Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Cesta poutníka (hra pro Kya)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:38 pm

Kyo Kuroseishin

Kouknu na něj.Chm...jako bych něco takového potřeboval!Otočím se ke dveřím.Sakra..tenhle chlápek mě učit??Jestli je tak dobrej jak vypadá, tak by ze mě mohlo být něco dobrého.Pomyslel jsem si ale něco uvnitř mě mi furt říkalo abych odmítl odešel a pokusil seho zabít na záchodě.A co to vlastně bylo??Svědomí???Vnitřní hlas???Nebo spíše jakýsi kodex který mi nastavili mí exmistři?Roky jsem žil v tom,že přátelé a láska neexistují.Soucit není dovolen a selhání se neodpouští.Splň co ti bylo nařízeno i kdybys při tom měl povraždit celé vesnice i kdybs přitom měl sám padnout.Ve srovnání s potřebami vesnice je tvůj život malicherný...říkali mi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:43 pm

Nevzdávej se takhle brzo... Řekl muž a vstal z křesla. Pokud teď odejdeš, ztratíš šanci na lepší život.
Mluvil tak, jako by viděl do budoucnosti a Kyovy duše.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:48 pm

Kyo Kuroseishin

Lepší život.Pomyslím si.Co myslíte tím..lepší život??Kouknu na něj...na tváři jde vidět že se mi dostal trochu do duše.Myslíte takový život kde nebudu muset vraždit abych přežil??Existuje vůbec taková utopie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 6:52 pm

Muž se usmál. Ano.. Přesně takový život.. Život muže, o kterého lidé stojí a potřebují ho... Chvíli mlčel, protože asi přemýšlel nad tím, co mu vlastně řekne. Tahle vesnice... Je okupovaná. Nedaleko odtud mají tábor ninjové... Už dlouho... Jsou to ninjové, kteří se vzdali svých vesnic a živí se tím, že kradou a zabíjejí ostatní.. Tomu asi rozumíš.. A já sám tuhle vesnici neochráním.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 8:58 pm

Kyo Kuroseishi

Žádáš po mě, abych bránil tuto vesnici před jinými mě podobnými??Není to trochu paradox...tázat se na ochranu někoho..kdo sem přišle s úmyslem tě zabít...opravdu jsi přesvědčen,že ze mě uděláš dobrého člověka??
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 10:01 pm

Muž se pousmál. Už jen to, že vůbec váháš nad tím, zda mi pomůžeš je krok k lepšímu ne? Kdyby jsi nebyl dobrý člověk, beze slova bys zmizel..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 10:09 pm

Kyo Kuroseishin

Moudrá slova.Pak tedy...Sundám meč a už to vypadá že chci bojovat či co, ale pak jen meč zabodnu do dřevěné podlahy, z níž odletí několik třísek.Pak přejdu k posteli a natáhnu se na ní.po chvíli usnu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 10:34 pm

Chlápka očividně trochu nakrklo to, že mu Kyo do podlahy zabodl meč.. Ale zakroutil hlavou a šel do vedlejšího pokoje, kde bylo něco jako.. Obývací pokoj bez nábytku.. Sedl si na zem a pokračoval ve čtení knihy.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta poutníka (hra pro Kya)    Cesta poutníka (hra pro Kya)  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta poutníka (hra pro Kya)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dlouhá cesta...
» Cesta do temnoty...
» Moje cesta ninjy..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Okolní svět :: Svět-
Přejdi na: