Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeSun May 30, 2010 12:09 am

???
>>> Kenhira Kino a Zakinabe Motozen <<<

Malý chlapec sa na nás usmial a natiahol ruku dopredu. Na prstoch mal zavesené akési malé bábky, každá mala iný výraz. Vystrel prst zo zamračeným smajlíkom, a na nás dvoch sa zhora zniesli štyri bábky. Mali ostré meče ktoré im vytŕčali z celého tela... odskočil som a zaujal bojovú pozíciu.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeSun May 30, 2010 1:11 am

Zakinabe Motozen

Tiež som odkočil a následne vytiahol katanu.Pche...tohto zvládnem aj sám! Na tvári sa mi objavil úškrn, čo však nikdo nemohol vidieť.Konečne si trochu zabojujem.Povedal som si a pohŕdavo pozrel na chlapca
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:06 pm

Kenhira Kino

Hned ma napadlo jedno základné pravidlo - nikdy nepodceňovať protivníka, nech na prvý pohľad vyzerá akokoľvek slabý.
Moto, dávaj si pozor, nestrácaj koncentráciu.
Bábky mali usmievavé tváre, čo ma tak trochu rušilo. Všetky štyri naraz oproti nám vystrelili jedovaté bomby.
Založil som si masku dovnútra, a tak som mohol dýchať aj v jedovatom opare.
Použil som aj Fuuton, aby sa opar rozplynul.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeSun May 30, 2010 11:50 pm

Zakinabe Motozen

Jasné... Odpovedal som otrávene na Kenhirovu vetu a čakal na oponentov útok. Každá z jeho bábok po náš vystrelila jednu plynovú bombu, ale kapitán sa o všetko postaral.Teraz je rad na mňa! Povedal som a spravil pečate.Katon: housenka no jutsu!!!Vykríkol som a na každú jednu bábku som poslal po tri ohnivé gule zaradom. Bola to vätšia sila ako keby to jutsu používal obyčajný genin.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeMon May 31, 2010 5:50 pm

Kenhira Kino

O opar nebolo postarané až tak ako som plánoval, bol oveľa ťažší a hustejší, takže nestačil slabý fuuton.
Zakinabe! skočil som doňho a odletel s ním z oparu. Akonáhle vystrelil ohnivé gule, zvyšky oparu vzplanuli a vybuchli.
Bol to jedovatý opar, zároveň však aj výbušný plyn... skoro sme to obaja schytali.
Návrat nahoru Goto down
Neal-x




Počet příspěvků : 57
Registrován : 09. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitimeMon May 31, 2010 6:56 pm

Zakinabe Motozen

Všetko to vybuchlo a kenhiro ma stade odstrčil.Hmm...díkes, ale odkočil by som aj sám... Povedal som a začal rozmýšlať nad taktikou.Čo tak použiť zemné jutsu a prekvapiť ho od spodu? Navrhol som kapitánovi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)   Boj - Bábkové divadlo (Neal-x) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj - Bábkové divadlo (Neal-x)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Character Neal-x
» Mutanti (o tri roky neskôr, Neal-x, MrSrotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: