Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Druhá zkouška!!!

Goto down 
+7
Medusa
Itachi
Horox
Aspire
Mike
Sakura-chan
Red
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 8:21 pm

Maki

Byla jsem šťastná, že jsem prošla první zkouškou. Pohled na les mi rychle srazil hřebínek. Sakra s mým orientační smyslem a v noci... Napjatě jsem čekala na další instrukce.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:09 pm

Okio Tanzake

Genini boli vystrašení, na tvárach sa im zračil strach.
Koncept druhej skúšky bude prežitie... a nebude to klasický Konožský systém... na tohtoročných skúškach som vymyslel celkom nový a originálny systém. Starý Konožský sa mi zdal jednoduchý a primitívny pre geninov, takže je tu pre vás celkom nový....
Roztvoril ruky a s úsmevom pokračoval:
Les Temnoty.
Po tom ako tento nový cool názov vstrebali všetci genini so svojím vystrašeným srdiečkom, hovoril dalej:
V lese sú umiestnené rôzne pasce, hádanky, potvory, ilúzie... všetci a všetko bude váš nepriateľ naprieč lesom. Les je obrovský, a je zakázané vychádzať z areálu, to sa hned rovná diskvalifikácii. Aréna je... niekde v lese. Nepoviem vám kde, a ani nikto iný vám to nepovie. Možno ju neuvidíte ani očami, aj ked budete stáť meter od nej. Zapojíte aj trochu mozgy, a využijete všetky vedomosti ktoré ste sa naučili na akadémii, aby ste ju našli. povedal.
V lese sú ukryté a rôzne rozmiestnené ukryté zvitky s vašimi menami... vaším cieľom bude, nájsť zvitok so svojím menom, nájsť arénu a doniesť ho do nej. Podmienkou však je, že jeden tím musí mať všetky svoje zvitky aby sa mohol dostať do arény. Dám príklad... dvaja z tímu nájdu svoje zvitky, ale ak ho nenájde aj tretí člen, celý tým je stratený. Ak nájdete zvitok s menom niekoho iného, kľudne ho zoberte, aby ste tým vyradili konkurenciu. Dalšou podmienkou je, že posledný tím ktorý dorazí do arény, vypadáva. Je to jednoduché. vysvetlil so škodoradostným úsmevom.
Genini sa teraz tvárili ešte vydesenejšie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:11 pm

Yoshiro

A to je jako všechno? Zeptal jsem se nebojácně.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:12 pm

Mitoshi
Zajímavé... ale nebezpečné..... má to páru..... bude to legrace..... pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:14 pm

Kuja

Pozeral som na toho týpka, akoby bol psycho...
Hmm... fajn... ja som už zmierený s tým, že neprejdem... ale Ikita s Yoshirom ma zabijú... pomyslel som si skleslo.
Nevidel som žiadnu šancu na úspech... Nemalo to zmysel...
A sklamem Ikitu a Yoshira...
Smutne som si vzdychol...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:17 pm

Akira

Doufala jsem, že mě ti dva v teamu nepotopí...
Ale rozhodla jsem se jim věřit...
Usmála jsem se a byla připravena...
Sharingan mi v tom lese pomůže...
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:20 pm

Maki

Takže to nakonec bude o týmech... Pohledem jsem se snažila vyhledat svoje týmové partnery. Nesnáším, když do hry vstupuje štěstí... Jestli nikdo najde naše lístky jako první...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:25 pm

Gojou

Uprimne ani ja si neverim, ale staci mi ze ty mi veris, a ja verim tebe, povedal som rozhodne a hned som dvihol palec s velkým japonsko-americkým usmevom, a potom ako začal "inštruktor" hovoriť o lese zaril som si do ruky vpäsť toto musíme zvládnuť Sachiko, otočil som sa na nu a potom pozrel na Akiru
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:29 pm

Yoko Hyuuga

Neuvidíme ji očima, i když budeme stát metr od ní?......Chápu......ovšem ty svitky budou možná problém.. Sevřela jsem ruce do pěsti. Na tváři se mi objevil odhodlaný výraz. Jaký je čas na splnění druhé zkoušky? zeptám se nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:35 pm

Okio Tanzake

Jeden z geninov, kunoichi z Konohy sa opýtala na čas splnenia.
Nie je určený žiadny čas. Máte na to koľko chcete. Skúška skončí, ked budú všetky tímy bud v aréne, alebo vyradené. Ako som aj povedal, posledný tím v aréne sa tretej skúšky nezúčastní.
Pohľadom prešiel po mori geninov. Boli tam zo všetkých dedín, Suna, Iwa, Konoha, Kiri aj Ame. Na skúšky prišli aj genini z menších dedín, ako napríklad miestni z Kuso.
Za ten čas sa zvečerilo, slnko úplne zapadlo za hory a nastala tma, prerušená len reflektormi na vysokom plote, ktorý bol okolo lesa.
Takže... nejaké otázky ešte?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:37 pm

Akira

Zvládneme to...
Věřím vám oběma...

řekl jsem celkem vážně
Byla jsem rozhodnutá pracovat konečně jako team...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 9:43 pm

Sachiko

To si z nás robíte srandu?! Takto sa tam nikto nedostane!! Neviem kde sa to vo mne zobralo, ale pekne som sa naštvala a vyhúkla na toho tyrana. Hiroko mierne zavrčala. Ach.. neznášam Kuso!. Pomyslela som si a ďalej pozerala dosť naštvane na toho tyrana. Potom som keď som počula Akiru, divne som sa na ňu pozrela. Ona? A veriť nám?.. No to ma podržte, čo sa stalo? Bola som ešte stále vytočená. Už som si ale menej všímala toho tyrana a povedala Akire. Vďaka za dôveru Akiro. Usmiala som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 10:01 pm

Gojou

Najprv som sa snažil skludniť Sachiko slova klúd, to bude pohode a potom ten hlas poveda že nám verí a ja automaticky že aj ja....hmm počkaj otočil som sa a zistil že je to Akirin hlas, aj ja tebe, z divneho pohladu to prešlo do úsmevu a zdvihol som nadšene palec
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 10:39 pm

Toshiro

S moji novou technikou bych to mohl zvládnout a hlavně jsme v týmu jen dva takže stačí když najdeme oba svitky. Pomyslel jsem si a pošeptal Yoko. "Budem chodit po lese spolu jo?" Zeptal jsem se s úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:18 pm

Yoko Hyuuga

Vyslechnu si co mi Toshiro pošeptal. Otočím se na něj a s úsměvem několikrát přikývnu na souhlas. Pak se otočím zpět k strašidelnému lesu. Tak kdypak nás už pustí dovnitř?...Myslím, že mám představu, kde by mohla aréna být a možná i svitky.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:37 pm

Okio Tanzake

Inštruktor sa iba ľahostajne pozrel na Sachiko, a kývol plecami.
Každý jeden robte čo je vo vašich silách, a do arény sa dostanete... hlavne musíte tímovo spolupracovať.
Bola to dalšia výhoda pre Kuso, kedže ich genini do toho lesa chodievali, a trocha ho poznali.
Tímy, postavte sa ku bránam... ukázal na plot, v ktorom bolo niekoľko desiatok brán, každá pre jeden tím. Boli na vstup do lesa. Každá brána mala ceduľku s menom dediny a tímom.
Kedže už bola tma, skúšky sa mohli začať a čakalo sa už len na povel...

Ikita

Vyjavene som pozerala na inštruktora, ale už som nemala síl niečo hovoriť... nemalo to ani zmysel, po skúsenosti s prvým skúšajúcim.
Akurát ma diskvalifikujú za nevhodné správanie, a teda celý tím je v paži...
Podišla som ku Kujovi s vystrašeným pohľadom a dúfala, že povie niečo čo by ma uistilo...
... naša vstupná brána bola približne v strede, veľký nápis Konoha a číslo nášho tímu.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:42 pm

Toshiro

Chvíli jsme se rozhlížel a pak jsem se rozešel směrem k naši bráně a přitom přemýšlel o nějaké taktice.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:43 pm

Yoshiro

Stál jsem za Ikitou a Kujou.. To zvládnem... Řekl jsem povzbuzujícím tónem. Něco takovýho je pro náš tým brnkačka.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:47 pm

Kuja

Pozeral som na Ikitu a Yoshira... Ikita mala v očiach neistotu a strach... Chcel som niečo povedať, aby som ju utešil...
Nadýchol som sa.
Spravím všetko, čo je v mojich silách, aby ste sa dostali ďalej. Dokážeme to, len musíme spolupracovať a nevzdávať sa. Spravíme všetko, čo je v našich silách, a všetkým ukážeme, aký je náš tým a... naše priateľstvo silné! povedal som pevne a povzbudzujúco.
Absolutne som sa necítil tak sebaisto, ale vedel som, že potrebujú povzbudenie, hlavne Ikita... Pozeral som hlavne na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:51 pm

Ikita

Pousmiala som sa nad ich slovami.
Yoshiro a Kuja sa mienili dostať dalej... a ja ich nebudem v tom zdržovať.
Takže... ked bude treba ošetriť, stačí povedať... povedala som Yoshirovi a Kujovi s ironickým podtónom a vybrala sa k našej bráne.

Okio Tanzake

... začneme. povedal nahlas inštruktor, a brány sa všetky naraz otvorili ako na povel.
Genini z Kuso vbehli ako prví, lebo boli istejší ako vačšina z ostatných dedín...
Ikita zaváhala, a čakala kým tam vbehne Yoshiro alebo Kuja.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:52 pm

Yoshiro


Plnou rychlostí jsem se rozběhl do lesa..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:53 pm

Kuja

Je to tu... spravím všetko preto, aby som ich nepotopil... a potom je mi už všetko jedno...
Vbehol som za Yoshirom, ale držal som sa blízko pri Ikite.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29, 2010 11:54 pm

Toshiro

Prohrábl jsem si vlasy ve předu a v zadu jsem si zkontroloval dlouhý culík a jen sjem s eusmál z dálky na Yoshira a pak se brána otevřela a já se rozeběhl dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 12:06 am

Sachiko

Išli sme ku bráne a čakali na povel. Tak Hiroko je to tu.. Len to všetko nepokaziť a bude dobre. Potom keď som počula to jediné slovo ktoré som počuť nechcela, sme tam ešte stáli. Tak Hiroko.. musíme sa držať Goujoua a Akiry a bude dobre. Povedala som jej, ale ešte sme tam stáli. Bála som sa ísť.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 8:47 am

Yoko Hyuuga

Běžela jsem vedle Toshira. Měli bychom si dát nějaké heslo, abychom věděli, že jsme to mi. řeknu k Toshirovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhá zkouška!!!   Druhá zkouška!!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhá zkouška!!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» První zkouška - TEST!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: