Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Nové pokusné králiky!

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:03 am

Masaru

Je očividně silnější jak já.
Přemýšlel sem na*raně ale nebylo to na mně znát.
Tak dobrá jdu.
Řekl sem a držel si ruku.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:19 am

> Masaru

Som rád, že si si to uvedomil ešte celkom skoro. povedal som potichu a pustil mu ruky.
Stále som si však dával pozor na jeho pohyby. Mohol niečo plánovať.
Spoločne sme vošli do akejsi miestnosti.
Muž použil akési Jutsu, a teba to na moment pripútalo k zemi. Medzitým odišiel z miestnosti, a zavrel za sebou.
Nedalo sa nič robiť... upadol si do bezvedomia.


Oveľa neskôr

Zobudil si sa. Celý ubolený, zničený. Na svojej pokožke si si hned mohol všimnúť niekoľko dlhých zašitých jaziev. A taktiež silný smrad. Ležal si na vrchu kopy mŕtvol, ale tentoraz inde, nie v tej jaskyni. V okolí nebol nikto... pravdepodobne na tebe robili experimenty.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:25 am

Masaru

Kde to sem. Co to..... Co to se mnou udělali.
Prohlížel sem se a pak sem se zvedl.
Kde to sakra sem...
Opakoval sem si dokola.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 1:03 am

Saimaru

Zaujal som kludnejšiu pozicíu, kedže na mňa neútočili a stejne by som im nič neurobil.Hmm...takže vnútorní svet...zaujímavé... Silu získam po svojom! Vy ste moje vnútorné ja, nie? Pomôžte mi teda sa tomu ubrániť! Tužím po sile, ale nie takto! Povedal som velmi vážne
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:11 pm

> Saimaru

A ako by si ju inak chcel získať? Toto je jedinečná šanca, nemusíš sa pri tom ani zapotiť, a navyše takúto ponuku dostaneš len raz za život.. hovorili sladko tvoje vnútorné podstaty.

> Masaru

Nikde nikto. Bolo tam doslova mŕtvo.
Zrazu si však počul akýsi zvuk.
Došiel k tebe nejaký muž. Tváril sa značne prekvapene...
... ty si jeden z experimentov? spýtal sa vážne.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:38 pm

Masaru

Zase? Děláte si ze mně srandu?
Řekl sem znuděně.
Jop asi jo co chceš.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 30, 2010 11:44 pm

Saimaru

Nedávate mi na výber...budem vás musieť asi zničiť!Hmm....rád by som vedel či to je vôbec možné. Preblesko mi hlavou a začal som do všetkých naokolo udierať.Ako sa hovorí, keď niečo nejde po dobrom, pôjde to po zlom! Vykríkol som pokračoval v útoku na moje vnútorné ja
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 31, 2010 5:46 pm

> Saimaru

Tvoje Ja sa nebránili, ale akonáhle si zasiahol jedného, v hrudi si pocítil pichavú bolesť.
Biješ sám seba teraz... ked nás zničíš, zničíš svoju dušu, a teda aj sám seba. povedal jeden z nich informačne.
Takže bude najlepšie ak nás jednoducho poslúchneš, a poddáš sa... dodal iný.

> Masaru

Čo zase? Sem sa vyhadzujú neúspešné experimenty... myslím že ich vyhadzujú aj pod svoje sídlo, ale aj to má svoj limit. Teraz nás hádžu sem... vačšinou mŕtvoly, ja očividne jediný žijem... a teraz aj ty. vysvetľoval muž a podal ti ruku, aby si sa mohol postaviť.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 31, 2010 6:03 pm

Masaru

Už sem se jednou v takovéhle situaci objevil... To jak si se mně zeptal jestli jsem experiment mi připadalo jako Deja viu
Ruky sem si nevšímal a vsatl sem sám.
Tak co tu sakra dělám a jak se odsud dostanu... Chci roztrhat toho ha*la, kterej mě tak zřídil.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 31, 2010 6:53 pm

Saimaru

Od bolesti som spadol na kolená.To si mi mohol povedať skôr! Povedal som naštvane. Mám sa podvoliť? mám...nemám? Rozmýšlal som a pomaly ma to začínalo chytať.Nie...nikdy sa nepodvolím!!!Vykríkol som v hlave a postavil sa.Raz som to už povedal a nehodlám to zmeniť! Pomôžte mi sa odtiaľto dostať! Povedal som rozkazovačne a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 7:01 pm

> Saimaru

Tvoje Ja len nechápavo stáli na miestach a nehýbali sa.
Blázniš? spýtal sa jeden z nich.
Podriad sa... dodal další.

> Masaru

Ja ani netuším kde sme... široko daľeko je len les. V každom prípade som už odtiaľto mal dávno odísť. Len nemám kam. Nič si nepametám. vysvetlil muž a rozhadzoval rukami.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 8:05 pm

Masaru

To je mi jedno měj se.
Řekl sem mu chladně a utíkal sem za nosem, nebyl sem zvyklej sebou tahat nějaké závaží.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 11:13 pm

Saimaru

Vážne som slabý... Pomyslel som si a zostal chvíľu nehybne stáť.Tak dobre. Inú možnosť nemám...Povedal som až smutne a čakal, čo sa bude diať
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 2:22 pm

> Saimaru

Nestalo sa nič konkrétne... svet sa okolo teba začal krútiť, tvoje podobizne zmizli a ty si upadol do bezvedomia.
...
Neskôr

Zobudil si sa na... veľkej kope hnijúcich mŕtvol. Zápach bol naozaj neskotčný, a ty si sa cítil celý ubolený a celkovo akosi divne. Akoby niekto niečo robil z tvojím telom. Kopa bola v menšom údolí, uprostred nejakého veľkého lesa. Nikto nikde, ak si nepočítal mŕtvoly.

> Masaru
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové pokusné králiky!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nové RPG
» Anime nové díly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: