Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Nové pokusné králiky!

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:48 pm

Masaru

Zkusím to roztavit.
Katon Housenka no jutsu!
Vykřikl jsem a vyplivl na ten poklop 2 dost velké a chakrou zahuštěné ohnivé koule.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 3:02 pm

> Masaru

Na poklope sa zjavilo niekoľko čiernych škvŕn, ale inak nič. Poklop bol naozaj pevný, a odolný.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:10 pm

Masaru

Hej! Vy kopy srač*k!
Vykřikl sem navšechny, co dole byli.
Kdo má aspoň trochu síly, poďte mi pomoct!
Nařídil sem jim.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:41 pm

Saimaru

Prekvapene som pozoroval tú ženu.Čo mám asi urobiť...pokus o únik by bol asi bezvýznamný...skúsim s ňou nadviazať konvezráciu a vytiahnuť s nej kde to som.Vôbec neviem o čom hovoríš...najprv chcem vedieťkdo si, prečo si ma uniesla a kde to som! Povedal som naštvaým hlasom a čakal na jej odpoveď
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:47 am

> Masaru

Pár z nich zdvihlo hlavy, a pozerali na teba.
Niekoľkí s krídlami vyleteli hore.
Aj tak to neprerazíš... skúšali sme to najmenej stokrát... zamumlal jeden z nich.

> Saimaru

To nie je dôležité aktuálne. Máš veľký potenciál ako shinobi... ako sa vôbec voláš? spýtala sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:34 am

Masaru

Hmmm....
Možná je to spojené chakrou... Takže jí zkuším vyrušit svou vlastní.
Přiběhl sem k okraji poklopu a začal do něj soustředit chakru.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24, 2010 2:31 pm

Saimaru

Takže výsluch?Chvílu som sa zamyslel a potom začal hovoriť.Moje meno je Saimaru a je čistá pravda, že túžim po slile. Hodlám ju ale získať po svojom...Povedal som maximálne vážne a pozrel ti do očí.Musím sa odtiaľto dostať. Možno mi ešte zostali nejaké sily...Preblesklo mi hlavou. Ustúp s cesty inak za seba neručím!hrubo som zakričal a postavil sa do bojového postoja. Bolo na mne však vidieť, že sa trasiem...nebolo to od strachu, ale od únavy.Silne pochybujem, že by ju toto odstrašilo...možno by som ju mal predsa len poslucháť a keď sa konečne dostanem dostatočne blízko, dostane ranu od chrbta.Pomyslel som si a čakal ako bude reagovať...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:09 am

> Masaru

Nechceš pomôcť? spýtal sa jeden z nich.
Aj ja dokážem ovládať čakru... dodal a urobil to isté čo Masaru.
Poklop bol možno trocha uvoľnenejší, ale nestačilo to.
Hej, ostatní, podťe sem! skríkol na tých čo dokázali lietať alebo chodiť po stenách.

> Saimaru

Takže po sile túžiš, Saimaru. To je dobré - lebo mi ti ju celkom radi dožičíme! povedala žena celkom vážne a tvoje výhražné postoje si ani nevšímala.
Nebude to bolieť... teraz zaspíš, a zobudíš sa už so svojou silou.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 12:44 am

Saimaru

Zaspím a zobudím sa so silou?! Určite na mne chcú robiť nejaké pokusy. Tá žena je rozhodne na vyššej úrovni než som ja. Asi nemám šancu sa tomu vyhnúť.Povedal som si pre sebe a zaujal kldunejší postoj.To sú mi ale zaujímave veci...niekdo si ma náhodne vyberie a chce mi dať zadarmo silu? To sa mi nezdá...čo za to budete chcieť? Možno ani nemá význam sa pýtať, kedže to urobíte tak či tak... Povedal som dosť machrovsky, aby som pred ňou nevyzeral blbo a asi som začal zaspávať? xD
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:07 am

Masaru

Jo, konečně vás napadlo něco normálního, než jen chodit jak idi*ti sem a tam.
Řekl sem sarkasticky a koncentroval ještě víc chakry.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 9:34 am

> Masaru

Prišli aj ostatní. Bolo to len niekoľko dalších podivínov, ale čakru ovládať vedeli.
Všetci ste naraz do poklopu vpustili čakru, a ten po chvíli povolil. Konečne sa dal otvoriť.
Ale predsa to nefungovalo. Tento spôsob sme už skúšali... čudoval sa jeden z nich.

> Saimaru

Žena sa bleskovo objavila za tebou a prstom ti buchla do chrbta.
Náhle si upadol do hlbokého bezvedomia...
...
???

Objavil si sa v akejsi zvláštnej krajine. Nevyzeralo tam nič reálne. Hned si si uvedomil, že to je sen, alebo nejaké genjutsu.
Spoiler:
Na zemi, okolo seba si videl ležať niekoľko tiel. Bol si to ty, všetky telá. Tvoje podobizne ale boli očidivne mŕtve.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 2:23 pm

Masaru

Předtím ste tu neměli mně.
Řekl jsem arogantně a prošel poklopem.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 3:50 pm

Saimaru

Zobudil som sa a uprel som zrak na oblohu po ktorej sa prehnánali temné mračná. Nič iného som si zatiaľ nevšímal a pomaly som sa dostal nanohy. Potom som sa pozrel nižšie pred seba a jediné čo som videl boli vyschnuté stromy bez listov.Kde to som? Toto je asi nejaký hlúpy test. Pomyslel som si, no v tom môj pohlad zamieril na zem po okolí. Bolo to šokujúce a v okamihu ma zamrazilo na mieste.Hajzli...čo to so mnou urobili?! Prečo sú všade po okolí moje mŕtve tela?! Ničomu som nechápal, no pomaly mi dochádzalo, že stáť stuhnutý na mieste zírajúc na to mi asi nepomôže. Musím sa odtialto dostať! Rozbehol som sa rovno pred seba a bežal akýmsi jarmokom v ktorom taktiež plávali moje mŕtve telá, no snažil som sa ich nevšímať.Toto je zlý sen!Povedal som pri beha a dúfal, že niečo uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:04 pm

> Saimaru

Krajina okolo teba bola nekonečná, a stále si mal pocit že sa opakuje. Akoby si stále chodil na jednom mieste...
... v tom mŕtve telá vstali a všetky sa otočili priamo na teba.
Saimaru! zavrčali zborovo a rozbežali sa k tebe s napriahnutými pasťami.

> Masaru

Spoločne ste vyšli poklopom. Bola tam akási tmavá miestnosť, i dvojica dverí. Miestnosť bola prázdna a steny holé.
Mutanti však začali akosi šalieť, a vrhli sa na teba, úplne bezdôvodne. Bolo ich celkovo 5, a miestnosť bola malá, takže sa ťažko uhýbalo.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:15 pm

Masaru

Bezva díky za pomoc.
Řekl jsem ironicky a soustředil chakru do celého těla.
Shunshin!
Pomyslel sem si a objevil sem se za nima, nechtěl sem použit žádné ohnivé jutsu, protože by to v tom malém prostoru usmažilo i mně. Udělal sem obloukový kop a snažil se zasáhnout co nejvíc mutantů do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:16 pm

> Masaru

Podarilo sa ti zasiahnuť troch v tom malom priestore, ale to už ostatní dvaja chytili tvoju nohu a ruku, a začali tebou silno mykať. Na to ako vyzerali slabí boli až príliš silný... pravdepodobne výsledok genetických pokusov.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:23 pm

Masaru

Děte ze mně pryč!
Řekl jsem naštvaně a začal do toho, co mě chytil za nohu kopat, druhému sem se snažil volnou rukou prorazit lebku.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:32 pm

> Masaru

Rukou si mu riadne trafil do hlavy, až odletel do steny, a ten čo držal nohu sa tiež zvalil na zem. Kvôli krídlam ktoré mali boli dosť nemotorní, a ťažkopádny, takže sa im ťažko udržiavala rovnováha. To už však útočili tí traja ktorých si skopol na zem... bolo treba niečo s nimi robiť.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:38 pm

Masaru

Vzal sem toho, kterého sem předtím setřášl a hodil sem ho po těch třech.
Nemam ve zvyku utíkat z boje ale vy mně fakt nudíte.
Řekl sem jim narovinu a vyběhl k prvním dvěřím.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 27, 2010 1:21 am

Saimaru

Tá krajina je snáď nekonečná...žeby to bolo genjutsu? Pomyslel som pri behu krajinou a odrazu som bol nútený zastaviť. Všetky mŕtve telá sa zdvihli zo zeme a mierili ku mne.Čo chcete?! Nechajte am napoji vy sráči!Začal som po nich vrieskať. Nebol som typ človeka ktorý by príliš panikáril, ale dnešný zážitok ma vážne dostával. Za chvíli boli už blízko u mňa a tak som neváhal zaútočiť.je to divné ísť sám proti sebe. Preblesklo mi hlavou a už som sa rozbehol oproti dvom mojím kopiám. Tesne pred nimi som vyskočil do vzduchu a obom kopol zhora dohlavy(smerom dole).
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:06 am

Spoiler:

> Saimaru

Tvoje kópie sa však pri každom údere iba rozplynuli a zase sa vrátili do normálnej podoby.
Niektorí z nich začali hovoriť zvláštne veci.
Mal by si sa nechať na tie pokusy... budeme silnejší! temne sa zasmial.
Tak je! prikyvovali ostatní.
Mal by si počúvať svoj vnútorný hlas... toto nie je genjutsu, ale tvoje vnútro. povedal další celkom vážne.
Ty tú silu chceš.. tak prečo nevyužiť šancu? spýtal sa další.

> Masaru

Dvere si v pohode otvoril, no za nimi niekto stál. Niekto v plášti, rovnakom ako ten čo ťa predtým porazil v boji a doniesol som.
Už by stačilo... dostal si sa príliš daľeko! povedal nervózne a veľkou rýchlosťou zaútočil svojou katanou.
Nemal si moc kam uhnúť, lebo za tebou bežali tí mutanti..
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:19 am

Masaru

Zavřel sem za sebou dveře a opřel se o ně.
Tak co chceš.
Zeptal sem se ho chladným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:24 am

> Masaru

Síce na teba zaútočil katanou, kým si stál vo dverách, takže sa ťažko zavierali. Mutanti vyrazili dvere.
Neotravujte... zavrčal muž a jedným sekom všetkých naraz rozsekol. Časti ich tiel popadali na zem.
Chcem aby si išiel so mnou. Alebo ťa mám donútiť? spýtal sa muž.
Návrat nahoru Goto down
MrSrotak

MrSrotak


Počet příspěvků : 93
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Masaru
Podstata chakry: Katon, Toomei
Číslo týmu:

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 9:19 am

Masaru

Vlastně proč né donuť mně.
Usmál sem se a vyběhl k němu abych mu vrazil.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 29, 2010 11:30 pm

> Masaru

Chytil som mu ruku a skrútil mu ju.
Druhú ruku tiež, aby nimi nemohol nič urobiť.
Nechcem použiť najhoršie donucovacie techniky... povedal chladne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové pokusné králiky!   Nové pokusné králiky! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové pokusné králiky!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nové RPG
» Anime nové díly

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: