Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Time means nothing - Stránka 5 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Time means nothing

Goto down 
+4
Misman
Aspire
Nawaki
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:29 pm

Naruto

Naruto se posadil na svou židli .. Sklopil hlavu .. Byl psychicky na dně.. Totálně .
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:36 pm

Kyoya

Podíval jsem se na Naruta a bylo mi ho skoro líto...
Je mi líto že jsem nepřišel dřív Naruto-sama...
Ale vaši dva synové přežili... musíte teď žit pro ně...
Budou vás potřebovat...
řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:39 pm

Kai

Pomaly som vyšiel smerom von z konohy, chcel som ísť ku svojmu stromu a meditovať keď som po ceste videl kráčať utrápeného Toshira. Pomaly som ku nemu prišiel a pokojným hlasom sa ho opýtal Čo ťa trápi kamarát ? Pričom som sa na neho usmial.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 6:49 pm

Team 23 z Kirigakure no Sato stál před branami Konohy...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 6:51 pm

Kazuya

Chod k brane ohlasit dovod, preco sme tu, a aj to, že mame zraneného povedal som Ryuuko.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 6:52 pm

Ryuuko

Přiběhla jsem před vrátné. Pokusila jsem se potlačit znechucený výraz. Jsme poslové z Kiri. Musíme mluvit s Hokagem-sama a jeden z nás je těžce raněn. Žádáme o lékařskou pomoc. Vychrlila jsme na ně a s odporem si je prohlížela.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 8:22 pm

Yoko

Chvíli jsem seděla ve svém pokoji. Přemýšlela jsem co se všechno za tu chvilku stalo, no chvilku spíše co se všechno stalo za jeden hloupý den. Toshiro? Ten už semnou stejnak nikdy nepromluví......................Ale přeci tady nemůžu jen tak sedět, musím zjistit, kdo zabil mojí tetu. Vstanu a přejdu ke dveřím. Ale kde bych měla začít? Vím že Hokage mi nic neřekne, ale co Yoshiro? Ten snad. Jen doufám, že tu ještě někde je. Rychle vyběhnu ze sídla Hyuuga, vyskočím na nejbližší střechu a zamířím do středu Konohy. Netrvá ani 3 minuty a stojím na střeše jedné z budov někde v centrum Konohy. Složím ruce do pečetě. Byakugan. Rozhlížím se po Konoze a jen doufám....
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 8:41 pm

Yoshiro

Pořád jsem seděl opřený o ten dům. Tak nějak jsem přemýšlel, jestli jsem neudělal hloupost.. 3 roky jsem si v hlavě tvořil plán a tímto jsem ho celý pohřbil..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 9:03 pm

Yoko

Nic......nic.....nic......nic.......moment, že by? Doběhnu k jednomu z mnoha domů v Konoze. Ano je to on. Bez byakuganu bych ho v té tmě uplně přehlédla. Přistoupím k Yoshirovi blíž už s deaktivovaným byakuganem. Ahoj, všude tě hledám. Na chvíli se odmlčím. Asi tě tím budu otravovat, ale řekni mi prosím všechno o té ženě, co zabila Hinatu. Moc by mi to pomohlo. řeknu s naléhavým tónem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 10:03 pm

Yoshiro

Zvedl jsem hlavu.. Huh..? Yoko byla očividně dost rozrušená.. Nedivím se jí.. Vím jaké to je ztratit někoho, koho má člověk rád..Nejspíš..
Tak nějak začalo pršet.. Zvedl jsem se ze země .. Už tak mi hrozilo minimálně nachlazení. Nevím, jak se jmenuje.. Vím, jen jak je silná.. A že bych jí poznal, kdybych jí viděl. .. Jedna věc mě ale zaujala.. Můžu říct s devadesáti procentní jistotou, že byla z Hyuuga klanu..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 10:10 pm

Uindo

Už jsem to nevydržela...
S oběma prcky v náruči jsem zaťukala na dveře Hokageho...
Doufala jsem že se nic dalšího neděje...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitimeFri May 28, 2010 10:53 pm

Yoko

Když Yoshiro řekl, že útočník byl z klanu Hyuuga, oči se mi vytřeštili a já musela udělat krok dozadu. Chvíli jsem tam jen tak stála, nakonec jsem se vzpamatovala. Oh, rozumím. I tak moc děkuji. řeknu a obrátím se k odchodu. Hyuuga.....nemožné.......i když.......musím prozkoumat to co zbylo z nemocnice a okolí. Ještě se obrátím na Yoshira, usměji se a zamávám na rozloučenou Ahoj. Potom zmizím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Time means nothing - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Time means nothing   Time means nothing - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Time means nothing
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: