Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Cesta do temnoty... - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Cesta do temnoty...

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 12:54 am

Kuja

Zamračil som sa na ňu...
Je jedno kde som... Vždy ma budú od Ikity len odtrhávať... tak načo som vlastne tu? Túžim ja po nejakej debilnej moci??? Ja sa na nich aj na ich tréning môžem zvysoka vykašľať!!!
Zatínal som päste... lomcovala mnou zlosť...

Sephiroth

Bolo na ňom vidno ako v sebe dusí zlosť... presne som vedel, na čo myslí...
Má ho vôbec zmysel trénovať, keď to ani nechce? opýtal som sa, tak aby to všetci počuli...

Kuja

Premiestnil som svoj pohľad na Sephirotha...
V mojich očiach bola zlosť... a nenávisť...

Sephiroth

S týmto prístupom budeš večne slabá nula... hovoril som chladne.

Kuja

Drž... už... hubu! predcedil som pomedzi zuby...

Sephiroth

Než stihol akokoľvek zareagovať, v ruke sa mi zjavil Masamune...
Bodol som... Kuja bol nabodnutý na 220 cm katane... síce som mu prebodol hruď, ale vyhol som sa všetkým orgánom... nechcel som ho tam zabiť...
Zdvihol som ho, tak že sa mu nohy nedotýkali zeme... jednou rukou, nabodbutého na Masamune.
Pozeral som mu do očí s úplnym chladom... Chcem ťa vidieť prosiaceho o odpustenie...

Kuja

Než som sa stihol spamätať... Ten hajzel ma prebodol a zdvihol ma... Pozeral som na tú ranu a potom na neho... V pohľade sa mi miešal šok, bolesť a nenávisť.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 6:49 pm

Suzuki

Ikita opať automaticky chcela priskočiť ku Kujovi, ked ho Sephiroth prebodol.
Kedže som ju stále držala za ruku, len som potiahla spať a Ikita priletela pekne ku mne... trhla som až moc, lebo Ikita sa strepala na zem do prachu.
Vstávaj... začala som ňou mykať, lebo opať plakala a nechcela sa hýbať.
Stále len plače a vzlyká ako malé dievčatko... kam sme sa to dostali?
Pozrela som na Sephiho a potom na Kuju.
Toto trocha prehnal... ale určite vie čo robí.... Kuja sa naučí prejavovať úctu. pomyslela som si.
Ikita sa stále mykala a chcela ísť za Kujom...
Ach... muselo to k tomu dojsť...
Silným úderom do hrude som Ikite vybila dych, a upadla do bezvedomia.
Síce to môžem urobiť aj jednoduchšie a elegantnejšie... ale... naučím ju móresy...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 6:55 pm

Sephiroth

V skutočnosti... Myslím, že trénovať ho by bola strata času... povedal som chladne a mečom som švihol tak, aby Kuja odletel do stromu...

Kuja

Bolestivo som narazil do stromu a zosypal som sa na zem. Vypľul som krv z úst.

Sephiroth

Lepšie by bolo nechať tohto slabocha tu... Ikitu bude iba rozptyľovať... povedal som chladne.
Alebo ho snáď rovno zabiť? povedal som pobavene.

Kuja

Nezmohol som sa na slovo... bol som pomerne v šoku... iba som pozeral na Sephirotha, akoby to bol kat, čo ma ide popraviť.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 7:16 pm

Suzuki

Nie, to v žiadnom prípade... je príliš vzácny aby sme ho tu nechali... a zbytočné mrhanie talentom ak by sme ho zabili... Sephiroth, ked ho nechceš trénovať, môžem ho priradiť k niekomu inému... povedala som a vyložila si Ikitu v bezvedomí na plece ako vrece.
Chápala som však, čo Sephiroth chce dosiahnuť, a kam tým mieri.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 7:39 pm

Kuja

Dopekla... do čoho... som sa to dostal?

Sephiroth

Samozrejme, je to na tebe. povedal som.
A ty... vstávaj a poď...

Kuja

Môj pohľad sa však zmenil...
Ikita... toto mi nikdy neodpustíš... ale ja to tu nezvládnem...
Z ničoho nič som vyletel hore a mieril preč...

Sephiroth

Stoj... povedal som chladne a z Masamunu som po ňom vyslal jedno seknutie, také isté ako pri boji so strážcom... letelo za ním a trafilo ho...

Kuja

Trafil ma... Nedokázal som sa vo vzduchu udržať... Padal som strmhlav dolu... podo mnou boli nejaké skaly a ja som dopadol niekde tam... avšak ocitol som sa v nejakom tuneli a padal som ešte nižšie a nižšie... Bolestivo som sa odrážal od stien a padal som dolu úplnou tmou, polomŕtvy...
Napokon som cítil akýsi hrozne zvláštny pocit, akoby celým mojim telom myklo a prenieslo ho niekam...
A potom som dopadol... Vtedy som stratil vedomie, nevedel som, kde som, alebo čo sa stalo...

Sephiroth

Čo to...
Jeho chakra... zrazu úplne zmizla...
Aj Suzuki to mohla cítiť... bolo to, akoby sa vyparil.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11, 2010 11:52 pm

Suzuki

Kuja sa odrazu postavil a vyletel hore. Sephiroth ho zrazil na zem a potom náhle... zmizol.
Nechápavo som hľadela na Sephirotha.
Ehm... čo sa práve stalo? Vôbec necítim jeho chakru... čo je to za blbosť? Kde je?
Prezrela som miesto kde zmizol, ale nič, nebol tam.
... ?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12, 2010 12:00 am

Sephiroth

Okamžite som bežal k miestu, kde by mal Kuja byť... ale nič... nič tam nebolo, a nebolo ani stopy po jeho chakre.
Vrátil som sa k Suzuki.
Neviem ale... myslíš, že je mŕtvy? Nikde ale nie je jeho telo... A tiež je divné, že jeho chakra zmizla behom sekundy... hovoril som jej. Skutočne som si to nevedel vysvetliť.

Kuja

Už sa preberá...
... myslíš že je to ON?
Cagnazzo, oblej ho.
Jedna studená sprcha na ceste...
Do tváre mi niekto vylial vodu... Prudko som sa posadil a dychčal som...
Ikita... čo... kde... kde som? bľabotal som. Zranenia ma zabolely...
Si v Starej svätini Chaosa...
Zažmurkal som... predo mnou boli...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 12:40 am

Suzuki

Bezradne som prekračovala na mieste kde Kuja zmizol, náhle som si však niečo všimla. Na čakru som mala veľmi dobré cítenie, ako sensibil, a práve sa k nám veľkou rýchlosťou blížila veľká koncentrácia čakry. Rovnaká ako pri druhých skúškach, takže... Konoha.
Sledujú nás tí z Konohy... neviem kde zmizol Kuja, ale musíme sa pohnúť bez neho... sakra. zakliala som, schytila Ikitu, ktorá bola v bezvedomí, a rýchlym krokom vyrazila vpred.
Podme.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 12:52 am

Sephiroth

Rozumiem... povedal som a rovnako rýchlym krokom som vykročil za Suzuki.
Ak chceš, ponesiem ju...
I keď Suzuki má sily dosť, ako som videl...

Kuja

Predo mnou boli... nejaké neopísateľné zvieratá alebo čo...
Nejaká korytnačka, nejaký jež, orol a gepard...
Takže sprcha zabrala... povedala tá korytnačka...
Keby som už nestretol Gotanga na našej prvej misii, tak by som sa čudoval.
Fajn, tak chlapče, čo tu chceš? opýtal sa ma gepard.
Asi som sa poriadne udrel do hlavy, či čo...
No... volám sa Kuja a len tak náhodou som sem spadol... povedal som popravde... dosť uboleným a zničeným hlasom.
Hm... tak náhodou... ako vidím tvoju výbavu, tak si asi ninja, čo? hovoril ten gepard.
Až teraz som si všimol, že sa mi pri páde porozsýpali všade kunaie a shurikeny... jeden som mal dokonca zabodnutý v ruke... Na jeho otázku som len prikývol.
Hm... dobre... Barbariccia, ošetri mu rany, inak tu vykrváca... potom sa ešte porozprávame, Kuja povedal ten gepard a odchádzal odo mňa... Bolo to vznešené zviera.
Ach... taká nuda... ale je to celkom pekný chlapec... povedal ten orol, ale podľa hlasu to bol skôr orlica... Henge no Jutsu povedala a premenila sa na polonahú ženu... skutočne bola pekná... Na Ikitu aj tak nemá... pomyslel som si, ale vtedy ma zabolelo pri srdci... Ikita... čo som ti to urobil?
Barbariccia ma začala ošetrovať, obväzmi a podobne...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:09 am

Suzuki

Ponúkol sa, že ju ponesie.
Ak to pôjde rýchlejšie, tak kľudne. povedala som a rýchlo preložila Ikitu z môjho ramena ku Sephirothovi.
Opatrne, prosímťa... krehký materiál. dodala som ešte z úškrnom a vyrazila dopredu ešte rýchlejšie ako predtým.
Dúfam, že nás nedohnajú tie deti a tí ich učitelia...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:28 am

Sephiroth

Vyložil som si Ikitu na chrbát a rozbehol som sa tak rýchlo, akoby som ani žiadnu záťaž nemal, avšak Ikitu som bezpečne držal, aby nespadla.
Ak tam nemajú senzibila, čuchača alebo niekoho s byakuganom, tak im zdrhneme. povedal som.

Kuja

Hotovo! oznámila mi Barbariccia. Fajn telo... zašepkala, ale ja som jej poznámku ignoroval a postavil som sa.
Už to bolo lepšie... bolesť som sa snažil aspoň nevnímať...
Porozhliadol som sa po ten svätini... bola to vlastne len jedna veľká miestnosť...
Porozbíjané stĺpy, veľký červený koberec vedúci k trónu, deravá strecha, cez ktorú bolo vidieť akúsi zvláštnu oblohu... fialovú a temnú. Bolo to zvláštne, obloha pod zemou. Ale celé toto miesto malo akýsi zvlaštny nádych, nádych sily.
Spoiler:
Gepard zoskočil zo strechy, cez jednu z dier v streche, predo mňa... aj ostatní sa okolo mňa postavili a Barbariccia sa premenila späť na orla.
Takže... môžte mi vysvetliť kto ste a kde to vlastne som? opýtal som sa ich.
Ja som Rubicante povedal gepard.
Toto sú Cagnazzo... ukázal na korytnačku.
... Scarmiglione... ukázal na ježa.
... a Barbariccia. ukázal na orlicu.
Dohromady sme Shi no Akuma, štyria diabli. povedal Rubicante.
A teraz sa ťa chcem opýtať... si ninja... vieš aký máš element? spýtal sa Rubicante. Všetci akoby vtedy maximálne spozorneli a čakali na moju odpoveď. Dosť ma znervózňovali.
Katon... odpovedal som pomaly.
Takže je to ON!! vykríkol Scarmiglione.
Konečne máme nového vodcu! povedal nadšene Cagnazzo.
A je tak sexyy... povedala zvodne Barbariccia.
Ticho, ticho! Nevieme, či je hodný toho, aby sa k nám pridal... povedal Rubicante.
Len som na nich zmätene pozeral a nechápal, o čom to vlastne hovoria... Vodca? Ja?

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 14, 2010 5:26 pm

Suzuki

Utečieme im aj keby tam mali hockoho... spoločne nám nemôže urobiť problém nejakých pár konožských trhanov... povedala som s úsmevom a ešte viac zrýchlila.
A kebyže nás aj dobehnú, mala som pre nich niečo pripravené. Len nech to skúsia...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 14, 2010 5:51 pm

Sephiroth

Len som prikývol a išiel ďalej.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:04 pm

Suzuki

Náhle som prudko zastavila.
Stoj... stoj. Necháme ich nás dobehnúť. Aby zbytočne netápali v hmle... aj tak už dlho plánujem riadne vybiť tých konožákov.
Stále husto pršalo. Sadla som si Sephirothom na dva kamene, ktoré stáli popri ceste.
Ikitu som od Sephirotha prebrala, a uložila ju na mokrú trávu vedľa kamenov.
Počkáme ich tu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:09 pm

Sephiroth

Ako si želáš... povedal som, a zastal som.
Sadli sme si na dva kamene... Suzuki odo mňa prebrala Ikitu a uložila ju na trávu.
Na jej rozkazy som iba prikývol a zachoval som si chladný výraz. Zrejme nás čakal menší boj...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 16, 2010 2:38 pm

Suzuki

Pre tých hlupákov, ktorí sa k nám tak rýchlo blížili, som niečo pripravila...
... nedúfala som, že sa do toho niekto chytí, ale podarilo sa.
Tí genini sú naozaj tupí. pousmiala som sa. Kvôli daždu ich ešte nebolo vidieť, ale siluety boli celkom zreteľné...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 16, 2010 2:40 pm

Sephiroth

Nechávajú sa príliš unášať svojimi úbohými emóciami a takto to dopadne... povedal som chladne.
Už boli blízko, ale ja som si len sedel, akoby sa nič nedialo

Kuja

O čo tu vlastne ide? opýtal som sa neisto.
Pozri chlapče... začal hovoriť Rubicante. Ja mám Raiton, Barbariccia ma Fuuton, Scarmiglione má doton a Cagnazzo má Suiton. My sme neboli vždy Shi no Akuma (Štyria diabli), boli sme Go no Akuma (Piati diabli). Vždy, keď niekto zomrel, tak sme si našli iného a spravili z neho summona pomocou prastarého kinjutsu. To mu dovoľovalo to, že neumrel na starnutie, ale už nebol človek... Ja som jeden z tých, čo túto skupinu pred dvoma storočiami založili. Ostatní, čo tu vidíš, už nie sú originálni členovia, ale náhradníci. Vodca tejto skupiny mal katon... Avšak, pred 50timi rokmi ho zabili. A my, čo sme ostali, sme museli dodržať sľub, ktorý bol spravený pri vzniku Go no Akuma. Rubicante sa odmlčal.
Bolo celkom ťažké vstrebať naraz toľko informácii, ale počúval som. Aký sľub? spýtal som sa.
Taký dosť blbý... povedal Scarmiglione.
Ticho! oboril sa naňho Rubicante. Potom sa znova otočil na mňa. Ak vodca zomrie, ostatní sa utiahnu späť na základňu. Tam ostanú, kým ich nenájde nový človek, ktorý by ich mohol viesť. Tento človek musí byť silný a musí mať Katon. povedal.
A vy si myslíte, že som to ja? Tak to ste na omyle... povedal som a sklopil som pohľad. Ja som celkom slabý...
Naśe zvyčajné šťastie, musí sem prísť lama, ktorá nič nevie... tu budeme na veky... povedal Scarmiglione.
Ešte som sklopil pohľad.
Ale chlapče! Neveśaj hneď hlavu! Si ešte celkom mladý... my ti môzeme pomôcť s tréningom, že Rubicante? povedal Cagnazzo.
Pozrel som naňho... v očiach som mal niečo ako prekvapenie a vďačnosť.
Hm... Skutočne už potrebujeme vodcu... ale ak nebudeš mať talent a nebudeš sa snažiť, nebudem s tebou strácať čas. povedal Rubicante. Odvrátil sa odo mňa a povyskakoval po stene na strechu, pomocou chakry. Teraz sa vyspi. Zregenerujú sa ti zranenia. Zajtra mi ukážeš, čo vieš, a ja usúdim, či sa mi oplatí trénovať ťa. povedal.
Tam je stará miestnosť, v ktorej sme prespávali, keď sme ešte no... boli ľudia. Asi to tam bude zapráśené, ale musíš to vydržať no... povedal Cagnazzo, a ukázal na jedny dvere.
Mal som zmiešané pocity... Išiel som do tej miestnosti, na ktorú Cagnazzo ukázal. Bolo tam pár postelí, skríň a kúpeľňa... všetko staré, zaprášené. Vytriasol som tony prachu z jednej postele a potom som si na ňu ľahol... Zranenia ma dosť boleli.
Ikita... prepáč mi... zašepkal som potichu, pričom mi vytieklo pár sĺz. Po chvíli ma vyčerpanie premohlo a ja som zaspal...
Ráno ma čaká nový deň... nová cesta... nový osud...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 16, 2010 10:51 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta do temnoty... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do temnoty...   Cesta do temnoty... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta do temnoty...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cesta poutníka (hra pro Kya)
» Dlouhá cesta...
» Moje cesta ninjy..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: