Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Time means nothing - Stránka 4 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Time means nothing

Goto down 
+4
Misman
Aspire
Nawaki
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 26, 2010 10:53 pm

Mitoshi
Půjdu... aspoň na chvíli znělo konečné rozhodnutí
Je čas se odpoutat úplně.... být samostaný.... najít si vlastní cíle vstal jsem a mířil z Konohy.
Někam pryč
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:24 pm

Toshiro

Událo se toho už na mě opravdu moc. Uslyšel jsem Yoshira a podíval se na něj a stuhlo ve mně. I on se vrátil? Co se to sakra děje?! Pomyslel jsem si a můj pohled přejel na osobu v ANBU masce. Nechápal jsem vůbec nic a jen tam hloupě stál. Nikdo mě tam ani nevnímal a byl jsem tam spíše na obtíž. "Sakra můžete už někdo říct co se to tu děje?! Před chvílí jsme bojovali proti chlápkovi co ovládal čas. Teď tu umře Hinata a najednou se tu beze slov ukáže Yoshiro, kterého jsme hledali tři roky?" Vyjelo ze mě a zatnul jsem pěst.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:29 pm

???

Neptejte se na kraviny,,,
Musím nutně mluvit s Hokagem o samotě...
Možná s námi může jít Yoshiro... vím že není vhodná doba ale je to nezbytné...

řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 12:30 am

Yoko

Chci se dozvědět co se mé tetě stalo! vykřiknu na muže s maskou ANBU. Cokoliv.....cokoliv co pomůže zjistit pravdu o její smrti.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 3:13 pm

Kai
Pomaly som kráčal k zničenej nemocnici pričom sa mi hlavou neronili otázky typu PREČO ale KTO. Vedel som že sa to neskôr aj tak dozvieme preto som sa nad tým príliš nezamýšľal. Tváril som sa nezaujate aj keď Hokageho mi bolo ľúto no jeho ženu som nepoznal takže som nemal prečo trúchliť. Po cudzincovom návrhu na osobné stretnutie som trochu prikrčil nohy aby som bol pripravený na skok keby hokage vydal rozkaz chytiť ho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 5:58 pm

Yoshiro

Naruto se na cizince otočil.. Dobře... Řekl jen .. Položil Hinatu a šel za ním.. Kousek odtud byla budova Hokageho..
Já jen sklopil pohled.. Bál jsem se toho, že můj neočekávaný návrat nedopadne nejlépe. Pak jsem se vydal za Narutem a tím druhým.. Odkud mě sakra zná? Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:08 pm

???

V budově Hokageho jsem se posadil bez vyzvání...
Podíval jsem se na zoufalého Naruta a Yoshira...
Abych to zkrátil...
Musím nutně vědět, zda to přežil Uzumaki Rinzu...
Přišel jsem sem, abych ho ochránil, ale bojím se, že jsem přišel pozdě...

vystartoval jsem na ně...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:17 pm

Naruto

Můj syn? Proč.. Jak.. Je.. Je doma. Hlídá ho jeho sestřenice z Hyuuga klanu.. Je tam i jeho bratr..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:21 pm

???

Hyuuga...
Pod maskou mi přes tvář přešel stín
Takže žije... skvěle...
Přišel jsem z budoucnosti... ochránit vaše syny před tou osobou...
Bohužel ten šmejd zablokoval časvou barieru takže jsem nemohl přijít včas abych ochránil i Hinatu

řekl jsem jako bych vyprávěl recept na okurkový salát...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:33 pm

Yoshiro

Taky jsem jí nedokázal ochrá-... Z budoucnosti..? Podíval jsem se na něj jako absolutní kretén.
To samé Naruto.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:36 pm

???

Sundal jsem si z obličeje masku...
a strhl plášt...
Pod ní jsem měl klasický háv hokage...
Jsem Utake Kyoya, 9. hokage Konohagakure no Sato...

řekl jsem... Rád vás oba zase vidím Naruto-sama, Yoshiro-sensei...
dodal jsem

Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:39 pm

Daisuke

Díval jsem se na dívku co nás držela a přitrouble se smál a pak otevřel pusu a "Agghee" Vypadalo to, že se na ní směju.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:57 pm

Yoshiro

Nějak jsem nevěděl, co říct.. Sensei..?! Cože? Naruto na něj nevěřícně hleděl.. Co to má znamenat?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 7:08 pm

Kyoya

Vzdychl jsem...
V levém oku se mi objevilo divné oko...
Yoshiro i Naruto uviděli divný výjev...

Proti sobě stál dospělí ninja a nějaký genin...
Jeden měl v očích sharingan, ten druhý, genin, měl v očích divné bílé oko s černám ornamentem...
Oba dva začali dělat pečeti ve stejnou chvíli...
Chidori ! vykřikli oba dva zároveň....
Rozeběhli se proti sobě...


Další výjev vypadal jako v Hokageho kanceláři...
Naruto tak vykládal teamu zadání mise...
Mezi lidmi v teamu byl ten samý kluk co v tom prvním výjevu... kromě toho tam byl i jeden, který e poměrně podobal Narutovi...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 7:36 pm

Yoko

Když odešli ti co o smrti tety něco věděli, naštvaně jsem odešla od nemocnice kousek za Konohu. Skončila jsem u vodopádu. Chvíli jsem se jen tak dívala na tekoucí vodu a snažila uklidnit, ale vztek mě přemohl a začala jsem mlátit do stromů kolem sebe. Několik jsem jich dokonce i pokácela. Když už jsem si celkem vybila svou zlost, posadila jsem se na jeden z kamenů a pozorovala vodopád.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 8:21 pm

Yoshiro

Co to sakra je?! Pomyslel jsem si.. Zavřel jsem oči, otočil se a proskočil oknem ven..Nějak jsem neměl náladu na to, abych věděl svoji budoucnost..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 8:26 pm

Kyoya

Hehe...
Je možná že sensei byl někdy takovej magor...

Pomyslel jsem si a podíval se na Naruta...
Přišel jsem pomoci...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 8:32 pm

Naruto

Co má tohle znamenat ?! Proč bych měl něčemu tak absurdnímu věřit? Zeptal se Naruto dost naštvaně.. Byl rozrušený..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 8:32 pm

Toshiro

Nikdo mi neodpovídal a opět mě ignorovali jakobych byl vzduch, ale pak Yoko odešla. Nevím zda je dobré, aby byla sama. Pomyslel jsem si a pomalu se za ní vydal. Sledoval jsem ji až k vodopádům, kde jsem ji viděl poprvé tak rozčílenou. Ona si pak však sedla a já došel za ní a sedl si vedle ní. "Znám ten pocit, myslíš si, že jsi na všechno sama a chceš všechno zničit a pomstít se. Ale sama nejsi, máš přátele v Konoze a mě." usmál jsem se na ní a chytl ji za rameno a chtěl ji k sobě přitáhnout, aby měla pocit, že je někdo u ní.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 9:47 pm

Yoko

Seděla jsem na kameni, obličej jsem měla skovaný v dlaních, ale neplakala jsem. Proč.....Proč mi nikdo nechce říct, co se stalo tetě?....Ona....Ona mi hodně pomohla, a.....a když mi něco nešlo, tak mi to vysvětlila, ale teď......A navíc ten hnusnej cizinec.....udělal mi na těle pečet.....chtěl můj kekkei genkai. V tom jsem si něco uvědomila. On....On mi chtěl sebrat oči.... pomalu jsem se začala třást po celém těle. To že přišel Toshiro, jsem nějak nevnímala, ani to, že mi něco říká. V mysli jsem si představila toho cizince jak proti mně běží a chce mi sebrat oči.....už byl skoro u mě.....v tom se mě Toshiro dotkl. V tom okamžiku jsem si to nestačila uvědomit, ale odrazila jsem mu jeho ruku čímž jsem si ho připravila na útok. Bylo to opravdu rychlé, v očích jsem měla byakugan. Nikdy mě nedostaneš......Juuken: Hakke Rokujuuyon Shou (64 úderů).....dva.....čtyři.... když jsem skončila s útokem Toshiro musel odletět o kus dál, z očí mi zmizel byakugan a já si teprve uvědomila co jsem provedla. Přiběhla jsem k němu, ale když jsem mu chtěla pomoci, uviděla jsem jak se mé ruce ještě klepou strachy. Pro...Pro....Promiň. jen vykoktám a raději uteču do sídla Hyuugy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 9:57 pm

Kyoya

Nemusíte mi věřit hokage-sama...
Nepotřebuju vaše svolení abych mohl chránit vaše syny...
Ale přesně proto jsem tady...
řekl jsem a dál udržoval ton okurkového salátu...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 10:05 pm

Toshiro

Seběhlo se vše hrozně rychle a už jsem prorazil za letu zádama strom a zůstal tam ležet a z hluboka vydechoval. Nevěděl jsem co se to stalo, ale Yoko se jen tak prostě omluvila a zase zmizela, jako před třemi lety, když jsem byl nabodnutý na meč tak taky zmizela. Vyplivnul jsem krev a zalapal po dechu. Asi se k ní prostě nehodim nebo mě nechce. Furt si nalhávám jak budu Hokage, ale všichni mě ignorují a nikdo mě ve vesnici ani nepozdraví. Zvedl jsem se ze země a otřel si pusu od krve a dal pěstí do stromu. "Možná je lepší zmizet z vesnice jako to udělali všichni, Yoshiro i Yoko si teď žijí své životy a o mě ani nezavadí. Možná bude lepší začít na vše koukat realisticky a né si furt jen něco namlouvat." Řekl jsem si tiše sám pro sebe a kráčel dál od Konohy, chtěl jsem chvíli myslet.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 10:13 pm

Naruto

Kdo to byl...? Zeptal se Naruto rozklepaným hlasem..

Yoshiro

Seděl jsem opřený o jeden z domů v Konoze.. V té tmě mě snad ani nebylo vidět..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 10:15 pm

Yoko

To jsem se tolik změnila.....Copak se nedokážu ani ovládat? Ptám se sama sebe v mysli. Po chvilce dorazím k sídlu klanu Hyuuga. Rychle si sundám boty a běžím do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 27, 2010 10:18 pm

Kyoya

Nevím... neznám její jméno... řekl jsem nakonec...
Nemohl jsem tušit co by udělal Naruto kdyby se to dozvěděl...
Sice sem nechtěl lhát Narutovi, ale bylo to nezbytné...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Time means nothing - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Time means nothing
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: