Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!

Goto down 
+4
eliizabet
Hospi
Mike
Red
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 9:57 pm

Spoiler:

V Konoze už delší dobu stála obrovská budova, kterou obstarala Shion svým mokutonem. Byla ozdobená všemi možnými balónky a zářivkami.

V budově byla nashromážděna snad celá Konoha. Moderátor večera byl Akasura Ren, sensei týmu 9.

Všichni lidé byli oblečeni ve společenském oblečení, někteří tancovali, jiní seděli u stolů, popíjeli saké, klábosili nebo jedli..

Většina genínů byla dost nervozní, protože tahle akce se dělala každých 10 let a zrovna teď to vyšlo právě na ně.
Byli nastoupeni v menší hale, kde se měli připravit do společenského oblečení. Dívky měly krásné společenské šaty a chlapci obleky.
Zatím ještě nevěděli, co je čeká.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:03 pm

Kuja

Neznášam obleky...
Pozeral som sa všade naokolo... Rozmýšľal som, čo od nás asi budú chcieť...
Počul som, že sa to koná len raz za 10 rokov... Čiže to snáď mohlo byť zaujímavé...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:11 pm

Gojou

Sedel som na stoličke, opatrne si uťahoval kravatu, aby som si ju nerozviazal, pretože kebyže sa to náhodou stane tak ju nebudem schopný uviesť do predošlého stavu, na rukách som mal elegantné rukavičky aby mi neboli vidieť moje ostré drápy, a obzeral som sa, to sme to dopadli hovoril som si pre seba,aaa ta kravata je moc úzka, nemám rád obleky, no a myslíš. že ja hej??? šak viem že nie, noo no už len čakať čo sa bude diať
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:14 pm

Yoshiro

Upravoval jsem si svůj bílý oblek. Nesnáším kravaty.. Podíval jsem se na černou kravatu... Chvíli jsem jí pozoroval a pak jí zahodil někam na zem.. Vrchní část obleku jsem si rozepnul a košili z kalhot vytáhl. Působil jsem sice docela neupraveným dojmem, ale co.. Vypadalo to líp.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:22 pm

Gojou

Zastrkoval som si kuklu pod košelu, bola spravená presne pre ten oblek aby sním ladila, a predný plech bol vyleštený a blištil sa ako krásny nový kunai..
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:29 pm

Maki

Seděla jsem v koutu a rukou si podpírala bradu, abych neupadla. Dobře. Prostě to celý prospím. Celá událost měla snad jedinou výhodu. Mohla jsem si upravovat vlasy celý hodiny, aniž by na mě někdo blbě civěl. Oblíkla jsme se jednoduché černé šaty s vysokým rozparkem a hlubokým výstřihem. A nakonec si vzala svojí oblíbenou kápi, takže šaty stejně nebyli vidět, ale hlavně jsem měla svoji milovanou kapuci. Znuděně jsem si prohlížela ostatní a čekala, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:32 pm

Sachiko

My s Hirkoko sme prišli trocha neskôr, ale prišli. Tu je ale ludí. Povedala som viacmenej pre seba. No poď Hirkoko, nebudeme tu stáť ako sochy. Povedala som a vybrali sme sa opodial davu. Nechcela som aby nás tam ešte ušlapali.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:34 pm

Yoko Hyuuga

Stála jsem v menší hale. Byla jsem velmi nervozní. Ještě jsem na takové podobné akci nebyla. Měla jsem strach, že třeba zakopnu, a tak se ztrapním či něco podobného. Aaaa už bych nejraději odešla. pomyslím si a přejdu k zrcadlu, kde si ještě trochu poupravím účes.



Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:35 pm

Yoshiro

Chvíli jsem si prohlížel všechny zúčastněné.. Tohle mě zničí... Sociální sebevražda..
Přemýšlel jsem o tom, že bych zdrhnul z Konohy, ale nějak mě to pak přešlo.

Ren

Muž u mikrofonu si odkašlal.. Ehm ... Ehm.. Chtěl bych přivítat všechny, kteří se rozhodli zúčastnit naší každo...Ehm... Každo-deseti-ročné údálosti.. A to.. Soutěž o nejhezčí pár v Konoze.. A to v kategoriích - Geníni, Chuníni a Jounini.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:36 pm

Kuja

Dopekla... všetci tu na formality kašlú... ale ja som sa na to pripravil Razz
Z igelitovej tašky som si s grandióznym gestom vybral svoj úžasný čierny plášť, obliekol som si ho na ten hrozný oblek... Plášť mi pokrýval celé telo, a keď som si nasadil kapucu, skoro mi nebolo vidieť ani do tváre.
Ha! A máte to!
Potom vyhlásili, že prečo sme tu...
Err... čo?
Tak trocha ma to dostalo do šoku.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:41 pm

Gojou

Keď k mojim ušiam dorazila táto správa, tak mi vypadla slamka zpod plechu z mojich úst, a ostal som civieť štýlom a jeeee, malér, zdrháme!, t-t-to-to snád nemyslia vážne?! povedal som pohoršene, však-však ja nemám žiadnú partnerku! Máš mňa! H-H-Heš Ai lebo si dám do nosa!
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:45 pm

V tom do haly vběhl nějaký chunín.. Chvíli na všechny hleděl.. Co to má znamenat? Prohodil při pohledu na Kuju, Maki a několik dalších, kteří na sebe nahodili něco, co neměli.

Všichni v hale začali být nervozní.. Vedle byl totiž sál, ve kterém bylo strašně moc lidí, k tomu se soutěžící dozvěděli, že budou bojovat o to, kdo je nejhezčí pár...Pár?!! Problesklo všem hlavou.... A uváděl to ten sensei, o kterém si většina lidí myslela, že je idiot..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:47 pm

Kuja

Pozoroval som toho chunnina...
No čo? Zavádzam novú plesovú módu! ohradil som sa.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:49 pm

Gojou

Zdvihol som pohár smerom k chuninovi na náznak toho že všetko čo hovorí Kuja je sväté a myslel som dalej na slovo pár,pár,pár,pár, aaa do prdele..Huston máme problém


Naposledy upravil Hospi dne Thu Apr 22, 2010 10:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:49 pm

Maki

Pár?!? Přetáhla jsem si kapuci přes svůj dokonalý účes a položila hlavu na stolek. S nikým netvořím pár. Prostě plán A. Celý to prospím.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:51 pm

Sachiko

Len sme tam stáli s Hiroko a čudovali sa. Ja tu s nikým niesom, pokial nerátam Hiroko. Ale ju za partnera.. Dosť divné. Popravde mi bolo dosť nepohodlne, v tých šatách čo som mala na sebe. Nech už je koniec.. Ja to chcem dať zo seba dole!
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:51 pm

Yoshiro

Rozhlížel jsem se po všech zúčastněných.. Zajímalo by mě, jestli se bude moct vybírat nebo to bude nějak vylosovaný.. Nenápadně jsem si prohlédnul všechny zástupkyně opačného pohlaví, které tu byly.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:54 pm

Gojou

Snažil som sa ukludniť kľúd, teba tam predsa nemôžu rátať nemáš pár, došiel som k stolu s jedlom a oprel sa, pár,pár,pár,pár,pár, prečo pár?? prečo ne jednotlivec??alebo tým???ale prečo pár???aaach bože som nahraný..zrútil som sa pohľadom
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:59 pm

Kuja

Pár... pár... pár... no zaujímavé... Gojou má takú výhodu... je to dva v jednom... pomyslel som si a zahľadel som sa na zjavne deprimovaného Gojoua...
Potom som skúsil pohľadom vyhľadaŤ Ikitu, ale nikde som ju nevidel...
No... možno ma v tomto outfite ani nepustia na javisko utešoval som sa.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:03 pm

Gojou

Pozrel som sa na Kuju ak to bol on, nejaký týpek s jeho tvárou vo veľkom čiernom plášti a tým jeho trafeným účesom, pozeral na mňa tak s umelým úsmevom v očiach dvihol pohár smerom k nemu so slovami "Nazdravie!" a potom jak som sŕkal tak sa mi zreničky rozostúpili v mene zúfalstva
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:09 pm

Kuja

Ja som si v hlave zatial formoval evil plán.
Ak by som všetkých presvedčil, že vlastne nie som Kuja, ale Emperor Palpatine zo Star Wars, možno by sa mi podarilo zmiznúť...
Keďže tam nebol Ikita, nevidel som dôvod, prečo tam ostávať...
Ale ako mám spraviť Palpatinovu elektrinu, keď nemám raiton?

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:13 pm

Sachiko


Kašlem na to.. Sadla som si na najbližšiu stoličku a pozorovala ostatných. Hiroko si sadla vedla mňa a ja som ju začala škrabkať za uchom. Aspoň nejako som sa rozptylovala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:14 pm

Gojou

Pozeral som na Kuju so zdvihnutým obočím, trel si o seba ruky akoby chystal ovládnuť galaxiu a popritom vystieral a hýbal prstami ako pri hypnóze a snažil sa aby z nich niečo vyšlo nepreskočilo mu náhodou z toho obleku??alebo je tu moc teplo pýtal som sa sám seba, pripomínal mi jedného starého plešouna z jedného filmu, no ako som pozeral na jeho tvár keď sa snažil tak som dúfal že nedojde k najhoršiemu
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:21 pm

Yoshiro

Sledoval jsem Kuju.. O co se snažíš? Zeptal jsem se ho..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:26 pm

Kuja

Pozrel som na Yoshira ako na totálneho idiota.
Prosím ťa... ty by si môj majstrovský plán aj tak nepochopil... povedal som mu a rozhodil som pritom rukami.
Potom som pozrel po ostatných...
Buď ma všetci ignorovali, alebo na mňa nechápavo pozerali... Gojou vyzeral jediný chápavo...
Dopekla, ľudia, čo ste nevideli Star Wars? opýtal som sa s velkou anime kvapkou na hlave
Mávol som nad nimi rukou a začal som vymýšľať evil plán číslo 2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Soutěž

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: