Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!

Goto down 
+4
eliizabet
Hospi
Mike
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:09 pm

Yoko Hyuuga

Uff, doufám, že už tu nebudume sedět dlouho, jinak se unudím.....Celkem mě zajímá co si pro nás připravili, že musíme být v páru. Tancování? No nějaké ty základy mám. Nějakou soutěž? Hold uvidíme. Trochu se usměji a začnu si točit s pramínkem vlasů.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:20 pm

Maki

Poloužák... Jo, to by šlo... To by mohl přežít, řekla jsem spíše pro sebe. Unaveně jsem zívla. Tak plán A asi neprošel. Leda že by jsem usnula při nějaký soutěžní disciplíně. Doufám, že nás tu nebudou držet celou noc. Dodala jsem otráveně směrem ke svými společníkovy.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:27 pm

Toshiro

Zasmál jsem se. "A ty jsi z jakého týmu? Já tu totiž moc lidí neznám." Řekl jsem a koukal na ni a nemohl jsem od ni odtrhnout oči, protože jsem nevěřil tomu, že se se mnou někdo zřejmě dobrovolně baví.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:43 pm

Maki

Tým 7. Taky moc lidí neznám a nemyslím, že bych ve většině případů o něco přicházela. Ušklíbla jsem se. A ty jsi z kterého týmu? Zeptala jsem se spíše ze zdvořilosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:56 pm

Toshiro

Zasmál jsem se. "No z týmu 11, ale chtěl bych jinam, protože tady je můj sensei furt pryč a já kvůli tomu umim jen slabá jutsu." Trochu jsem se zamračil. "Hele poznám na lidech co si myslí. Jestli se mnou nechceš být nebo mluvit tak nemusíš."
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:07 pm

Maki

Jestli poznáš na lidech, co si myslí, tak víš, že bych byla momentálně nejraději doma a rozmlouvala tak s kastrólem. Otráveně jsem se rozhlédla kolem. Ale už se s toho asi nevyvlíknu... Pohodila jsem jemně hlavou. A varovala jsem tě, že neumím konverzovat, dodala jsem pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:15 pm

Toshiro

"No to jsem si všiml." zasmál jsem se a dodal "To se před klukama tak stydíš?" Zasmál jsem se a jemně ji ťuknul do čela.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:17 pm

Yoshiro

Chvíli jsem sledoval Toshira a Maki.. Popravdě.. Cítil jsem zvláštní pocit..Nevěděl jsem proč, ale měl jsem chuť nakopat Toshira.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:35 pm

Maki

Co si o sobě myslí? Ani ne, řekla jsem otráveně. Mohl bys přestat s ničením mýho líčení? Dodala jsem, když jsme kontrolovala škody v zrcátku.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:38 pm

Toshiro

Trochu ve mně cuklo a pak jsem trochu poustoupil. "No, asi fakt nejsi ta pravá na ty dvojce." Řekl jsem a otočil se v bok a pomalu šel pryč. "Chtěl jsem někoho s kym je nějaká sranda, ne někoho komu záleží jen na tom jak vypadá. určitě by jsi vypadala dobře i normálně." Pak sjem si opět sedl do rohu a hlavu namířil směrem k zemi a seděl jsem tak, že jsem měl židli obráceně. Mezi nohy jsem měl to o co se opírají záda a proto jsem měl čelo položené na tom o co se obyčejně opírají záda.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:47 pm

Yoshiro

Dobře, Maki! Vykřikl jsem v hlavě, ale nic jsem nedával znát. Pak mi došlo to, že bych měl jít asi spíš za ní. Toshiro by určitě byl radši s Yoko.. Ale nebyl jsem si jistý tím, jestli to udělat nebo ne..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:52 pm

Yoko Hyuuga

Se zavřenýma očima jsem promluvila k Yoshirovi. Určitě by bylo zajímavé být s tebou ve dvojici, ale pro tentokrát to prosím odložme. Snad příště. Po poslední větě se otevřu oči a s úsměvem se podívám na Yoshira. Nezlob se prosím.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:59 pm

Yoshiro

Usmál jsem se.. Chápu.. Pravou rukou jsem si spravil ofinu, která mi padala do očí..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:05 pm

Yoko Hyuuga

Dosti jsem se začervenala, ale snažila jsem se to skrýt, což se nedařilo. Děkuji.
Pak jsem vstala a přešla do rohu, kde seděl Toshiro.
Ahoj....no víš.....nějak tak jsem najednou bez partnera pro dnešní večer, a tak jsem si řekla jestli by jsi s semnou nešel ty?
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:18 pm

Maki

Viděla jsem, jak se nějaká holka baví s Toshirou. Vydadalo to, že si partnerku našel. Byla jsem ráda, jediný důvod proč jsem se ještě neodešla, byl že mi to bylo blbý vůči němu. Počkat nebyla to s Yoshirou? Podívala jsem se na Yoshiru, byl sám. Vydala jsem se za ním. Nazdar, řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:23 pm

Yoshiro

Ahoj... Pozdravil jsem Maki. Jak se máš? Zeptal jsem se hned aby nestála řeč.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:23 pm

Toshiro

Zvedl jsem hlavu a na tváři jsem měl lesk mých bílých zubů v obrovskym úsměvu. Rychle jsem se zvedl a nastavil ruku. "Jsem k službám." Zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:28 pm

Maki

Že se vůbec ptáš. Ušklíbla jsem se. Mám pocit, že tvoje partnerka odešla za mím partnerem. Řekla jsem dost ironicky. Co ty? Jak jde život? Zeptala jsem se, abych pokračovala v konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:31 pm

Yoshiro

Ale jo, celkem dobře.. Pravděpodobně se zdejchnu.. Vůbec mě to tu nebere.. Když si nepřišla půlka lidí, co přijít měla.. Řekl jsem dost naštvaně.. A nebo.. Dostal jsem dokonalou myšlenku.. Teda aspoň jsem si to myslel.. Všichni za mnou! Křikl jsem, chytil Maki za ruku a doslova jí odtáhl ke dveřím (pokud se teda bránila Very Happy ) Teď to bude buď dokonalý potupení moderátora a celý tý pořadatelský skupinky nebo totální trapas na moje triko.. Vykopl jsem dveře a vlezl tam.. Zář reflektorů, které se k nám okamžitě přesunuly mě oslepila.. Musela oslepit i Maki.. A ostatní, co nejspíš šli za náma.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:33 pm

Yoko Hyuuga

Potěšilo mě, že měl Toshiro na tváři úsměv. Radostí jsem se též usmála. To jsem ráda. S úsměvem na tváři ti to sluší rozhodně více.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:35 pm

Ikita

S Kujom som sa vlastne celý zbytok času len bozkávala, bokom od ostatných, aby náhodou nemali blbé poznámky.
Bolo to výborné ako vždy... čas bežal rýchlejšie, a narozdiel od ostatných som nemala problém s partnerom.
Yoshira napokon napadol bláznivý nápad... schytila som Kuju za ruku a viedla ho za Yoshirom.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:36 pm

Toshiro

Trošku jsem se začervenal a pak jsem uviděl jak se Yoshiro předvádí. "Jdem za nim? Možná je lepší jít za nim než tu jen tak stát. Co ty na to?" Znovu jsem se zasmál a podíval se na běžícího Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:37 pm

Maki

Byla jsem násilím vytažena na pódium. Záře reflektorů mě oslepila a já využila příležitosti. Nohou jsem nahmatala Yoshirou nohu a vší silou na ní dupla a vykroutila se mu za sevření, ale už bylo pozdě všichni na nás koukali. Přetáhla jsem si přes hlavu kapuci, aby nebylo vidět, jak se černám. Zabiju tě, špitala jsem, tak aby to slyšel jen Yoshiro-kun
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:38 pm

Kuja

Nechal som sa Ikitou teda viesť, aby som nepokazil zábavu. Na tvári som mal úsmev, úprimný...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:41 pm

Yoko Hyuuga

Podívala jsem se směrem na běžícího Yoshira, pak jsem se obrátila zpátky k Toshirovi. Tak na co čekáme? Pojď. Čapla jsem Toshiru za ruku a vytáhla ze židle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!   [Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Filler/Speciál] Soutěž o nejhezčí pár v Konoze!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Soutěž

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: