Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 5:53 pm

Na tabuli proběhlo losování... Objevily se jména Akiry a Toshira..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 6:20 pm

Toshiro

Uchiha?! Zařval jsem ve své mysli a to mě docela dost nabudilo. Skontroloval jsem si výbavu, Lanko, dýmové kuličky, pět kunaiů, pět shurikenů, pět flash jehel a pět výbušných lístků. Fajn, mám vše. Promýšlel jsem si v hlavě a pak pomalu vešel do arény. Hm, Uchiha... Musim si dávat pozor na její oči. Ještě, že jsem odborník na Taijutsu. Dal jsem ruce do pečetí a začal se soustředit na své jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 9:34 pm

Akira

Byla jsem připravena...
Těšila jsem se na první souboj...
Vypadalo to jednoduše, ale nepodcenovat nepítele..
Radši...
Postavila jsem se do bojového postoje...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 9:48 pm

Toshiro

Mé jutsu bylo úspěšně dokončeno a já se jen usmál na Akiru.
Nechápu proč spolu bojují ninjové z Konohy. Pomyslel jsem si a ruce dal za záda a spustil k zemi Flash jehlu tak, že to Akira nemohla vidět.
Jehla se zapíchla tak, že pokud se na ní někdo nesoustředí tak si ji nevšimne.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 10:28 pm

Proktor

Mladý muž zo slamou v hube znudene prikráčal medzi Toshira a Akiru.
Tak... začnite. vyslovil nezaujato a mávol rukou. Hned na to odskočil do bezpečnej vzdialenosti.
(recyklujeme Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 10:44 pm

Akira

Stála jsem tam pořád v obrané pozici...
Chtěla jsem mu dát první tah...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:12 pm

Toshiro

Pomalu jsem se začal přibližovat a dal si ruku před pusu a tajně si do pusy vložil kouřovou kuličku, aby kdyby mě napadla nějak nečekaně jsem to použil jako maskovací únik. Neměl jsem v plánu první útočit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:23 pm

Akira

Vytáhla jsem kunai Yoshira a zatočila jsem jím na prstu...
Rozběhla jsem se na něj zleva, ale v poslední chvíli jsem koncentrovala chakru a změnila utok zprava...
Po čepeli Yoshira se rozběhla chakra...
Chtěla jsem mu vyřadit ruku
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:37 pm

Toshiro

Ozvalo se jakési zaskřípění a z mé ruky vyteklo méně krve než asi Akira počítala. Bylo to jutsu Hone no Hifu, které mi pomohl získat Ren. Ve chvíli kdy bodla mi z ruky vyjely dvě kosti, které mířily na její ruku. Při zásahu by jí ruku vyhodily ze hry a šance na vyhnutí byla téměř nemožná, protože to bylo ve zlomku pár vteřin a Akira ani neměla aktivovaný Sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:42 pm

Akira

Zareagovala jsem tak pohotově, jako kdybych sharingan aktivovaný měla...
Nakoncentrovala jsem chakru do ruky ve zlomku vteřiny, to značně snížilo zranění které jsem utrpěla...
Druhou rukou jsem zaútočila na jeho hruď, dlaní...
V poslední chvíli než jsem ho trefila se mi na ní utvořila malá průhledná koule...
Doufala jsem že touhle ranou to ukončím takže druhou ruku nebudu potřebovat...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeWed May 05, 2010 11:45 pm

Toshiro

Měl jsem obě ruce volné a ona jen jednu, protože tu druhou měla napíchlou na dvou kostí, které se snažily zavrtávat hlouběji a hlouběji. Jakmile zaútočila tak ve mně cuklo, ale dal jsem před sebe levou ruku jakoby tak, že chci chytit její, ale vyjela mi z dlaně dlouhá kost, která by měla způsobit napíchnutí její ruky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:13 am

Akira

Seběhlo se to docela rychle...
Ucítila jsem ostrou bolest jak mi kost projela dlaní ruky...
Přesto moje vakuová technika zasáhla...
Normálnímu člověku by sací síla techniky utrhla ruku až k rameni, on však byl poměrně dobře vystužen...
Netušila jsem jaký účinek to bude mít...
Každopádne hned po zásahu jsem odkočila stranou
Obě ruce jsem měla vážně poraněné... přesto jsem jednou z nich vytáhla kouřovou bombu a hodila jí pod sebe...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:20 am

Toshiro

Můj dlouhý bodák mi to uplně urvalo a na dlani nechalo krvavé rány, které sjem hend obmotal kusem látky. Odskočil jsem od dýmu dál až za Flash jehlu a začal rychle přemýšlet, což nebyla moje nejsilnější stránka. Má zničené ruce a vypadá to na dobrý Taijutsu typ. Nevim co to bylo za techniku, ale vcuclo mi to moji vystuženou kost tudíž si musim dávat pozor. Musim se ji nějak dostat za záda a pak udeřit kostma. Pomyslel jsem si a dával si pozor.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:24 am

Akira

Soustředila jsem se...
Mojé léčivé techniky nebyli kdovíjak skvělé, ale stačili na to abych si vyléčila zranění na rukou...
Aspoň tak abych mohla bojovat dál...
No přesto už bylo na čase začít to brát vážně...
V očích se mi objevil Sharigan...
Ten šmejd byl až moc odolnej když přežil B techniku...
Bylo na čase tuhle show rozjet pořádně...
Z dýmu jsem vyběhla 3x
Jeden zleva
Druhý zprava
Třetí přímo proti němu...
Všem třem se po Yoshirovi rozběhla chakra...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:31 am

Toshiro

Nečekal jsem a vymrštil po nich tři Shurikeny. Raděli jsem si do ruky ještě vzal kunai a připravil se na obranu. Hlídal jsem si raději ještě záda a proto jsem se držel blíže u zdi.
Trochu mě napadalo, že originál mezi nimi nebude a proto jsem zůstával soustředěný a připraven na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:36 am

Akira

Všechny 3 moje já se vyhnuli shurikenu
Rozběhli se přímo na tebe...
První zautočila, skočila po tobě a proběhla skrz tebe...
Stejně druhá...
Třetí se zastavila těsně před tebou a máchla ti kunaiem přímo proti očím...
V tu samou chvíli přišel utuok ze shora
Koncentrovala jsem mamutí chakru do nohy a chtěla jsem ho doslova zarazit do země...
Jednoduchým kopem shora
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:40 am

Toshiro

Najednou jsem stisknul ústa a kolem mě se objevil modrý dým z mé připravené dýmové kuličky. Když dým zmizel už jsem byl o kus dál a zhluboka oddechoval, protože nebýt té dýmové kuličky už bych byl asi v háji. Nemůžu furt utíkat sakra! Pomyslel jsem si naštvaně a přejel si čelenku od Iruky a pomyslel na něj a napadlo mě, že nemohu vyhrát souboj jen utíkáním. Při této mšlence jakoby mě něco nabudilo a já zatočil kunaiem na prstě a rozeběhl se na Akiru, protože jsem počítal s tim, že ten jeden klon už zmizel tak jsem útočil na tu pravou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:43 am

Akira

Svou ranou jsem vytvořila menší dulek...
Sakra... trefit ho tak tak končí šmejd...
Dopad mě na vteřinku dezorientoval, ale ne na dlouho...
Opět sem koncentrovala chakru do Yoshira...
Odkočila jsem z mraku dýmu a hodila po něm 3 shurikeny...
Po dopadu na zem jsem v jedné ruce svírala Yoshira, ve druhé něco jiného...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:48 am

Toshiro

Dalo se očekávat, že mi ty tři Shurikeny moc neudělají díky těm destičkám, které mi pomalu, ale jistě braly chakru a proto pomalu ubývala. Shurikeny se do mě zabodaly a pak spadnuly zase na zem a mě z břicha vyteklo trochu krve a běžel jsem dál a pak jsem jen tiše řekl "Kai." a lístek na Flash jehle zazářil a najednou jsem zavřel oči a celou místnost ozářilo šíleně silné bílé světlo a pisklavý zvuk ve zlomku vteřiny tudíž Akira nic neviděla jen bílo a v uších slyšela pískání. (Lepší popis mám v charakteru) To mi dalo perfektní šanci na silný útok a proto jsem k ní chtěl doběhnout a dát ji kunai ke krku, protože nejsem typ co by ji chtěl bezdůvodně ublížit, ale kdyby nějak protestovala tak bych zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 12:55 am

Akira

Usmála jsem lehce...
Sice jsem neviděla obyčjně, ale stále jsem viděla jeho chakru...
Na to světlo a tma vliv nemá...
Rozhodla jsem se vsadit vše na jednu kartu...
Hrála jsem jeho hru, ale když byl opravdu blízko tak jsem zopakovala svůj útok vakuovou technikou...
Doufala jsem že jeho jistota že nevidim a moje rychlá reakce bude stačit na to, abych ho trefila přímo do břicha...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 1:02 am

Toshiro

Plánoval jsem rychlý útok kdyby si něco zkusila, ale nevěděl sjem, že se to fakt stane a proto poslední co jsem stihl udělat bylo "Yanagi no Mai." Ze skoro z celého těla mi vyjely dlouhé a tvrdé kosti, které buď dokázaly udržet útok Akiry daleko ode mě nebo ne a ani ji nic neudělaly. Jen jsem zavřel oči a doufal, že to vyjde. V mysli se mi objevovaly pro mě známé tváře a to byl hlavně Iruka, Yoko a Ren. V mysli jsem doufal, že to vyjde, abych ani jednoho z nich nezklamal a mohl si splnit svůj velký sen a to se stát Hokage. Musim to prostě zvládnout!
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitimeThu May 06, 2010 5:14 pm

Souboj to nebyl dlouhý.. Ale extrémně napínavý.. Oba útoky se střetly..

Akira i Toshiro odletěli pryč od sebe.. Akira byla dost propíchaná od kostí a Toshiro byl taky na maděru. Oba se navzájem skoro zabili. Ani jeden nebyl schopný boje a ani při vědomí.

Ninja, který dohlížel na souboj okamžitě nechal zavolat mediky a pronesl : Tento souboj skončil remízou!
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro   Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Akira vs. Kaguya Toshiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Toshiro Kaguya
» Toshiro Kaguya
» Uchiha Akira
» Akira Uchiha
» Uchiha Akira - jounin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Chuninské zkoušky :: Souboje - První kolo-
Přejdi na: