Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Who's going home with you tonight?

Goto down 
+6
Nawaki
Blackness
Itachi
Medusa
Mike
Red
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 5:17 pm

Ichiraku

Žena sa na vám pozrela ako na blbcov...
Tak dovidenia... zatvárame... Povedala dosť neutrálne a jednoducho otočením ceduľky zatvorila...
Potom sa išla pripraviť na pohreb... už aj tak meškala.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 5:20 pm

???

Pohreb mal každú chvíľu začať... mieril som k Hokageho budove...
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 7:21 pm

Gojou

Pozeral som sa von z okna, a dýchal som spuchnutý vzduch, spomínal som na Lady Hyuugu, ktorá bola kumne vždy milá a ktorú som si časom oblúbil, potichu som sa dotkol 4roch miest na svojom tele ukazovákom a spomenul si na slová "Toto su 4 najdôležitejšie body, ktoré spomalia tok chakry pamataj si to..heh" povedal hamblivý hlas spomienok a sladko sa zasmial, odišiel som od okna a pozrel sa na postel, bola tam moja havrania róba, ktorú som si mal obliecť, dal som si dolu kuklu a jazvy znova uzreli svet sveta a prezliekol som sa, potichu a pomaly spomalené pohyby naťahovali čas ako žuvačku, ticho a s krvavými očami, ktoré už nevládali dalej plakať..
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:20 pm

Yoshiro

Šel jsem po ulici s rukama v kapsách, nijak rychle, spíše loudavým krokem. Hleděl jsem do země. Přemýšlel jsem nad celou momentální situací v Konoze, taky nad tím chlápkem, co mě oslovil jako 'Yoshiro-sensei' ...
Kde je asi Akira? Napadlo mě.. Máma řekla, že nedávno zmizela.. Jak se má.. ? Je v pořádku? To všechno byly otázky, na které jsem neznal odpověď. Dnešek byl opravdu smutný den, nejen kvůli smrti Hinaty-sama, ale i kvůli tomu, že Naruto odstoupil ze své hodnosti Hokageho. Kdo ho asi nahrádí? Napadlo mě. Nevěděl jsem kdo by mohl být vhodná náhrada. Hodně věcí se za ty 3 roky změnilo.
Vzpomněl jsem si na všechny ty tváře lidí, co jsem dříve znal, když se stali geniny. Jak byli šťastní..
Ikita a Kuja... Když jsem zjístil, že taky zmizeli, napadlo mě, že mě možná šli hledat.. Ale.. Nevrátili se..Co když se jim něco stalo? Trápila mě spousta otázek.
Nějak jsem v tom zmatku, který mě trápil, zapomněl na celou mou výpravu za otcem, co jsem plánoval.
Nejvíc ze všeho mě ale trápil ten obličej.. Obličej ženy, která zabila Hinatu.. Nezapomenu na to.. Nikdy. Jak se dívala.
Najdu jí.. A zabiju...
Pomyslel jsem si se zatnutím pěstí.
Ichiraku Ramen kolem kterého jsem procházel byl zavřený. Stejně jsem neměl hlad a ani chuť .. Snad poprvé v životě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:25 pm

???

Podľa predom pripraveného plánu som sa len tak ponevieral v okolí Hokageho budovy...
Aj tak tam bolo dosť ľudí, takže som bol pomerne nenápadný...
Nijak som nepriťahoval pozornosť... presne podľa šéfovho plánu...

Kazuya

Žena zavrela stánok...
No... tak kam pôjdeme? opýtal som sa Ryuuko a ďalej som papkal čokoládové tyčinky...
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:30 pm

Toshiro

Měl jsem na sobě černou košili, což jsem mockrát neměl, ale situace mi nedala jinak. Seděl jsem na střeše na které jsem vždy sedával, furt jsem se snažil myslet, nešlo to. Pomalu jsem se zvedl a oklepal se, abych si pročistil hlavu. Všichni jsou teď plný zloby a nenávisti. To nezní moc dobře, kort v těchto časech. Sice se vrátil Yoshiro, který se na mě ani teď nepodívá, asi si mě hold nepamatuje, ale jeden Uchiha neochrání vesnici. Copak všichni zapomněli na Akatsuki nebo co to má být? Naruto se někam vydá sám a zřejmě se kvůli té chybě už ani nevrátí a to zase nabudí někoho jiného a zase se budou chtít pomstít další. Takhle může začít konec Konohy. Pomyslel jsem si a skočil ze střechy na zem. Kráčel jsem skrz vesnici a hledal své přátele. Konec konců, budou teď všichni chtít pomstu a jakožto ninja co chce být jednou Hokage musim uklidnit ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:34 pm

Yoshiro

Yoko, ten její výraz.. To měla s Hinatou tak silný vztah? Přemýšlel jsem a šel dál prázdnou ulicí. Kam to vlastně jdu? Položil jsem si otázku. Má tohle všechno vůbec smysl? Proč jsem tak tvrdě trénoval , když jsem nedokázal zachránit Hinatu?
Šel jsem tam, kam mě nohy vedly, až do části Konohy, kde moc lidí nechodilo. Počasí bylo čím dál víc horší a vypadalo to, že začne pršet. Bylo i celkem chladno. V tom pitomým obleku se nedá hýbat...
Opřel jsem se o zeď a hmátl do kapsy, ze které jsem vytáhl krabičku cigaret.. Vzal jsem jí mámě, která začala kouřit po tom, co jsem zmizel.. Jednu cigaretu jsem vyndal z krabičky a strčil jí mezi rty. Krabičku jsem znovu schoval a vytáhl zapalovač. Při zapalování jsem lehce potáhl, aby cigareta začala hořet.
Byla to první cigareta a dost jsem se zakuckal .. Vytáhl jsem jí a hodil na zem.. Svinstvo pitomý.
Proč jsem v takový zasraný depresi? Pomyslel jsem si a bouchl pěstí do zdi.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:46 pm

Toshiro

Procházel jsem se skrz uličky a uslyšel jakési zakuckání a následně hned hlas, který už jsem znal. Koukl jsem do uličky a uviděl Yoshira. "Nekuř, jen ti to zhorší náladu." Řekl jsem mu a usmál jsem se na něho, což v téhle situaci bylo zvláštní, že se někdo vůbec dokáže usmát.

Edit: Jdu koukat na film a nebudu tu tak kdyžtak na to nereaguj, abych tě nezdržoval. (Nešlo to už totiž smazat.)


Naposledy upravil Aspire dne Sat May 29, 2010 8:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 8:55 pm

Gojou

Uz prezlečený, som kráčal po drevenej podlahe k oknu, to vŕzganie som už po tých rokoch čo tu žijem nevnímal, no teraz sa mi to zdalo zvláštne, uvedomil som si jak je všetko jedinečné každý moment, a hlboko som sa zaoberal otázkou plhnohodnotné života, zatial som došiel k oknu položil na okenicu ruky, a pozeral do zeme, myslel na všetok teror vo svete, a proste slepo som vyskočil z okna, tak prudko že keď som sa odrazil pri dopade od toho hrubého starého konára, že sa poriadny kus z neho s vreskotom praskotu zrútil k zemy, pokračoval som nevnímajúc a zamýšlajúc sa, trasa bola automatická šiel som ňou toľko krát, zrazu mi do myšlienok vstúpilo nejaké rytmické dupanie, šlo zarovno somnou, tak som sa pozrel rýchlo dole, a bol to on Cayern verný a vždy primne stojaci kamoš išiel zarovno somnou, otočil kumne svojou veľkou srstnatou hlavou a usmial sa, no ja som sa nezmohol ani len na úsmev a pokračoval som ďalej prepáč Cayern, ale proste to nejde, mieril som do Gojouho údolia sôch kde som chcel na pamiatku Hinaty-sama vytvoriť umelecké dielo, ktoré vyleštia potoky sĺz a oživí dávka vlastnej karmínovej krvy ktorá bude stekať z prepracvaných rúk
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 9:09 pm

Yoshiro

Podíval jsem se na Toshira.. Však jsem to zahodil.. Promiň, musím jít.. S těmito slovy jsem se otočil a šel dál.. Musel jsem už na ten pohřeb, jinak bych to asi nestihl.. Rozhodl jsem se to vzít zkratkou. Zatočil jsem do první postranní uličky. Už z dálky jsem na zemi viděl něco podivného.. Šel jsem blíž.. Bylo to tělo.. Mrtvá žena.. Nevypadala vůbec hezky. I idiot by poznal, že byla zavražděná.. Rozhlížel jsem se okolo jestli někde není její vrah.. Ale nikdo tam nebyl.. Ve vesnici je někdo, kdo tu být nemá.. Pomyslel jsem si.. Aktivoval jsem Sharingan a podíval se na tu mrtvolu... Pokud to byl ninja, mohl na ní nechat stopy svojí chakry.. Chvíli jsem jí prohlížel Sharinganem.. Nic.. Do hajzlu.. Rozběhl jsem se a vyběhl po jedné z budov, celkově to působilo strašně cool dojmem. Přeskočil jsem z jednoho domu na další a tak pokračoval až k Hokageho budově.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 9:24 pm

Kai

Zbadal som ako na budovu vybehol ten stratený chlapec Uchiha, ktorého meno som nepoznal. Zamračil som sa na neho a pomyslel si Heh, najprv sa tu zjaví on potom zabijú Hokageho ženu a ukáže sa nový nepriateľ... Kto vie či s tým má niečo spoločné. Pohrávajúc sa s touto myšlienkou v hlave som čakal na koniec pohrebu lebo som sa tu neuveriteľne nudil a len sťažka som udržiaval na tvári smutný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 9:27 pm

Yoko

Dívala jsem se na obrázek Hinaty. Její ztráta hrozně bolí. Proč? Byla to přeci jenom teta........Teta, která mě naučila víc než kdodoliv jiný......Jak teprve musí trpět Naruto..... Najednou jsem zatla ruce v pěst. Takhle....takhle to nesmím nechat......Nenechám.......Slibuji......Slibuji, že tvého vraha najdu teto......A je mi jedno jestli to bude stát můj život....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 9:29 pm

Akira (clon)

Ahoj otouto...
Jakpak se máš?

Ozvalo se když se Yoshiro přiblížil k místu pohřbu...
Vysela jsem ze střechy hlavou dolů...
Usmívala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:07 pm

Yoshiro

Akiro..?! Vyhrkl jsem ze sebe..
Co..Co tu děláš?! Nechápal jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:09 pm

Akira

Dobrá otázka...
Já jsem totiž ta, co zmizela na 3 roky...

řekla jsem ironicky...
Usmála jsem se a seskočila dolů...
Chtěla jsem ho obejmout...
Místo toho jsem spadla bolestí do kolen...
V tu samou chvíli totiž vybuchla moje skrýš....
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:12 pm

Yoshiro

Nebylo mi nejlíp a její tupá připomínka mi na náladě nepřidala.. Bylo to nutný..
Řekl jsem.. Pak padla do kolen.. Jsi v pořádku?! Uslyšel jsem výbuch..Bylo to daleko. Ale i tak to šlo celkem slyšet.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:14 pm

Akira-klon

Zvedla jsem hlavu...
Objevil se mi v očích sharingan...

Uviděl jsi kopec který byl několik mil od Konohy,,,
Celé okolí bylo srovnáno se zemí...
Ucítil si Akiřinu bolest...
Bylo to evidetně genjutsu
Zmizelo spolu s klonem...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:17 pm

Yoshiro

Sakra...! Vykřikl jsem.. Dneska je den blbec!!
Otočil jsem se na jedné noze a rozběhl se k bráně Konohy..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:21 pm

???

Počul som obrovský výbuch...
Preboha... čo to bolo? Žeby šéf... snáď nie... Ale možno to aspoň upúta pozornosť ľudí... hlavne ninjov...
Mohlo mi to teda len pomôcť...
Možno by som sa do akcie mal pustiť hneď...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:26 pm

Kyoya

Zdravím... ozvalo se nad ???em
Myslím, že jsi ve špatné čtvrti kamaráde
řekl jsem mile
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:29 pm

???

Uh???
Pozrel som sa nad seba.
Eh... neviem o čom hovoríte. povedal som rovnako milo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:34 pm

Kyoya

O tom že máš 7 vteřin abys zmizel z Konohy...
Pak zemřeš...
řekl jsem....
Nechtěl jsem být zbytečně agresivní
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:40 pm

???

Eh... nemusíme byť hneď agresívni, nie? Veď... Ja som len obchodník... protestoval som.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:51 pm

Kyoya

Fajn, ukažte mi povolení k prodeji v Konohagakure no Sato...
Taky potvrzení obchodní komory Ohnivé země a stvrzení o převzetí nebo prodeji zbroží...
Také list pojištění vašeho zboží...
řekl jsem...


Naposledy upravil Nawaki dne Sat May 29, 2010 10:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29, 2010 10:53 pm

???

Všetky veci som hneď vytiahol... boli pravé... aj moja fotka a tvár sedeli...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Who's going home with you tonight?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: