Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!

Goto down 
+4
eliizabet
Hospi
Mike
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:43 pm

Yoshiro

To bude v po- dup... Zadržel jsem dech.. Moje noha..!!!! #&@!
A JSOU TU!! NAŠI GENINI! Vykřikl moderator Ren, který seskočil k Maki a sebral jí její plášť i s kapucí.
To samé provedl i ostatním, co se hodlali skrývat. Z davu se ozval obrovský potlesk..
Na sucho jsem polkl.. Pak jsem pošeptal Maki. Radši se zabiju sám..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:45 pm

Kuja

Fajn, Yoshirov super plán stroskotal... povedal som tak, že to všetci genini počuli, ale v skutočnosti som sa bavil... Kým bola pri mne Ikita, bol som šťastný.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:47 pm

Toshiro

Vykulil jsem oči a tiše pošeptal. "Já tě asi zabiju Yoshi." Začal jsem se smát a podíval se na Yoko. "Asi se tomu nevyhneme."
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:50 pm

Maki

Když mi moderátor sebral plášť, tak jsem zrudla ještě víc, ale vzteky. Sice šaty co jsem si vzala pod kápi nebyli špatný, ale neměli kapuci. V těch jednoduchých černých šatech s hlubokým výstřihem, jsme si připadala divně nahá. Najdou mi Yoshira-kun pošeptal do ucha. Díky, ušetříš mi práci, odpověděla jsem vesele šeptem.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:52 pm

Sachiko

Išla som za ostatnými. Hneď ako som vykročila som sa spýtala Gojoua či nejde so mnou. Ideš tam s nami? Spýtala som sa ho a s Hiroko sme na ňho prosebne hladeli.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:54 pm

Gojou

Stáli sme ďalej od nich a ako sa ma opýtala Sachiko či by som išiel s nimi, tak som iba súhlasne prikívol a dal sa do pohybu
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:57 pm

Ren/Yoshiro

Tak se nám představte! Vykřikl Ren a ukázal na mě a na Maki. Vzal jsem mikrofón.. Vypadal jsem nervózně.. Ale ve skutečnosti mě bolela noha.. Sawada Maki a Uchiha Yoshiro .. Řekl jsem do mikrofónu.. Dav znovu začal jásat.. Moderátor se usmál.. Dobře.. Ostatní páry se zatím mohou posadit. V ten moment se mi udělalo zle.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:58 pm

Kuja

Ale ale... pan Odvážny ide prvý... povedal som provokačne a ešte viac som sa bavil.
Odviedol som Ikitu k sedadlám, a tam sme si sadli...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:00 pm

Sachiko

Usmiala som sa. No som zvedavá čo po nás chcú. Usmiala som sa a začala škrabkať Hiroko. Hneď po výzve sme sa vybrali si sadnúť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:01 pm

Toshiro

Začal jsem tleskat a smál se na Yoshira. Tak tohle mu fakt nepřeju. Pomyslel jsem si a podíval se na Yoko. "Dneska ti to opravdu sluší." Pak jsem se zastavil v mluvení. "Eh, teda né jakože ti to jindy nesluší, ale dneska jsi prostě hrozně hezká, jej to je jedno radši." Zasmál jsem se a podrbal se rukou na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:10 pm

Gojou

Sadol som si aj so Sachiko a začal sa ako ostatný baviť na "pánovy" Uchihovy
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:11 pm

Maki

Zabiju ho... Zářivě jsme se usmála tím nejfalešnější úsměvem na světě. A hloupě se podívala na moderátora. Byla jsem nervózní, nebyla jsme zvyklá na veřejný projevy. Já chci svojí kapuci.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:13 pm

Ikita

S Kujom sme si sadli, ako aj ostatní, okrem Yoshira a Maki.
Bolo vidieť že Maki je nesvoja... ale aspoň sa to snažila zakryť.
Nechcela som sa smiať, bolo mi ich naozaj ľúto.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:17 pm

Yoko Hyuuga

Lichocení vždy potěší, a tak jsem se samozřejmě začala červenat. Usmála jsem se radostí, že se i dívka s divnýma očima může někomu libit. Ale už jsem se začala červenat až moc a tak jsem raději Toshira zastavila v lichocení. Raději mlč, nebo mi na tváří zůstane ta červená. Ve společnosti jsem se cítila velmi dobře. Pojďme si sednout, ať tu zatím nepřekážíme. navrhnu Toshirovi.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:22 pm

Sachiko

Myslíš že tam budeme musieť ísť aj my? Zašepkala som Gojouovy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:25 pm

Gojou

No, úprimne? myslím že nás to každého čaká...a ukazál som prstom na všetkých dookola keď som odšepkával
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:28 pm

Sachiko

Obzrela som sa. Ja dúfam, že tam nebudeme musieť ísť. Ja nie som ten typ, čo sa rád predvádza. Šepla som Gojouovy. I keď s Gojouom by to nebolo hádam také hrozné. Usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 12:00 am

Toshiro

Usmál jsem se a tiše řekl "Až po tobě." Řekl jsem a nechal jsem ji sednout a pak si sednul vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Soutěž

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: