Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Story II. Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Story II.

Goto down 
+4
Aspire
Sasan
Mike
Itachi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:31 am

Čo si budeme říkat...
Story I. skončilo a mnou špeciálne zostavený tím ho transportoval do koša...
Teraz je čas na druhé vydanie... Vlastne začneme znovu...

---

Pre tých čo nevedia o čo ide , tak -

Každý doplní maximálne 3 slová do story...
Ide sa tým systémom , že skopírujete už napísaný text a pridáte vaše slová...
Go...


------>



Jedného krásneho dňa sa...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:32 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil istý...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:33 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil istý Hercules. Ten mal...


Naposledy upravil Itachi dne Sun Apr 18, 2010 1:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:37 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal...
Návrat nahoru Goto down
Sasan

Sasan


Počet příspěvků : 85
Registrován : 16. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Isane Yamanaka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: -

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 10:41 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 11:20 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:01 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:39 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:45 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl....
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:53 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:56 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:00 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:08 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris....
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:34 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 12:35 am

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 2:16 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 2:53 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 6:41 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 6:48 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 7:09 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 7:39 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho..
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 7:55 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 8:00 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného...
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 10:23 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitimeMon May 24, 2010 11:45 pm

Jedného krásneho dňa sa zrodil Hercules. Ten mal malý sexappeal sa vybral na dlouhou cestu , kde zápasil s delfínom Fliprom. Boj to byl rozhodne nerozhodný, miestami nerozhodne rozhodný , ale rozhodne to vyhral Chuck Norris, ktory zrovna banoval spamující lidi. Napríklad Itachiho zakládajícího kraviny alebo provokujúceho Nawakiho. Na ostrově jednorožců mně je to jedno spoznam zlateho, ale aj medeného a zároveň aj strieborného koňa bez krídiel ktery jí wafle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Story II. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Story II.   Story II. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Story II.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Story
» The real story begins...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Ostatní :: Off Topic-
Přejdi na: