Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Story II. - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Story II.

Goto down 
+4
Aspire
Sasan
Mike
Itachi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:57 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:00 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:51 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo že kôň bol úchyl...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 1:55 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo že kôň bol úchyl úchylný...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 3:28 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo že kôň bol úchyl úchylný, ktorý úchyloval...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 5:14 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo že kôň bol úchyl úchylný, ktorý úchyloval na tomto ostrove.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 5:16 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal a vybral sa na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle. A však to také paradoxně zahrnovalo že kôň bol úchyl úchylný, ktorý úchyloval na tomto ostrove plnom úchylov...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Story II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Story II.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Story
» The real story begins...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Ostatní :: Off Topic-
Přejdi na: