Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Povstání!  - Stránka 6 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Povstání!

Goto down 
+5
Horox
Misman
Mike
Nawaki
Red
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:08 pm

Raiden

Usmál jsem se. Ale prosím tě nekecej. Jsi moc velký prcek na to aby jsi byla Genin. Jestli jsi Genin tak já jsem Hokage. Začal jsem jíst a přemýšlel jsem. Ale co když je opravdu Genin. Už ty její hrozné oči jsou krvalečné. Je to KG jako moje a myslím že jsou vyrovnané. Pak jsem se zarazil a podíval jsem se na Uindo. Hele mohl bych se zeptat na něco ohledně Byakuganu? Když se pokoušíte zablokovat ten chakra oěh či co musíte se dotknout rukou těla nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:13 pm

Uindo

Normální lidé ano, ale já ne. Proto jsem speciální pochlubila jsem se bez okolků
Byla jsem opravdu speciální v tomhle. Ale popravdě mi to dost nešlo... ale věděla jsem, že jednou mi to půjde...
Ä co mi řekneš o svém klanu? Nikdy jsem nebyla expert...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:22 pm

Raiden

No o mém klanu ti řeknu toto. Jsme experti ve využívání Raitonu a naši společníci jsou lví summoni. A například já jsem aktivoval Kekkei Genkai v 7 letech a o rok později jsem málem zabil 3 chuuniny když jsem to jaksi neovládl. Zavzpomínal jsem na dětství. Třeba ten lev kterého jsi dnes viděla to byl Ariel jeden z malých lvů. Ale neber ho podle velikosti. Zabil by tě hned. Má dost velké znalosti a Byakugan by proti němu asi neobstál. A víš že naše Kekkei Genkai nám umožňuje obranu proti vám? Nebo aspoň proti těm co se musí dotknout těla!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:24 pm

Uindo

Viděla jsem jeho chakra síť... Ani by si nešktl...
Nechci urážet tvůj klan ani mazlíky, ale proti mě nemáte šanci

řekla jsem dost sebevědomě...
Říkají, že jsem geniální dítě dodala jsem
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:37 pm

Raiden

No jo tak ty jsi zvláštní případ ale ostatní z tvého klanu by si ani neškrtli. Lvi jsou silné a odolné zvířata a navíc umí i Jutsu na dálku takže ten kdo by vyhrál by jsi nejspíš nebyla ty. Ale buď ráda že to byl jen on. Takového RenKena by jsi poznat nechtěl. Je to jeden z nejvyšších lvů a jednou by prudce mávl mečem a byla by jsi na kousky. A největší problém by byl kdyby jsi potkala toho lva co byl na obraze v Klubovně. To byl druhý nejlepší lev jménem Renfukama. Je to učitel všech lvů a byl spřízněný s Ren-senninem. Skoro jsem až básnil. A já jednou budu tak silný jako Ren-sennin. Usmál jsem se v mysli a pustil se znovu do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:41 pm

Uindo

Ty jsi zvláštní kluk víš o tom? zasmála jsem se a nabrala si notně rámen
Docela jsem se bavila, vypadal že je to do svého klanu celej žhavej. Evidentně nikdy nebojoval se strejdou Nejim, tenby nadělal soju z 1/2 jeho klanu, ale nechtěla jsem mu brát iluze...
A ty asi nebudeš ještě genin co? řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 9:57 pm

Raiden

Zavrtěl jsem hlavou. Ne nejsem... Ale brzo snad už budu. Chutná ti ten rámen? Dojedl jsem a objednal jsem si další. A jak se tobě líbilo na Akademii? A co třeba tvůj tým jaký je? Vyptával jsem se a u toho jedl. Musím si co nejvíce zjistit o tom jaké to je být Geninem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:02 pm

Uindo

Makademie mbyla fajn řekla jsem s plnou pusu
Spolkla jsem sousto a chvíli lapala po dechu
No já nemám tým... měla jsem jeden, ale nějak to nešlo... prostě mě nebavilo trhat zeleninu a hlídat děti...
A zase nemůžu bejt v teamu s chuuninama... takže jsem teďka... na volné noze
řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:11 pm

Raiden

V očích se mi zablesklo. A co takhle kdyby jsi se někde přimluvila aby mě vzali ke Geninským zkouškám dřív? Ale co to povídám ty jsi přeci jen Genin a tak nemáš takovou moc. Takto můj plán rychle skončil stejně jako rychle začal ale stále tu byla naděje. A co kdyby jsi se přimluvila u někoho ve vašem klanu? Klidně ti ukážu co umím. Pak jsem dojedl i ten druhý rámen a usmíval se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:26 pm

Uindo

Já myslela, že máte zkoušky brzo... Ale možná jsem se přeslechla řekla jsem
Pokrčila jsem ledabile rameny a znovu si nandala plnou pusu rámen. Miska se vyprázdnil velice rychle
Ale váš klan by se měl naučit něco o přívětivosti k hostům řekla jsem, když jsem spolkla další sousto
Pak jsem si oddychla jako někdo, kdo právě spořádal prima baštu
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:29 pm

Yoko

Než Akira odpověděla, stačil Mitoshi prohodit něco o nudě. Tak jsem se k němu otočila a s úsměvem na tváři mu odpověděla. Jen abys něco nepřivoval. Pak jsem se otočila zpátky z Akiře. Promiň. Omluvila jsem se za přerušení a nechala jí, ať odpoví. Takže koukám, že máš pořád dost práce. No jinak slavíme...no...že jsme všichni zdraví, že jsme stále přátelé, ale nejvíc asi slavíme můj vztah s Yoshirem. Odpovím Akiře a přejdu do kuchyně, kde vyndám pár talířků, lžic a nůž. A ukrojím si z jednoho koláče, který přinesla Akira, abych ho ochutnala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:34 pm

Akira

No jo, to se někdo má... já zůstanu navěky sama se svýma zkumavkama... usmála jsem se
Velcie jsem to Yoko a Yoshirovi přála. Zároveň jsem jim ale záviděla... Ne že bych tedy chtěla mít něco s Yoshirem... na bigamii jsem neměla náladu, ale ... no však každej ví co tím myslím
Snad ti bude chutnat, od mých shuriken-koláčů jsem ušla kus cesty
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:35 pm

Raiden

Zamrkal jsem. Jak přívětivý? Tobě se nelíbila naše pohodlná klubovna? Usmál jsem se když si oddychla jako někdo, kdo právě spořádal prima baštu. No aspoň jí chutnalo. Pak jsem vytáhl peníze a zaplatil jsem. Neprojdeme se ještě? A víš že teď v tom oblečení nevypadáš jako Hyuuga ale jako někdo z klanu Raion? Optal jsem se a čekal ...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 10:44 pm

Uindo

No tvůj... mazel mi zničil jojo... ty jsi mi zničil šaty... takže nevím zda je být přirovnávána k vašemu klanu právě pochvala... řekla jsem docela popravdě
Bylo mi dost jedno jak jsem vypadala ,stejně se mě nikdy nikdo nemohl splést... moje oči byli jako stigma...
Prostě vizitka na celý život
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 11:06 pm

Raiden

No jojo ti zničil při plnění své povinosti. Prostě hlídal. Já jsem ti šaty ušpinil neumyslně. Víš co to je když tě někdo pošle z hory Renkaren za pomoci časoprostorové techniky? Na tuto otázku jsem dal velký důraz. Náš klan je elita ale nemáme někdy hold štěstí. Takže projdeme se prosím? Vstal jsem a vyšel před restauraci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 11:15 pm

Uindo

No proč ne... beztak v tomhle nemůžu na oslavu, dělala bych ostudu... shladila jsem trochu Raidena
Neustále jsem si udržovala ten cool pohled a styl... Prostě Uindo no...
Mrzelo mě ale, že Yoko čeká...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 18, 2010 11:39 pm

Raiden

Promiň je mi líto že jsi kvuli mě přišla o párty. Ale nadruhou stranu jsme se díky tomu mohli potkat. Pak jsem usmál a vzal jí na jednu louku za domy v Konoze. Tak tady já vždycky trénuju. Ukázal jsem na špalek který na sobě měl četné zářezy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 12:00 am

Uindo

Támhe trénuju já ukázala jsem na louku kde bylo několik hromad pylin...
To byly špalky... řekla jsem
Ale teď trénovat fakt nehodlím, jsem naladěná na party, ne na boj
řekla jsem trochu dotčeně
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:10 pm

Muž s červenýma vlasama a černým pláštěm

Došel až k bráně, u které hlídal Izumo a Kotetsu. Stůjte pane! Vykřikl na něj Izumo a přišel k němu. Kdo jste a co vás přivádí do Konohy? Chlápek se na něj povídal a nahmatal něco v kapse, byl to dopis. Mám vzkaz pro Hokage. Oba hlídači už byli značně unavení a tak muže pustili dál bez větších prohlídek.

Yoshiro

Čas plynul a na párty jsme se dost bavili, všichni.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:40 pm

Yoko

Párty byla opravdu dobře rozjetá. Já osobně jsem byla přejedená. Akiře se koláče opravdu povedli a ani ty divně vypadající sušenky od Mitoshiho nechutnaly špatně. Padly tu i nějaké vtipy a tak podobně, no prostě jsem se nemohla přestat smát. Po několika hodinách zábavy jsem se nespatřena vytratila ven na čerství vzduch. Venku jsem se opřela o zeď, pozorovala okolí a užívala si čerství vzduch.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:55 pm

Raiden

Usmál jsem se. Aha ale já o žádné párty nevím. Opřel jsem se o špalek a prohlížel si ho. No tak kam bych jí vzal? Do sídla nemůžeme a já o žádné párty nevím. Nakonec mě něco napadlo. No a tak nepůjdeme na tu párty kam jsi měla jít?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 7:01 pm

Izanagi

Byl celkem dost sedřenej z dlouhého trénování. Dával do většiny tréningů všechno, chtěl být dobrej, lepší než ostatní a dával to najevo právě formou stálého a dobře odvedeného tréningu. Tentokrát dotrénoval celkem dost pozdě. Muselo být dost hodin. Otřel si proto pot na čele a vydal se zpátky do vesnice, kde měl v plánu tropit nějaké neplechy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 8:00 pm

Yoshiro

Objal jsem Yoko zezadu. Copak? Zašeptal jsem jí do ucha. Venku bylo celkem příjemně...Byla krásná noc, hvězdy zářily a měsíc osvětloval ulice Konohy...
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 8:19 pm

Ryo

Snažil som sa na párty baviť a zapadnúť... Celkom mi to išlo, i keď som bol väčšinou skôr v ústraní, oproti takému Yoshirovi alebo Mitoshimu.
Teraz som sedel s jednom kresle, napchával som do seba sušienky a pozeral po miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 8:22 pm

Yoko

Na chvíli jsem se odlepila od zdi a přešla k zábradlí, když v tom mě kolem pasu chytl můj Yoshiro.Trochu jsem se sebou leknutím škubla, ale známý a příjemný hlas šeptající mi do ucha, mě uklidnil. Spokojeně jsem se usmála. Ale...jen jsem se šla nadýchat čerstvého vzduchu, už tam byl na mě trochu dusný vzduch. A navíc je krásná noc. Na chvíli jsem se odmlčela a nakonec ještě dodala. Myslela jsem si, že jsem zmizela nespatřena nikým. Ale tobě jsem neunikla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Povstání!  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Povstání!    Povstání!  - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Povstání!
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Konoha :: Hrací místnost-
Přejdi na: