Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Druhá zkouška!!!

Goto down 
+7
Medusa
Itachi
Horox
Aspire
Mike
Sakura-chan
Red
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Icon_minitimeMon May 03, 2010 8:41 pm

Gojou

Postupne som ich prehladaval a zrazu som narazil na nieco oválne a z papiera..vytiahol som to a potichu otočil ...MOJ ZVYTOK!! skrykol som od radosti...aby to aj ostatny poculi a hned som reagoval, pozrel som na Akiru a Sachiko, smer arena! a dvihol som smelo prst na náznak smeru
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Icon_minitimeMon May 03, 2010 8:47 pm

Mitoshi
Chytil jsem svůj svitek díky s tímto jsem se otočil a vyskočil směrem k aréně
Přece to byl pořád závod
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Icon_minitimeMon May 03, 2010 8:50 pm

Izashi

Takže máme všetko... fajn...
Povedal som... Už sme mohli ísť do arény...
Pekne spolu... Išli sme , prešli sme...
Vytiahol som si ale zvitok Yoko , ešte pred prejdením... nepochyboval som , že ma sleduje... Hodil som ho niekde poblíž nej , na zem... Dávať jej ho osobne , nikdy.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Icon_minitimeMon May 03, 2010 9:01 pm

Yoko Hyuuga

To se dalo čekat. Vždyť mě nesnáší, ale překvapil mě, že mi ho vůbec dal. Došla jsem ke svitku a pomocí nohy jsem ho jakoby podebrala a vyhodila si ho do vzduchu před sebe (jak to dělají například fotbalisté s míčem). Přečetla jsem si na něm své jméno. Tak Toshiro můžem jít do arény. řeknu a spolu vstoupíme do arény.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhá zkouška!!!
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» První zkouška - TEST!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: