Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Toshiro Kaguya Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Toshiro Kaguya

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 4:57 pm

Jméno: Toshiro

Příjmení: Kaguya

Věk: 18

Pohlaví: Muž

Místo původů: Otogakure

Bydliště: Konoha

--------------------------------------------------------------------------------

Povaha: Dalo by se říct, že po jeho „znovuzrození“ se docela změnil a už není jako byl kdysi, stejný jako Naruto, ale teď už je spíše takový tichý a snaží se mluvit, když je potřeba. Také už je mnohem více inteligentnější než býval kdysi, to asi kvůli tomu, že strávil 5 let někde ve světě a poznal mnoho věcí.

Znamení zvěrokruhu: Drak

Oblíbené: Cestování po světě

Neoblíbené: Lidi co tvrdí, že znají svět, ale neznají.

Cíl: Vytvořit nekonečný mír.

Idol: Yahiko a Nagato

Strach: Z toho, že zemře a bude zapomenut.

--------------------------------------------------------------------------------

Výška: 180 cm

Váha: 68 kg

Krevní skupina: 0

--------------------------------------------------------------------------------

Ninja hodnost: Genin/Poustevník

Element chakry: Suiton

Schopnosti/Jutsu: Kawarimi no jutsu, Bushin no jutsu, Teshi Sendan, Yanagi no Mai,
Tsubaki no Mai,
Karamatsu no Mai,
Hone no Hifu = Kostěná kůže
Spoiler:
Hone no Tenshi = Kostěný anděl
Spoiler:
Hone no bakuhatsu = Kostěný výbuch
Spoiler:
Hone bunshin no jutsu = Kostěný klon
Spoiler:
Hone no keimusho = Kostěné vězení
Spoiler:
Kuchiyose no jutsu

Zbraně: Základní a tenké jehly, které mají na konci lístek co jakoby vybuchne a ten, kdo výbuch vidí nebo je mu blísko tak na chvíli vidí bíle a slyší pískání.

--------------------------------------------------------------------------------

Životopis během 5ti let co byl mimo vesnici a mysleli si všichni, že je mrtvý: Hned po tom co ho nejmenovaná osoba zchránila ze spodu obrovského kamene a pomohla mu se zregenerovat, začal na sobě víc pracovat. Zdokonalil se ve svých kostnatých technikách a uplně vynechal trénink svého elementu. Těch pět let věnoval, jak tréninku tak i cestování a poznávání různých zemí, klanů a zvířat, a proto se dá říct, že poznal svět a jeho krutost. Stal se totiž svědkem brutálních vražd a bojů a to mu změnilo pohled na svět a pak se dozvěděl o Nagatovi a Yahikovi. Zajistil si o nich jeden svitek, ve kterém bylla napsána historie o těch dvou a přečetl si to a oni dva se stali jeho idolem a chtěl docílit toho, co oni začali a to docílit celosvétového nekonečného míru. Nyní prochází Toshiro kolem Konohy a hodlá se na nějaký čas zase vrátit.

Foto:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 5:04 pm

No..Některý ty techniky se mi zdají tak trochu.. Overpowerd
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:00 pm

Dělal jsem to v měřítku s timto jutsu: "Technika pěti prstů a puklého srdce ", protože to mi přišlo silnější než jakákoliv z technik Toshira, ale klidně to přepíšu, stačí říct, jaké techniky mám přepsat ?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:21 pm

No.. Třeba tohle mě dostává - Hone no keimusho = Kostěné vězení
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 7:25 pm

Tak to je defakto to samé co Vodní vězení až na to, že je to mnohem nevýhodné, protože protivník má furt nějakou možnost záchrany. Jelikož ve vodnim vězení se prostě protivník ani nemusí snažit nějak bránit, protože se z toho dostane jen když uživateli jutsu dojde chakra nebo když toho uživatele jutsu někdo zabije. Kdežto zde má možnost jak, že tomu, kdo ho drží dojde chakra, někdo toho dotyčného zabije, může pomocí silné koncentrace Raiton chakry přerušit vlákna a zároveň ještě zneškodnit uživatele toho jutsu, může se z těch bičíků vyrvat a pak se ošetřit a tim pádem je to ještě slabší než vodní vězení a vodní vězení je myslim B nebo C. Takže tohle by mohlo být C nebo D+.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 5:00 pm

Dobře, nakonec jsme se s ostatníma dohodli.. Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 5:36 pm

Ale jako jestli to fakt vypadá přehnaně, tak ho klidně zrušim, je to jen na vás Wink

+ otázka: Je možné udělat si genina, který by uměl později chakrové brány?
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 6:02 pm

Na základě všech mě dostupných údajů ti bohužel musím odpovědět negativně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Toshiro Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshiro Kaguya   Toshiro Kaguya Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Toshiro Kaguya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Toshiro Kaguya
» Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro
» Kimimaro Kaguya

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Charaktery :: Naruto Worlds: Uprising!-
Přejdi na: