Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Nové pokusné králiky! Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Nové pokusné králiky!

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeSun May 09, 2010 11:35 pm

...
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeSun May 09, 2010 11:36 pm

Masaru

Byl krásný slunečný den a Masaru se procházel po jedné z opuštěných lesních cest, nikdo nikde, jen občasné zvuky zvěře, která les obývala. Masaru zpozoroval pohyb jelena, který se předním snažil zoufale utéct shunshin no jutsu pomyslel si a vyběhl proti jelenovi, ten po jednom ladném tahu vedeném po krku padl k zemi, Masaru si očistil kudlu od krvé a dal se do zpracování masa, když už byl Jelen napichnutej na roštu tak už jen stačilo udělat několik pečetí a vyslovit tři jednoduchá slova Housenka no jutsu! soustřeď se nedávej do toho moc chakry, nebo se ten jelen uškvaří... nemám rád maso spálený na uhlík a vyplivl malou ohnivou kouli, po několika minutách si už pochutnával na jelením mase.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:53 pm

???

Osoba v zvláštnej drevenej maske pomaly kráčala lesnou cestičkou. Lesom bola cítiť vôňa upečeného jelenieho masa.
Na chvíľu zastavila a poobzerala sa okolo seba.
Potom opať vyrazila smerom k zdroju vône k nič netušiacej obeti.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:58 pm

Masaru

Seděl u ohně a jedl maso, všude bylo takové ticho, a Masaru měl divný pocit. Někdo je tady... pomyslel si, a dělal, že nic neví.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 7:20 pm

???

Odrazu Masarua oslepilo akési ostré biele svetlo, ktoré mu zahatilo zrak na niekoľko sekúnd...
... ked otvoril oči, a mohol opať vidieť, pred Masaruom stál akýsi muž.
Vyzeral desivo. Nehýbal sa, a nebolo jeho tvár vidieť, lebo mal masku. Očidivne však uprene pozeral na Masarua, lebo si cítil pohľad jeho očí.
Nové pokusné králiky! Onv3r
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 7:25 pm

Masaru

Neotravuj, zrovna jím. řekl chladně.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 7:52 pm

???

Muž tam len dalej stál, a nehýbal sa.
Pofukoval mierny vetrík, vtáky štebotali... pekný slnečný deň.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 7:57 pm

Masaru

Nevšímal si ho a dojedl maso, udusal oheň, napakoval se a kráčel dál Chjo... Asi měknu... Normálně by už byl staženej z kůže.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:08 pm

???

Akonáhle si vykročil, muž sa pohol za tebou, a išiel za tebou stále v rovnakom odstupe.
Ked si zastavil, zastavil aj on, ked si kráčal, kráčal aj on. Bolo to dosť na nervy...
Očividne ťa chcel vyprovokovať k boju. V rukách sa mu totiž objavili dva čakrové skalpely.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:11 pm

Masaru

Zastavil se a ani ne neštval z výhružkama, aktivoval chakru v celém těle a otočil se shunshin no jutsu! pomyslel si a vyběhl k neznámé osobě, běžel dost rychle, všechno to tvalo asi jen zlomek vteřiny, Masaru se napřahl a stejně jako na jelena, mířil Masaru se svou dýkou přímo na krk neznámé osoby.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:17 pm

???

Najprv to vyzeralo tak, že muž nezareaguje.
Ked sa však tvoja dýka priblížila asi na jeden centimeter k jeho krku, ruka mu vystrelila, schytila tvoju ruku s dýkou a silným náprahom ťa odhodil do stromu. Jedným pohybom rúk si zdvihol rukávy, aby mohol lepšie použiť čakrové skalpely.
Bleskovo sa rozbehol k tebe a chcel ťa prebodnúť cez brucho oboma skalpelmi.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:21 pm

Masaru

Katon: Housenka no jutsu! Vykřikl jsem a z ust mi vyletěly dvě poměrně velké ohnivé koule, protože si byl relativně blízko, a běžel si mím směrem, bylo těžké se jím vyhnout. Zatím sem aktivoval chakru v těle a chystal sem se vyrazit přímo proti tvému (možná) spálenému tělu.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeMon May 10, 2010 8:59 pm

Saimura

Saimaru sa zadíval do diaľky k obzoru, kde sa pomedzi mraky začali predierať prvé lúče ranného slnka. Obloha sa pomaly rozjasňovala a naokolo sa z trávy rozliehal koncert tisícov svrčkov. Saimaru prešiel krížom cez zarosenú lúku a ocitol sa na úzkej cestičke vedúcej do hustého lesa .Hmm…podla toho, čo povedal ten starý dedinčan je nebezpečné vstupovať do tohto lesa. Môžno tam ale nájdem odpoveď na moje sny. Pomyslel si a bez stachu vstúpil do temnoty pred sebou. Koruny stromov nad jeho hlavou sa dotýkali jedna druhej a nedovolili preniknúť takmer žiadnemu svetlu.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeTue May 11, 2010 6:43 pm

???

Tebe sa možno zdalo, že bolo ťažké vyhnúť sa im, avšak muž sa im relatívne ľahko vyhol a pribehol k tebe z boku.
Chakrový skalpel priletel na tvoje rameno jedným rýchlym chmatom.
Nebol to žiadny amatér...

> Saimura

???

Akási žena sedela v meditačnom sede uprostred úzkej cestičky cez temný les.
Na hlave mala tmavú kapucňu, takže jej nebolo vidieť do tváre.
Ked si však chcel prejsť, musel si prejsť veľmi blízko...
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeTue May 11, 2010 6:58 pm

Saimaru

Uprosted cesty sedela podivná žena celá zahalená v plášti. Spomalil som a pozorne si ju prezeral.Niečo sa mi nezdá, no i tak musím pokračovať. Pomyslel som si. Studený vietor stále silnel. Prešiel som okolo nej, akoby tam nebola.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeTue May 11, 2010 7:07 pm

Masaru

Vykuchám tě a spálím na cucky! Řekl sem totálně naštvaně, a chytl jsem se za ránu, kterou mi udělal na rameni. shunshin no jutsu! pomyslel sem si a oběvil sem se za tím chlápkem, udělal sem rychle pečetě a vykřikl sem Katon: Housenka no Jutsu! vyplivl sem na tebe ohnivou kouli.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeTue May 11, 2010 11:45 pm

> Saimaru

Akonáhle si okolo nej prešiel, zložila kapucňu.
Bola to relatívne mlada žena, potmavšej pokožky.
Stoj. prehodila stručne a na tvári sa jej usadil arogantný výraz.

> Masaru

Ked si sa objavil za ním, on sa už objavil za tebou.
Jeho noha vyletela oproti tvojim aby ťa zrazil na zem, a kedže si robil Jutsu, vhodná reakcia bola takmer nemožná.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeTue May 11, 2010 11:59 pm

Saimaru

Ešte predtým ako složila kapucnu, moje oči ju už uprene pozorovali. Čo chceš? Spýtal som sa a do ruky si pripravil kunai , kedže som z vlastných skúseností vedel, že sa nikomu nedá veriť.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:44 pm

Masaru

Co chceš sakra?!? ptal se naštvaně a otočil se na záda.Protože si ho srazil dřív, než by mohl vyplivnout housenku a pečetě už složené měl, tak na tebe přímo ze země vyplivl 3 ohnivé koule.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeThu May 13, 2010 12:49 am

> Saimaru

Tvoje telo. uškrnula sa posmešne žena.
V tej chvíli si ucítil zápach plynu - presne, toho horľavého.
Žena flegmaticky luskla prstami, z ktorých jej vystrelila spŕška iskier...
... okolie o niekoľkých metroch sa vzápatí výbuchom ponorilo do ohna, šlahajúceho na každú stranu.

> Masaru

Maskovaný muž neodpovedal, nehovoril vôbec nič.
Ked si vystrelil zo zeme 3 ohnivé guľe, trafili sa... ale muž sa len rozplynul.
Odrazu ho nebolo nikde...
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeThu May 13, 2010 8:24 am

Masaru

Hmmmm.... Díval sem se okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeThu May 13, 2010 6:40 pm

Saimaru

Než stihla niečo zapáliť, ja som už stál o dosť ďalej vďaka shunshin no jutsu.Do pekla...do bolo tesné. V rýchlosti som sparavil pečate a vykríkol.Suiton:Shuishi no jutsu! Oheň pomaly ustupoval a na teba mierila vlna vody. Nahromaždil som chakru do nôh a čakal, čo sa bude diať...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeFri May 14, 2010 5:36 pm

> Masaru

Bez toho aby sa maskovaný muž niekde objavil, z každej strany začali prilietať do teba čakrové skalpely...
... boli rýchle, svižné a extrémne ostré, bolo ťažké vyhnúť sa im.

> Saimaru

Cez svoju vlnu vody si nevidel... náhle tvoje Jutsu s ľahkosťou pohltil akýsi čakrový ohnivý čierno-červený drak ktorý vychádzal žene z hrude.
Drak začal chrliť intenzívny oheň, ktorý pálil nie len pri dotyku, ale už aj pri vzdialenosti jedného metra.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeFri May 14, 2010 8:46 pm

Masaru

Zaktivoval jsem chakru v těle a pomyslel si.
Shunshin no jutsu
Vyskočil jsem co nejrychlejš, ale i tak mně to na 100% sejmulo.
Ležěl sem tam jen tak a nehýbal se.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitimeFri May 14, 2010 9:49 pm

Saimaru

Odkočil som dozadu a následne do prava. Bol som skrytý niekde medzi stromami a nemohol som poznať moju lokáciu.No ták mysli...musím ju zabaviť a potom využiť toho momentu...ak sa to nepodarí, budem musieť prejť na plán B... Spravil som päť bushinov a zo všetkých strán na teba útočili, ja so medzitým spravil pečate a čakal. V nohách som mal stále nahormadenú fúru chakry.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové pokusné králiky! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové pokusné králiky!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nové RPG
» Anime nové díly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: