4
eliizabet
Hospi
Mike
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:31 pm

Yoko Hyuuga

Vykulím oči. Pár? Cože? ....Ách jo. Do čeho jsem se to zas nechala uvrtat. povzdychnu si. I když mám výhodu, nejsem zrovna zajímavá nebo přitažlivá osoba. snažila jsem si zvednou sebevědomí, že mně se nic nestane.


Naposledy upravil Medusa-sensei dne Thu Apr 22, 2010 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:32 pm

Sachiko

Pozerala som na toho chalana dosť nechápavo. O čo sa snaží? No to je jedno.. vyzerá to tak že Gojou ho pozná.. No nevadí zájdem za Goujouom. Povedala som si v mysli, vstala som a išla ku Goujouovy,
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:33 pm

Yoshiro

V obličeji se mi objevil dost tupý výraz..
Zakroutil jsem hlavou a šel dál.. Byla nuda a trochu provokace nikdy neuškodí.
Tak holky.. Která z vás to chce vyhrát? Zeptal jsem se..


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:38 pm

Sachiko

Pozrela som na toho chalana čo sa teraz začal vyťahovať. Som zvedavá ktorá mu na to skočí. Pomyslela som si a išla dalej za Gojouom. Ahoj Gojou. Pozdravila som ho milo. Ty si tu tiež sám? Spýtala som sa ho a hneď v tom momente sa "dovalila" Hiroko a začala si vyžadovať pozornosť Gojoua.


Naposledy upravil Sakura-chan dne Thu Apr 22, 2010 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:39 pm

Kuja

Po chvílke som to vzdal...
No čo... možno ma nikto ani nespozná...
Stále som sa obzeral po celej miestnosti aj keď som vedel, že tam nie je...
Ikita...
No... možno je lepšie že tu nie je, nemusí sa strapňovať... Ale zrejme budem jediný bez páru...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:42 pm

Gojou

Ahááá odtial ho poznám, zakýval som s úsmevom hlavou, dobrý film!
Nevadí vzchop sa, to bude pohode, šepkal som som si a keď som sa otočil videl som známu osobu ako kráča kumne so svojou vlčicov, len vypadala o čosi lepšie než inokedy. Sachiko! skrikol som, Nó nejsom tu tak docela sám keď zájdeme do detailov ale inač hej, držal som svoj legendárny pohár malinovky a odpíjal, aaa Hirokoo, zohol som sa a začal ju hladkať skrz srsť, a čo ty? kde máš partnera ??
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:45 pm

Yoko Hyuuga

Někdo se nahlas zeptal: Tak holky.. Která z vás to chce vyhrát?
Usmála jsem se nad jeho otázkou Sakra, ten si ale věří.
Nebylo by lepší si jednu vybrat a slušně ji požádat? Přeci jenom na holky se musí chytře. Odpovím na otázku.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:50 pm

Sachiko

Ja som tu len z Hiroko. Usmiala som sa. Nemala som s kým ísť. Usmiala som sa. Nevieš čo je to za týpka čo tu pred chvílkou vybafol z tým Star Wars?
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:55 pm

Yoshiro

Jenom se tu trochu snažím uvolnit atmosféru.. Řekl jsem.. Pravda byla ale taková, že jsem je spíš chtěl ještě víc vydeptat.. Byla celkem sranda pozorovat některý z nich.. Hlavně Kuju teda..
Ale pokud jinak nedáš.. Řekl jsem a lehce se uklonil.. Dámy, byla by některá z vás ochotná stát se mojí partnerkou pro dnešní večer?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:58 pm

Gojou

S úsmevom sa pozrel, ále to je jeden chlapík volá sa Kuja celkom čudák ale je sním sranda
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:03 am

Kuja

Náhodou som prechádzal okolo Gojoua... náhodou som počul čo hovorí...
Ehh... no dovoľ? Prečo si myslíš, že som čudák? opýtal som sa trocha urazene.
Err... samozrejme, ked neberieme do úvahy ten Star Wars incident
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:05 am

Gojou

Hodil som prudký pohľad na neho aj ked odpočítame ten star wars incident tak výsledok je čudák..priznaj si to Imperator pozrel som naneho s úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:07 am

Sachiko

Ja som sa len uchechtla. Oni si fakt rozumejú. Rozosmiala som sa v duchu. Hiroko prišla ku Kujovy´, očuchala ho a pritúlila sa. No aj Hiroko z neho niečo cíti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:12 am

Kuja

Pozeral som naňho s takým veľmi neutrálnym pohľadom... až priveľmi neutrálnym...
A to hovorí pán "Dva v Jednom v obleku s kuklou na hlave"? opýtal som sa s anime kvapkou na hlave.
Pozrel som na Hiroko...
Dievča... tvoj vlk ma chce zabiť. povedal som trocha vyšším hlasom než normálne a s dvoma anime kvapkami na hlave.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:19 am

Sachiko

Hiroko? Kdeže... Ona je skôr taký mazel.. Usmiala som sa na Kuju. Ale kebyže ide do tuhého, vedela by zabiť. Povedala som bez emócie a pohladkala som Hiroko.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:24 am

Kuja

Hiroko mi priľahla nohy...
Čiže... môžem ju pohladkať a nemusím sa báť o prsty? spýtal som sa podozrievavým tónom.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:28 am

Sachiko

Nemusíš sa báť. usmiala som sa. Ona sa moc k ludom netúli, ale ku Gojouovy a tebe sa nejako rada túli. Usmiala som sa a prisunula si stoličku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:30 am

Gojou

Neni to len také dievča, je to Sachiko mimochodom! a nechce ťa zabiť ale hrať sa! som ho upozornil vyžším tóno, som divný a priznám si to pozrel som sa mu do očí no záleži od toho či si to aj sám priznáš parťáku
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:33 am

Kuja

Povedzme... že sme originálni, čo ty na tou, Gojou? A teší ma Sachiko. povedal som im.
Kľakol som si teda k Hiroko a začal ju hladkať... najprv nesmelo... potom už trocha smelšie... a napokon som ju hladkal akoby sme boli dlhoroční priatelia.
Haha, to je zlaté. ^^
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:35 am

Gujou

Taký prístup sa mi páči, usmiali sa moje oči zasiate do hĺbky kukli a podal som mu ruku na zmierenie, najpriaťelskejší a najlepší vlk aj s jeho majiteľkou akých som doposiaľ stretol Smile potvrdil som mu fakt ktorý si myslel
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:41 am

Kuja

Postavil som sa, podal som mu ruku a pousmial som sa. Nebolo treba k tejto téme viac slov, zavládlo tiché porozumenie.
No... snáď sa tebe a Sachiko v súťaži párov zadarí. povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:44 am

Sachiko

Aj mna teší Kujo. Hiroko bola celá mimo. Bola štastná ako blcha. Ja som sa celý čas len usmievala. Ten Kuja je celkom v pohode. Pochvalovala som nového známeho. Eh.. súťaž párov? Ja a Gojou? Mierne som sa začervenala, ale nepovedala som nič. Nevedela som totiž čo povedať.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 10:02 am

Maki

Podrážděně jsem si zvedla hlavu ze stolu. Jak mám spát v takovým hluku? Unaveně jsem se protáhla. Pří mém spíše akrobatickém čísle mi zase spadle kapuce. Hlasitě jsem si zívla. Tak co se bude dít?
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:27 pm

Gojou

Ne, ne, to je omyl my so Sachiko nesme pár
rýchlo som mu odpovedal a hned zmenil tému a čo ty a tá tvoja??
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 4:24 pm

Ikita

Vošla som do tej osudnej miestnosti, kde sa všetci mali zhromaždiť, na nejaký večierok...
Na seba som nahodila pekné šaty, najkrajšie aké som našla, aby nikto nemohol nič povedať.
Navyše som sa po dlhom čase dokonale upravila, spravila si účes, a všetky dievčenské záležitosti, aby vyzerali dokonale.
Prišla som pravdepodobne ako posledná, a v dave hľadala niekoho, ku komu by som sa pripojila a nestála tu sama.
Kuja?
Stál tam, a zhováral sa s ostatnými.
Bolo mi blbé, len tak ísť k nemu a...
... ale aj tak som to urobila.
Ahoj, Kuja. usmiala som sa.
Kuja ma takto upravenú a krásnu ešte nemohol nikdy vidieť, takže som bola zvedavá na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Soutěž

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: