Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Začátek mé cesty!  Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Začátek mé cesty!

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 6:14 pm

Dnešek měl být trochu jiný, než jiné dny. Iruka sensei totiž onemocněl a tak musel zůstat doma, aby to pořádně vyležel. To ovšem znamenalo to, že příjde učit někdo jiný, ale všichni učitelé byli zaneprázdněni. Hokage tímto úkolem pověřila Yoko, která by je něco málo naučit mohla.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 6:41 pm

Izanagi

Téměř mechanicky jsem si sedl na své místo a typickým úsměvem, který nikdy nezachází jsem sledoval dění ve třídě. Iruka je nemocný? Jak smutné. S napětím jsem očekával, kdo nastoupí místo něj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 6:50 pm

Raiden Raion

Dnes jsem vstal včas. Pěkně jsem se vysprchoval a ustrojil se do celé své výbavy pouze ocelové chrániče jsem si nechal doma. Když jsem se ovšem podíval na svůj bílý plášť až jsem se zalekl. Byl celý od bahna. No jo včera jsem trénoval trochu tvrdě. Usmál jsem se a i tak jsem si ho oblékl protože ostatní byly také špinavé. V kuchyni jsem si vzal nějaké ty tousty a pak zamířil do akademie. Přišel jsem asi 10 minut před zvoněním. Usadil jsem se do lavice hned vedle okna které jsem otevřel. Plášť jsem položil na parapet a očekával začátek vyučování.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 7:06 pm

Yoko

I když jsem všem říkala, že geniny zatím učit nechci, protože se na to příliš necítím, stejnak jsem musela zastoupit za Iruku, který náhle onemocněl. Samozřejmě se mi do toho nějak moc nechtělo, ale musela jsem. Vyrazila jsem tedy do akademie a sebou jsem si vzala svůj starý sešit s několika zápisy, abych měla nějaký ten přehled. Se zvoněním jsem vstoupila do třídy. Když se konečně všichni usadili, začla jsem. Ahoj, pár dní tu budu zastupovat za Iruku, který onemocněl. Jmenuji se Yoko Hyuuga. Řekla jsem asi to základní, a pak jsem se na chvíli odmlčela, protože jsem vytáhla ten starý sešit. Iruka-sensei mi sice dal nějaký ten materiál na učení, ale chtěla bych od vás slyšet, co jste brali naposledy. Řekla jsem a rozhlédla se po třídě, zda dostanu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 7:29 pm

Dívka ze zadní lavice

Prosím minule jsme braly teorii používání shurikenů proti nepřítely. Dnes bychom měli být ve dvojcích a používat proti sobě dřevěné shurikeny a abychom nebyly zasaženi měli bychom používat Kawarimi. No to je asi tak všechno. Zmlkla jsem a začetla se do knížky.

Raiden Raion

Jen jsem poslouchal a čekal co sensei zavelí. Je to otrava raději bych se učil nějaké klanové techniky.


Naposledy upravil Raiden dne Sun Sep 12, 2010 8:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 7:45 pm

Yoko

Vyslechla jsem si dívku. Ummm dobře, to nezní špatně. Přesuneme se tedy na cvičiště, kde si uděláte dvojice a budete trénovat Kawarimi a hod shurikeny. Řeknu a přejdu ke dveřím, které otevřu. Tak jdeme.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 7:55 pm

Izanagi


S úsměvem na tváři následoval senseie. Kawarimi no jutsu? Eh, tak trapné, až je to hanba. No... tak jakého buřta si vezmu tentokrát? A usmál se na holčinu vedle, která málem chytla epileptický záchvat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 8:25 pm

Raiden Raion

Vyšel jsem za všemi ven, plášť samozřejmě s sebou, Když jsme došli na cvičiště začal jsem přemýšlet s kým jít do dvojce. Je tu jen málo lidí co by mě dokázalo sejmout. Pak jsem si všimnul Sensei a došel k ní. Sensei nemůžu cvičit s vámi? Musím pořádně cvičit!
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 9:12 pm

Yoko

Už cestou na cvičiště se většina studentů rozdělila do dvojic. Na cvičišti jsem rozdala dřevěné kunaie, které taky můžou být nebezpečné, ale určitě né tak jako ty pravé. Takže všichni mě poslouchejte. Ještě než začnete, chci aby jste se soustředili a koncentrovali chakru a aspoň jednou si zkusili kawarimi. Až se budete snažit zasáhnout svého společníka, tak prosim vás miřte do břicha. Nechci tady žádné úrazy. Řekla jsem asi to nejdůležitější k bezpečnosti.

Jeden student se ke mně přišel na něco zeptat. Otočila jsem se k němu a odpověděla jsem mu. Byla bych raději, kdyby sis vzal někoho jiného do dvojice než mě. Chci se podívat co umíte, a těm co to nepůjde chci pomoci, aby jste byli všichni na dobří. Tímto jsem Raidena lehce odmítla a začala jsem pozorovat studenty.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 9:14 pm

Izanagi

Šplhoun. Pomyslel si a chrstnul své kamarádce pár dřevěných shurikenů do obličeje. Jééé, ty si nebyla ještě připravená? Zadíval se svým typickým úsměvem. Následně musel použít náhradu, protože jeho kamarádka se rozhodla nejenom házet shurikeny, ale i všechny ostatní objekty v dosahu. Co je s ní? Je v přechodu nebo co?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 9:33 pm

Raiden Raion

Šel jsem do skupiny s jedním klukem který i když na to nevypadal házel špičkově. Chopil jsem se svých shurikenů a hodil je po něm. Schytal to do noh a jen se usmál a řekl. No jo jsem nešika ale teď chytej. Začal po mě metat Shurikeny a já jsem jen mrkal jak se vyřítily na mě. Sakra je lepší než jsem myslel. A už jsem schytal Shurikeny přímo do hrudníku. Vzal jsem si tedy ty jeho Shurikeny a tentokrát jsem začal pořádně mířit. Hodil jsem shurikeny co největší rychlostí ale i přesností. Tentokrát kluk zareagoval rychle a použil Kawarimi. Pak házel on, tentokrát jsem zareagoval rychle a použil jsem Kawarimi. Dobrá práce je šikovný.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 9:47 pm

Yoko

Sotva studenti začali trénovat, už se mezi sebou začali zabíjet. Ach jooo, já věděla, že na tohle nejsem. Přiběhla jsem k jedné dívce a sebrala jí zbývající dřevěné shurikeny. Přeci se tady nebudem zabíjet. Zkus využít svůj vztek jinak. Když ho použiješ správně, tak tě velmi posílí. Snažila jsem se dívku uklidnit, což se mi pak podařilo a já jí mohla vrátit dřevěné shurikeny. Pak jsem se podívala na Izanagiho. Skvělé použití náhrady. Příště ale nemiř kamarádce do obličeje. Pochválila a zároveň jsem ho pokárala. Pak jsem se zase vrátila na své místo a pozorovala i ostatní. Někteří studenti se učili velmi rychle.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:00 pm

Raiden Raion

Pokračoval jsem s tím klukem v tréninku a za chvilku jsme po sobě metaly shurikeny ve stejných chvílích a potom okamžitě použily Kawarimi. Většinou se polovina shurikenů srazila už ve vzduchu a zbytek se odrazila od špalků. Po nějaké době nás přestalo bavit po sobě jen házet a tak jsme se domluvily na souboji. Používaly jsme nejdříve shurikeny abychom se ohrozili na dálku ale pak jsme přešli na boj na blízko čili na Taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:14 pm

Izanagi

Děkuji sensei. Použil své ironické já. Další hod však využil ještě lépe, hodil totiž nečekaně méně shurikenů a tím pádem si mohl dovolit dva hody za sebou, což dívenku opravdu vyvedlo z rovnováhy. Och, promiň, zapomněl jsem hodit zbývající. Použil opět svůj sladce slizký hlas.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:22 pm

Yoko

Ještě chvíli jsem pozorovala studenty. Hmmm, Izanagimu to myslí, takové ninji potřebujeme. Ale ostatní taky nejsou vůbec špatní. Komentovala jsem si sama pro sebe.

Hodina ubíhala velmi rychle a na některých studentech už byla vidět únava. Dobře studenti. Tuto látku bychom pro dnešek měli probranou. Teď máte 15 minut přestávku. Po přestávce se sejdeme ve třídě a dáme si nějakou teorii nebo historii. Ukončila jsem házení shurikenů a kawarimi. Všechny dřevěné shurikeny mi prosím doneste. Poprosila jsem ještě studenty, než se rozeběhli na všechny možné strany.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:31 pm

Izanagi

Podíval se na svoji znemožněnou spolužačku. Ten, kdo prohrál odnáší shurikeny. A následně odešel. ÁÁÁ, tak koho namíchnout tentokrát? Všichni jsou dneska tak zmožení, ideální na šíření všeobecné naštvanosti. Nebo mám snad zůstat malým hodným studentem? Uchechtne se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:31 pm

Raiden Raion

Odnesl jsem své Shurikeny Yoko a vrátil se do třídy. Tam jsem se začal nudit a tak jsem se soustředil na své KG a na ruce vytvořil malý bleskový výboj. Tohle je na nic musím více trénovat svojí Kekkei Genkai a učit se techniky. Kdy už bude sakra závěrečná zkouška. Pak jsem si pohrával s blesky na ruce až do příchodu sensei.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:49 pm

Yoko

Po těch 15 minutách jsem opět přišla do třídy rovnou k učitelskému stolu, kde jsem se posadila. Tak jsem se rozhodla, že vás budu trápit z teorie. Takže třeba.... Začala jsem si vybírat nějaké jméno ze seznamu studentů. ..Raidene. Je rozdíl mezi ninjou a samurajem? A pokud ano, tak jaký? Začala jsem nelítostně zkoušet. Něco takového by vědět měli, když se chtějí stát ninji.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 10:59 pm

Raiden Raion

Nechal jsem zmizet bleskový výboj a líně promluvil. Rozdíl mezi samurajem a ninjou je takový že Ninja je uživatel Ninjutsu. Samurajové většinou neumí ovládat chakru. Dořekl jsem a pak vytáhl svojí katanu. A samurajové jsou mistři v používání tohoto. Zvedl jsem katanu nadhlavu a pak jí uklidil. No dobře snad už bude klid.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 11:12 pm

???

Dveře do třídy se otevřely a dovnitř vběhl malý chlapec s velkým batohem ve tvaru srdce na zádech. Poskakoval a prozpěvoval si.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
dwind

dwind


Počet příspěvků : 17
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izanagi
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 11:14 pm

Izanagi

Co to přišlo zase za smrada? Batůžek se nosí do školy, ne na akademii. Leda že by to byl nějakej šipkyn, kterého jsem poslal jeho tatínek. Co bych mu měl provést, hm?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet příspěvků : 45
Registrován : 12. 09. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Raiden Raion
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu:

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 11:17 pm

Raiden Raion

Najednou do třídy vběhl nějaký šílenec. Ježiš co to zase je? Spletl si to tu s mateřskou školkou? Vstal jsem a zavolal. Hej ty spratku co tu chceš tady se učí? I když blbosti tak se tu učí. Pak jsem si sedl a doufal jsem že vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 11:20 pm

Yoko

Ummm dobře. Samurajové mají přísná pravidla o cti a o boji. A neumí používat chakra, jak jsi řekl. Přikývla jsem. Další na řadě byla jedna z dívek, která také odpověděla dobře. Izanagi. Jak bych přeložil slova...... Nestačila jsem ani doříct a do třídy mi vběhl nějaký klučina. Překvapeně jsem na něj koukala, protože mě zaujal hlavně jeho baťoh. Po chvilce jsem se vzpamatovala. Copak potřebuješ? Jsi z této třídy? Zeptala jsem se. Třeba to byl nějaký klučina, který zaspal. I když to mi pak studenti dokonale odvrátili.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeSun Sep 12, 2010 11:24 pm

???

Chlapec se zastavil a tupě koukal na senseiku. Jako by nevěděl, co má dělat. Pak se ale odrazil a přiskočil k ní, začal jí objímat. Na studenty to muselo působit dost divným dojmem. Byl to snad její syn? Těžko, vždyť se ptala jestli je z této třídy nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitimeMon Sep 13, 2010 12:11 am

Yoko

Když ten klučina chvíli tupě koukal, chtělo se mi smát, ale rozdýchala jsem to a udržela si klidný pohled. Ale to co mě dostalo, bylo mnohem větší. Klučina přiskočil ke mně a začal mě obímat. V tu chvíli jsem se snažila vytřeštěnýma očima pochopit, co se vlastně děje. Pravá ruka mi samozřejmě začala cukat do pěsti. Netrvalo dlouho a klučina ležel na zemi s velkou boulí na hlavě. Já stále měla ruku v pěst a zlostí aktivovaný byakugan. Koukám, že blbiny tě stále nepřešly. Řekla jsem naštvaně. Ale v duchu jsem byla pobavená.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek mé cesty!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek mé cesty!    Začátek mé cesty!  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek mé cesty!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Začátek cesty - Hra pro členy třídy 1. ( Nawaki, Misman, Horox, Mike, Itachi, Red, eliizabet)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Akademie :: Hra - Akademie-
Přejdi na: