Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Who's going home with you tonight? Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Who's going home with you tonight?

Goto down 
+6
Nawaki
Blackness
Itachi
Medusa
Mike
Red
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:34 pm

Spoiler:

Uběhly přesně 3 dny ode dne, co byla zabita Hyuuga Hinata neznámou vražedkyní z Hyuuga klanu. To, že byla z klanu Hyuuga ví jen Yoshiro, který s ní bojoval, Yoko a cizinec Kyoya, který se představil jako devátý Hokage, co přišel z budoucnosti.

Yoko nenašla žádné další stopy po pachatelce, která zabila její tetu, nezvdává se ale. Chce se pomstít.

Naruto se nechce smířit s tím, že je jeho milovaná žen po smrti. Rozhodl se, že odstoupí ze své funkce a vydá se vraha hledat.

Sakura nemohla uvěřit svým očím, když viděla, že se její syn vrátil domů. Byla po dlouhé době opravdu šťastná.

Yoshiro řekl, že si moc nepamatuje z doby, kdy byl 'unesen' ... Dostal novou ochranou čelenku. Do týmu ale zatím zařazen nebyl.

Ve vrchní radě vládne napětí.

Kdo bude nový Hokage? Ozval se nepříjemný hlas postarší ženy. Uzumaki Naruto odstoupil ze své funkce .. V těchto těžkých časech.. Je to od něj nezodpovědné..Měl by lépe ovládat své emoce. Všichni v sále mlčeli.. Naruto byl jako Hokage oblíbený. Nikdo si prostě jeho odstoupení nechtěl připustit.

...............................

Na střeše budovy Hokageho se připravoval pohřeb pro Hinatu. Nejvíce tam bylo asi Hyuugu. Ti tam byli už od brzkého rána.

Yoshiro

Připravoval jsem si oblečení na pohřeb. Matka mi nachystala černý oblek.
Nad Konohou bylo zamračeno. Celkově, všude vládla pochmurná atmosféra..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:49 pm

???

Prešiel som cez bránu... predstavil som sa ako bohatý obchodník...
Prechádzal som sa po Konohe...
Videl som vśade čierne farby a podobné vecičky...
Takže ten pohreb je fakt dnes... hehe... to sa hodí...
Rozhodol som sa, že počkám... a vybavím to počas pohrebu...
Zatial som si vyhliadol nejaké pekné dievča...
Sledoval som ju... použil na ňu malé, nenápadné genjutsu a odviedol ju ďaleko od ostatných...
Objavili sa moje chápadlá... A na tvári sa mi zjavil zlý úškrnok...
Kričať sa ti neoplatí...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:52 pm

Yoko

Vyšla jsem ze sídla klanu. Na sobě jsem měla černé šaty a vlasy svázané černou stuhou. Pomalými kroky jsem šla k budově Hokageho. S hlavou sklopenou jsem před sebou viděla jen cestu. Když v tom mi káplo na tvář. Na chvili jsem se zastavila, utřela kapku z tváře a podívala se na zamračenou oblohu. Že by i nebe plakalo?....................Po chvilce jsem dorazila na střechu budovy, kde se konal pohřeb. Rovnou jsem se zařadila ke svému klanu.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:02 am

Izashi

Na hokageho budove sa pripravoval pohreb a my, ako Hyuuga klan sme tam zväčša boli ako prvý.
Stál som pekne vedľa svojich rodičov a ostatných členov klanu. Vyzeralo to, že bude pršať, ako býva na pohreboch už skoro bežné a vôbec, čoskoro mal začať pohreb oficiálne. Už aby sa dostavili ostatní...

Re:Mike - Žena

Pozrela som sa, čo sa to deje...
Najprv som videla hrozivé chápadlá toho chlapa čo bol asi chotnica (nikoliv oliheň).
Áááááá! Bolo prvé čo som zo seba vydala. Chcela som zrazu utiecť, ale nohy mi stuhli takmer v momente, na tvári sa mi objavil pot a z očí mi vytryskli slzy. Spadla som na zem a silou mocou som sa chcela dvihnúť, ale nešlo to... Ostávalo mi jediné, kričať...
Pocit bezmocnosti ma priam zvieral. Každý živý tvor tento pocit neznáša viac než čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:06 am

Kai

Hmm, neznášam pohreby.. je to príliš frustrujúce.
Pomalým krokom som kráčal smerom k budove hokageho vzdať hold Hinate. To že Naruto odstúpil z funkcie som sa nedávno dozvedel a dosť ma to zarazilo. Dedina je v nebezpečí... pomaly som nosom nasal vzduch niečo sa určite stane... od ostatných dedín by bolo príliš hlúpe nezaútočiť keď sme v takejto nevýhode. Keď som prišiel hore uvidel som mnoho ľudí v čiernom a tak som sa obzeral a hľadal nejakú známu tvár.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:09 am

???

Keď som počul jej krik, začal som sa smiať...
Chápadlá ju obmotali tak, že sa nemohla ani pohnúť...
Potom jej jedno chápadlo zapchalo ústa...
Hehehe... tak začneme, nie?
Dal som si k tvári ruku a začal som si doslova odliepať kožu...
Falošná tvár bola dole...
Mal som bielu pokožku, čierne dlhšie vlasy... a oči ako had.
Oblízol som si pery... chápadlá zatial žene roztrhali šaty...
...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:14 am

Uindo

Stála jsem vedle sestřencie Yoko...
Brečela jsem...
Pořád jsem se nesmířila s tím, že je teta Hinata mrtvá...
Truchlila jsem spolu s celou vesnicí

Kyoya

V ANBU masce jsem seděl na budově kousek od pohřbu...
Tohle bylo celkem zoufalé... Nedokázal jsem zachránit Hinatu...
Naruto byl na zhorucení...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:20 am

Hanka

Ako som tam sedela a snažila sa vôbec pohnúť, chápadla ma obmotali...
Až vtedy akoby sa vo mne niečo zlomilo...
Začala som sa vrtieť, ale bolo... neskoro...
Ani kričať nezaberalo, keď mi v tom jedno chápadlo vliezlo do ust. Ostatné chápadlá... ani nechcite vedieť kam. Začala som sa mykať čo mi sily stačili... ale... nič...
O pár sekúnd som pochopila že to nezaberie...
Nemohla som s chápadlom v ústach poriadne dýchať, teda som nemala energiu na ďalší pohyb...
V tom boli moje šaty roztrhané... A ja som s polomŕtvym pohľadom hľadela na útočníka... P-prosím... Bolo mi trochu rozumieť. Veľmi potichu a slabo s tým chápadlom v ústach, ale predsa...
Z očí bolo jasné, že prosím o život, že som na dne, že sa bojím...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:24 am

???

Jej prosby som úplne ignoroval a pokračoval som...
Jazyk... chápadlá... a ešte viac...
A ona bola bezmocná... nemohla mi ujsť...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:32 am

Hanka

Nikdy by som si nepomyslela že pred smrťou ma znásilní nejaká prerastená hadia beštia...
Z mojich očí sa pomaly stratila aj posledná nádej pohnúť sa, posledná nádej že niekedy uvidím svojho manžela, rodinu alebo svoje deti...
Pomaly som zatvorila oči a myslela na nich. Zbohom... Na prvé slovo svojich malých detí... Na prvý úsmev...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:36 am

Yoko

Vedle sebe jsem uslyšela brečet Uindo, když jsem se na ni podívala, v očích se mi objevili slzy. Rychle jsem si to uvědomila a šetřela je z tváře. Nesmím brečet. Slíbila jsem to. Teď musím být co nejsilnější.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:39 am

???

Trvalo to celkom dlho...
Na veľa spôsobov...
Postupne som jej počas toho spôsoboval rany...
Umierala pomaly, bolestivo...
...
Jej mŕtve znetvorené telo som tam nechal...
Odchádzal som...
Mávnutím ruky som si vytvoril novú tvár...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:40 am

Izashi

Tá Uindo... revala...
Iba som zakrútil akoby očami...
Bolo jasné, že ninja nesmie ukázať slzy, nikdy, ale prirodzene som tiež držal ten kamenný smutný ksicht, aj keď som ku Hináte necítil nikdy nič.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 11:58 am

Shiroike Ryuuko

Naštvaně jsme se pocházela vesnicí. Po půlhodinovém raním boji jsme se vzala na sebe něco černého, abych splynula s davem, i když se mi to hnusilo. Šla jsem středem ulice, abych se náhodou něčeho nedotkla. Uhýbala jsem všem lidem, abych se o ně náhodou neotřela. Byly jsem tu už tři dny a nikdo nám nevěnoval nejmenší pozornost. Umřela žena Hokageho, ale tímdle tempem umře i syn Mizukageho.... pak i my.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:08 pm

Kazuya

Prechádzal som sa po uliciach... bol ževraj nejaký pohreb, ale mňa to moc nezaujímalo...
Samozrejme, jedol som čokoládové tyčinky...
Oproti sebe som uvidel niekoho známeho...
Ahoj, Ryuuko. pozdravil som ju.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:12 pm

Ryuuko

Zdar, Kazuya. Taky tě všichni, tak ignorují? Zeptala jsem se podrážděně a přišla k němu blíž. Slyšela jsme, že tu mají dobrý ramen. Jdu se na něj podívat. Řekla jsem dost otráveně.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:14 pm

Kazuya

Ignorujú, ale mne je to jedno... V Kiri ma tiež všetci ignorovali a vyhýbali sa mi. povedal som s úsmevom a odkúsol som si z tyčinky. Ramen... Tak to pôjdem s tebou, aj tak sa tu nudím povedal som a išiel som vedľa nej na ramen.
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:18 pm

Ryuuko

Jo, ale doma nejsme poslové. Viděl si, aby mizukage takhle ignoroval delegaci z cizích vesnic? Já tedy ne. Ušklíbla jsme se a vydala se k Ichiraku. Za ty tři dny už jsme se vyznala ve skoro celé Konoze.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:23 pm

Kazuya

Haha... no to je pravda. Táto Konoha si nevie určovať priority... Môžu zachrániť ešte živého Mizukageho syna, ale né, radšej tu oplakávajú nejakú nepodstatnú mŕtvolu... povedal som.
Pár ľudí sa na mňa otočilo s naštvaným výrazom tváre, ale ja som to tak nejak ignoroval.
Jednoducho, Konoha ide poriadne ku dnu... Kiri je omnoho lepšia, čo sa týka týchto záležitostí... je tam aspoň systém... tu sa so všetkými len bratríčkujú a hrajkajú a zabudajú na priority...
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:24 pm

Ichiraku

V Ichiraku obsluhovala celkom mladá žena...
Na pohľad pekná... Čo si dáme? Opýtala sa, hneď ako ste dorazili (keď teda dorazíte). Skoro budeme zatvárať kvôli pohrebu... Dodala, bolo na nej vidno že sa ponáhľa a ste snáď poslední zákazníci. Tiež bolo vidno, že je smutná, ale nedávala to najavo. Poznali ste to možno z jej očí...
Predsa len Naruto bol v Ichiraku častým zákazníkom a teraz mu umrela žena a on tiež... odstúpil z funkcie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 3:50 pm

Yoshiro

Šel jsem do kuchyně..Máme seděla u stolu.. V černých šatech.. Smutně koukala nepřítomným pohledem do zdi.
Posadil jsem se k ní. Copak se děje? Sakura se na mě otočila. Ani si nevšimla, že jsem tam přišel.
Ještě nikdy... Nikdy jsem neviděla Naruta takhle smutného.. Odpověděla mi hned a popravdě.
Ve tváři se mi objevil smutný výraz.. Je to moje vina.. Kdybych jí dokázal zastavit, nic z toho by se nestalo. Pomyslel jsem si. Kdybych byl schopnej zvládnout to jutsu, mohl jsem jí porazit..Proč mi to sakra nejde... Kde dělam chybu... ?
Vstal jsem od stolu.. Jdu ven.. S těmito slovy jsem otevřel dveře a šel..

Vrchní rada

Svolejte všechny jouniny....Bude se hlasovat o tom, kdo bude nový Hokage. Řekl vrchní člen rady..
Se vší úctou pane, ale..Hyuuga Hinata má dnes pohřeb.. A jouninové z klanu Hyuuga tam být musí. Hinata byla potomkem hlavního rodu .. Řekl jeden muž z rady..
Rozumím... Odpověděl vrchní..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 3:53 pm

Kazuya

Mne je to jedno... dám si to, čo si dá ona... povedal som žene v Ichiraku...
Hovoril som uvolneným hlasom, ktorý bol vo veľkom kontraste so smútkom okolo...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 3:59 pm

Akira - klon

Klon Akiry v černých šatech se zjevil na pohřbu...
Neukazovala tvář dokud nebyla na samotném pohřbu...
Spolu s ostatními čekala až začne samotný pohřeb...

Kyoya

Svým speciálním okem jsem pozoroval celý pohřeb...
Měl jsem zlé tušení že by se tu mohla ta děvka oběvit znovu...
Pro jistotu jsem hlídal

Uindo

Z Byakuganu mi ukápla slza...
Resp z normálního oka, ale znělo to cool ne?
Teta Hinata je po smrti...
Tolik lidí tu bylo....
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 5:04 pm

Ryuuko

Mám jíst něco vyrobený konožáky?!? Já si nedám nic, nebudu dneska zdržovat. Chtěla jsem si jen ten slavný krámek prohlédnout. Tázavě jsem se podívala na Kazuyu, co si objedná on.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitimeSat May 29, 2010 5:09 pm

Kazuya

Tak potom nič... povedal som.
Pozrel som na Ryuuko. Však mám čokoládu, nie? zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Who's going home with you tonight? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Who's going home with you tonight?   Who's going home with you tonight? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Who's going home with you tonight?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: