Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Povstání!  - Stránka 7 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Povstání!

Goto down 
+5
Horox
Misman
Mike
Nawaki
Red
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 8:28 pm

Yoshiro

Mně neunikne nic.. Řekl jsem a usmál se. Bavíš se? Zeptal jsem se ji a pozoroval Konohu..

Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 8:48 pm

Yoko


Usmála jsem se ještě více. Byla pravda, že v nějakých ohledech mu neuniklo vůbec nic, až jsem se tomu někdy i divila. Jo, jo, bavím. Už jsem se dlouho takhle nezasnáma a hlavně nepřejedla. Po krátké odmlce, jsem zase pokračovala. Myslíš, že tenhle klid v Konoze vydrží dlouho, nebo se už k něčemu schyluje? Zeptala jsem se na.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 9:28 pm

Izanagi

Poflakoval se po Konoze, která mu přišla náramně nudná. Byl zde příliš klid a mírumilovná atmosféra. Neznal žádné takové city a právě proto mu to zde připadalo nudné. Starší babičce nenápadně podklopl nohy, když se snažila utíkat za kočkou, která jí ukradla rybu, následně to svedl na klacek. Jeho nuda tím však vůbec nekončila.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 9:45 pm

Yoshiro

Doufám, že to ještě dlouho zůstane tak, jak to je teď.....Je to ideální ne? Zeptal jsem se.. Máme tu klid.. Přátele.. A hlavně jeden druhého.. S posledními slovy jsem jí pohladil ve vlasech..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 11:04 pm

Yoko

Když mě Yoshiro pohladil po vlasech, ještě víc jsem se k němu přivinula. Ano. Je to ideální a já jsem šťastná, že tě mám. Odpověděla jsem, ale v mysli se mi odehrával jiný boj. Vše je dokonalé. O to víc se bojím, že to brzy skončí pro mě nečím hodně špatným....Ale ne. Nesmím na to myslet. Nebudu si kazit tak krásný večer......
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 12:59 am

Akira

No jo... parádní párty...
Ale pár lidí tu chybělo co?
řekla jsem
Byla jsem docela nacpaná

Uindo

No nevím zda tě sestřenka nevyhodí a navíc budou asi končit, ale proč ne...
Třeba tě ani nevyhodí...
řekla jsem a zamířila k Y&Y
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 4:36 pm

Raiden

Usmál jsem se a šel jsem pomalu za ní. Ehm... A jak se jmenuje tvoje sestřenka? Určitě bude taky z klanu Hyuuga. A kde že to bydlí?Vyptával jsem se. Pak jsem hloubal jestli tu její sestřenku náhodou nepoznám až jí uvidím. I když Hyuugů jsem za život moc nepoznal tak by to mohla být nějaká známá.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 4:40 pm

Ryo

No jo, neprišli Kuja s Ikitou... škoda. odpovedal som Akire.
Ale aj tak tu bolo fajn usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 6:57 pm

Uindo

Yoko Hyuuga... znáš jí? Nevím side odkud bys jí mohl znát, ale možný to je řekla jsem a pokrčila rameny. Pospěš, jinak přijdu pozdě řekla jsem
Bylo mi jasné že přijdu pozdě,ale chtěla jsem stihnout aspon konec

Akira

To tedy bylo. Docela jsem si to užila. pžiznala jsem s úsměvem
Dlouho jsem se tak nepobavila. Byla jsem docela unavená
V tu chvíli se ozvalo zazvonění... Byla to Uindo
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 7:18 pm

Raiden

Jakmile jsem uslyšel jméno Yoko zvolal jsem. Ježiši jen to ne, kvuli ní jsem vlastně přistál u tebe v rybníčku. Dala nám šílené úkoly jen kvuli tomu aby mohla randit s nějakým blbečkem. Jenže v tu chvíli už Uindo zvonila a tak jsem nevěděl co udělat. Mám zdrhat nebo zůstat?
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 9:08 pm

Toshiro Kaguya

V černém a rudém oblečení jsem vykráčel na jeden z kopců poblíž Konohy a podíval jsem se na ní a mé vlasy zavlály ve větru. Zase doma. Pomyslel jsem si, ale na tváři jsem nedal jediný náznak radosti ani smutku, dokázal jsem se za ty roky neukazovat své emoce okolí. Je čas zjistit, jestli si mě ještě pamatují a jestli mě vůbec ještě přijmou mezi sebe. Pomyslel jsem si znovu a pomalu sešel z kopce a zamířil k branám Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:46 pm

Uindo

Ten blbeček by tě vypařil pohledem...
A Yoko je moje sestřenice, je moc hodná !

řekla jsem kriticky a zazvonila znovu...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:49 pm

Ryo

Niekto zvonil...
Najprv som nereagoval, ale keď zvonili druhý krát, tak som si povedal, že pôjdem otvoriť.
Došiel som ku dverám, nasadil flegmatický výraz a otvoril ich.
Ano?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:52 pm

Raiden

Koukal jsem na toho kdo nám otevřel a vykřikl jsem.Áááá to je ten blbeček co byl na akademii. I když teď vypadá jak kdyby ještě omládl. Kdo vůbec jsi ty Ero-Ninjo!!!! Zeptal jsem se dost ostře jelikož se mi ten chlápek už ráno nezdál.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:04 pm

Ryo

Pozeral som naňho ako na zjavenie Matky Terezy a pritom zároveň niekoho, komu by som rád utrhol hlavu...
Err... Umm... Uhh... Teší ma. Som pravdepodobne brat Ero-ninju. A ty si? spýtal som sa ho, pričom som sa velmi velmi snažil povedať to vážnym a možno mierne zabijackym tónom.
No Yoshiro si udržiava povesť ako vždy...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:09 pm

Izanagi

Dostal se do okolí brány, kde si užíval studeného větříku hrající si s jeho vlasy. V tu chvíli spatřil do černa zahalenou postavu komunikující s hlídkou. Maškarní takhle pozdě večer? Ho? Jak vtipné. Proletěl mu téměř nad hlavou sokol mířící kamsi do lesa. Tss.... debilní pták.... Utrousil si pro sebe, aby zakryl jeho údiv. Poposedl si a sledoval, jak postava mluví s hlídkou. Aspoň nějaké zpestření měl pro dnešek.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:11 pm

Raiden

Já jsemRaiden z klanu Raion, Ero-ninjo. Můžu se zeptat proč jsi přerušil naší výuku? Jen kvuli tomu aby jsi mohl být s naší učitelkou? Mluvil jsem dost ostře. Já se chci stát Geninem a ty se mi to snad pokoušíš překazit! A ještě k tomu jsi donutil učitelku nám dát strašně dlouhý úkol. Jeho vražedného tónu jsem si nevšímal protože sám bych nejraději vraždil.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:13 pm

Ryo

Po hlave mi stiekla anime kvapka.
Haló, počúvaš ma? Ja som jeho BRAT! povedal som to už tak jasne, že to viac nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:18 pm

Raiden

Zamrkal jsem. To ale neříkal a nebo že bych to přeslechl z toho jak jsem byl naštvaný. Pak jsem se nrvózně usmál a hlesl. Gomen. Přeslechl jsem se. Je tu tedy někde Ero-ninja? Chci si na něj zakřičet. Nikdo si nebude dělat srandu ze člena klanu Raion. Už už jsem se snažil projít přes Rya do baráku.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 11:22 pm

Ryo

Uhh... jo... aj mňa teší... povedal som a na hlave sa mi objavila druhá anime kvapka.
Raiden cezo mňa veľmi prejst nemohol, schválne som sa postavil tak, aby som blokoval celé dvere.
Ahoj Uindo. Toto že je tvoj nový frajer...? spýtal som sa jej, akoby nič, ale v duchu som sa dusil smiechom.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 12:52 pm

Toshiro Kaguya

Kráčel jsem až k bráně, kde byla hlídka, která perfektně odváděla svoji práci, protože ke mně hned přiběhli, aby zjistili, kdo V tu chvíli jsem vytáhl čelenku se znakem Konohy a přivázal si ji na rameno, aby viděli, že patřím do Konohy. "Jmenuji se Toshiro Kaguya a vracim se po asi pěti letech domů." Řekl jsem a chtěl jít skrz bránu do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 4:21 pm

Izumo a Kotetsu skutečně odváděli výbornou práci.. Spali.

Yoshiro

Slyšíš to taky? Zeptal jsem se Yoko. Z druhé strany domu se ozýval nějáký dětský křik. Hned se vrátím. Řekl jsem Yoko a šel se tam podívat.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 5:54 pm

Yoko

Trochu jsem zaslechla zvonek, ale nechtěla jsem si to přiznat, a tak jsem dělala, že jsem nic neslyšela. Když mi však i Yoshiro svou otázkou potvrdil, že i on něco slyšel, tak jsem se do toho hluku taky zaposlouchala. Přikývla jsem Yoshirovi na to, že se hned vrátí, ale přesto jsem vešla zaním dovnitř, abych se přeci jenom podívala, co se děje. U dveří jsem zahlédla nějakého kluka, který mi někoho připomínal a taky Uindu. Příjemně mě to překvapilo, že nakonec také přišla. A tak jsem šla za Yoshirem ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 7:20 pm

Akira

Nějaký problémy Ryo? optala jsem se přes rameno
Nějak jsem měla chuť vyzkoušet si nové techniky na usmrkaném geninovi...

Uindo

Vetřela jsem se dovnitř
Yokoooooo, jsem tadyyyyyy zařvala jsem na celou místnt...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 7:21 pm

Ryo

Ani nie, len frajer Uindo nemá rád nášho brata... A Yoshiro si len udržiava povesť... povedal som flegmaticky, ale potom som sa začal chechtať... Veľmi dobre sa na tom dalo zabávať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povstání!  - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povstání!
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Konoha :: Hrací místnost-
Přejdi na: