Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Pomsta po třetí... - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Pomsta po třetí...

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 11:14 am

To že šlo o past bylo zřejmé
Možná tomu mohl napovědět ten tucet ninjů, co se z ničeho nic objevil kolem vás...
zadny z nich ale nemel celenku...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 15, 2010 2:14 pm

Kazuya

Hm... no čo vám poviem... tušil som to. povzdychol som si.
Zo zvitkov som vyvolal 3 mŕtvoly. Spravil som pečať a mŕtvoly povstaly.
Tak ideme umrieť...
Chcel som počkať, kým zaútočia oni prví...
Dúfal som, že Toshi a Ryuuko vedia dobre bojovať na blízko. Pri ovládaní mŕtvol som potreboval krytie.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 5:00 pm

Ryuuko

Tak jdem na to. Doton: Domu! Vytáhla jsem pár kunai. Odku jste? Zeptala jsme se a postavila se do bojové pozice. Asi jste si nepřišli jen popovídat. Dodala jsem s úšklebkem.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:04 pm

Ninjove po vas začali vrhat kunaie...
Vypadalo to ze jsou celkem schopní...
Bylo jich ale dost... mohlo to byt nebezpecne...
Nebyli jste si jisty zda to zvladnete...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:17 pm

Kazuya

Dopr...
Používal som moje mŕtvoly ako štíty. Aj tak im už mohlo byť jedno, že sa do nich zabodávajú kunaie.
Pár kunaiom som musel uhnúť aj normálne, pričom som nerozpojil ručnú pečať, ktorou som ovládal mŕtvoly.
Po ich kunaiovom útoku jedna moja mŕtvola vystrelila na ninjov veľa malých ohnivých gúľ, ďalší použil nejaké bleskové jutsu a posledný zaútočil s taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:24 pm

Podařilo se ti zranit dva ninjy...
2 se pustili do taijutsu s mrtvolou
Ostatní běželi na vás...
Ti dva zranění se stáhli...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:33 pm

Kazuya

Zdrhal som smerom dozadu, dve mŕtvoly zdrhali spolu so mnou, pričom na príchodzích ninjov strieľali oheň a blesky...
Tretia mŕtvola stále taijutsovala...
Bolo to celkom náročné na sústredenie, mal som šťastie, že som trénoval toto jutsu dlho...
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 10:28 pm

Yamato Gaka

Jelikož jsem zůstal ve vesnici kvůli mému zranění bylo mim úkolem vydat se za zbytkem týmu.Zjistil jsem kam měli namířeno a vydal jsem se na cestu.Z té slušné nakládačky od Mizukage už jsem se dal zase do hromady a vyrazil na cestu ve svém novém obleku.Dle informací jsem vyrazil za Kazuyou.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28, 2010 5:47 pm

Ryuuko

Jelikož jsem použila doton: domu, tak jsem kunaie jednoduše odrazila rukou. Mezitím stihl Kazuya zranit dva útočníky. Vytáhla jsem z tašky pár kunaiů a hodila je po útočnících. Hrála jsem o čas, potřebovala jsme vymyslet nějaký plán.
Návrat nahoru Goto down
tbc99

tbc99


Počet příspěvků : 127
Registrován : 28. 03. 10

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 28, 2010 7:26 pm

Yamato Gaka


Běžel jsem seč mi síly stačily.Doufal jsem,že doběhnu včas.Běžíc lesem jsem neviděl překážky před sebou,ale jen touhu po tom najít svůj tým a pomoci jim.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 11:40 pm

Ninjové se rozprchli na všechny strany
Ve zkutečnosti to byl jen uskok...
Odskočily a začali hádat kuneie,...
Nakonec nevypadali tak silní zase...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 11:43 pm

Kazuya

Len som vykrýval kunaie mŕtvolami...
Zbabelci!! zavolal som za nimi provokatívne.
Tak toto by bolo... povedal som smerom k ostatným.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 10:30 pm

Ryuuko

Kunaie jsem opět odrazila rukou. Tak co budem dělat, Kazuya? Zeptala jsem. Nenapadal mě žádný plán, doufala jsem, že jeho ano.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 10:55 pm

Kazuya

Pozrel som na Ryuuko.
Eh... ty máš velenie, nie? spýtal som sa s nadvihnutým obočím.
Ale tak doporučoval by som ďalej hľadať... náš cieľ by už mal byť blízko. dodal som, aby ma úplne nezabila.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:09 pm

Ryuuko

Hai, ale týmová práce je dobrá věc, ne? Nevině jsem se usmála, když jsme odpověděla na jeho otázku.
Hledat, zopakovala jsem, to mně taky napadlo, ale napřed se budem muset zabavit našeho doprovodu. Vytáhla jsem další kunaie a podívala se naše soupeře. Nepřišli mi tak silní jako na začátku. Přes jejich početní převahu mi přišlo, že si nejsou jistí výhrou. Sebevědomě jsem se ušklíbla, abych té nejistotě ještě pomohla.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:20 pm

Kazuya

Hm... myslel som, že už zdrhnú... Aj tak pre nás nie sú problém a len nás zdržujú. odpovedal som Ryuuko.
Za ten čas môže náš cieľ zmiznúť, alebo odísť, alebo podobne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:33 am

Arami Hasoki

Tohlke už je trapné...
Vy mi lezete na nervy už dlouho a je čas se vás zbavit osobně a jednou pro vždy...
Zatímco tu mluvíme tak se stovka mých elitních ninjů přesouvá ke Kiri
Mizukage padne a vy zemřete !
ozvalo se a před vámi jsem přistál já
Starý známý...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 11:44 am

Kazuya

Priskočili ku mne moje tri mŕtvoly...
Hej no tak... nemôžme si len sadnúť a porozprávať sa?? zavtipkoval som a pousmial sa.
Chcel som udržať uvolnenú náladu, prípadne ho prinútiť aby ma zabil ako prvého a Ryuuko nechal napokoji.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 5:44 pm

Ryuuko

Mile jsem se usmála. Koukám, že jsi slepý nebo blbý. Řekla jsem mile. Žil si v Kiri dlouho, né? Ještě před převratem. Pokračovala jsem ještě sladším hlasem. Myslíš, že nějaká stovka elitních ninjů stačí na poražení toho sadistickýho, domýšlivýho dědka? V mém hlase bylo slyše znechucení. Byla jsem stále naštvaná, že jsem musela jít do Konohy a dostala velení.
Takových jako ty bylo moho a všichni skončili stejně. Pronesla jsem opět sladce. To pro stojím na jeho straně, dodala jsem s neviný úsměvem. No co, stejně nás chce zabít, tak si to apspoň užiju...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomsta po třetí... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta po třetí...   Pomsta po třetí... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomsta po třetí...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Kiri :: Hrací místnost-
Přejdi na: