Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Zkoušky začínají! - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Zkoušky začínají!

Goto down 
+7
Hospi
Medusa
Aspire
Mike
Sakura-chan
Misman
Red
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 5:20 pm

Ihira-sensei

Iba som sa usmieval za Raizenom a Shion, ako utekajú vpred.
Chcú vedieť čo je to rýchlosť?
Na nohách sa mi objavili ''lávové topánky'' a ja som jediným skokom vpred dobehol Shion a Raizena.

Ikita

To teplo ma zabíjalo... neznášala som teplo...
Kuja išiel zase v tom svojom plášti.
Pristúpila som bližšie k nemu.
Eh...
Dobre vedel, že mu jazvy môžem kedykoľvek vyliečiť.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 5:24 pm

Kuja

Počul som Ikitino ehkanie, tak som sa na ňu obrátil... smutný výraz som vymenil za prívetivý...
Áno, Ikita?
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 5:33 pm

Yoko Hyuuga

Když se všichni rozběhli, konečně jsem uviděla Toshira a senseie. Rychle jsem se rozeběhla a vyskočila do korun stromů za Toshirem. Vypadal zamyšleně, a tak jsem ho za chvíli dohonila. Ahoj, Toshiro. usměji se při skoku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 5:47 pm

Ren

Ah, ahoj Yoko! Mávnul Ren na svojí studentku. Bylo mu líto, že se svým týmem nemůže trávit moc času.. Byl totiž jedním z nejpotřebnějších lidí v poslední době.. Ale hodlal to změnit. Tušil, že jeho tým ho moc nemá rád.. Mrzelo ho to..

Yoshiro

Usmál jsem se a utřel si krev, která mi tekla z nosu.. Nenechám se porazit těma rádoby jouninama.. Pomyslel jsem si.. Nahromadil jsem chakru do chodidel a vyběhl po jednom ze stromů.. Jakmile jsem byl úplně nahoře začal jsem se soustředit na elementární chakru.. Tu jsem nakoncentroval do chodidel. Když jsem cítil, že by to mohlo vyjít, rozběhl jsem se. Byl jsem nad hlavami ostatních.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 6:03 pm

Yoko Hyuuga

Ohh, zdravím senseii. Už dlouhou dobu jsem vás neviděla. usměji se a odrazím se od jedné větve, abych nezpomalila.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 7:13 pm

Toshiro

Byl jsem až za senseiem celkem dál takže Yoko byla se senseiem sama a já měl plnou hlavu různých myšlenek. Stejně jednou proslavim klan Kaguya více než ty Červenoočky. Furt jen Uchiha tam, Uchiha sem a Toshiro..., ty si buď na střeše a neotravuj. Přemýšlel jsem a v očích mi byla vidět nenávist a značné přemýšlení. Ty co mě znali dokázali zjistit, že nejsem ve své kůži, protože jinak bych byl mezi prvními a natěšeně vyřvával.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 7:33 pm

Yoshiro

Moje snaha mě ale ještě víc zpomalila, protože jsem špatně našlápl a spadl přímo k Toshirovi, který se držel spíš vzadu.. Sakra! Vykřikl jsem.. Pak jsem si všiml toho bělovlasýho kluka. Uh, ahoj.. Mávl jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 7:46 pm

Yoko Hyuuga

Běžela jsem v předu se senseiem, ale ten mi začínal pomalu utíkat. Když jsem se ohlédla na Toshira, bylo vydět, že mu zrovna není do zpěvu. Chtěla jsem mu nějak pomoci, ale skoro nic jsem o něm nevěděla.


Naposledy upravil Medusa-sensei dne Sun Apr 25, 2010 7:54 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 7:47 pm

Toshiro

Z přemýšlení mě probral hlas toho uchihy. Co po mně chce? Já jsem pro něj přece jen kus nějakého hadru. Pomyslel jsem si a podal mu ruku, abych mu pomohl se zvednout. "Ahoj."
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 8:10 pm

Yoshiro

Díky.. Řekl jsem mu, když mi pomohl vstát.. Už jsem nemohl a tak jsem zůstal, kde jsem byl.
Tebe jsem ještě neměl čest poznat.. Já jsem Uchiha Yoshiro..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 8:19 pm

Toshiro

Nechtěl jsem se s nim dávat nějak moc do řeči, ale došlo mi, že ho defakto soudim ikdyž ho neznám. Zasmál jsem se. "To je náhoda. Máme podobná jména. Já jsem Toshiro Kaguya." Poklepal jsem mu s rukou.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 8:35 pm

Ihira

Provokatívne som na Shion kričal ''sestrička'', aby ma dobehla.
Dnes asi nie si vo svojej koži, čo? zakričal som za seba a zrýchlil.

Ikita

Tie jazvy... vyliečim ich.. povedala som.
Nemal by si s nimi takto chodiť...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 8:44 pm

Kuja

Nie... nezaťažuj sa tým... odpovedal som Ikite a odvrátil som pohľad.
Tie jazvy... zaslúžim si ich... budú mi iba pripomínať moje zlyhanie...
Mala by si sa radšej sústrediť na to, aby si prešla skúškami, nie? povedal som najprívetivejším hlasom, aký sa mi podaril.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:02 pm

Shion se zasmála.. Složila pečeť a narazila do stromu, do kterého jakoby vletěla.. Vylezla ze stromu, který byl asi 20 metrů před Ihirou.. Shion udělala otočku a vyplázla na Ihiru jazyk.

Yoshiro

Těší mě.. Řekl jsem upřímně .. Tak Toshiro.. Jak se cítíš na zkoušky?
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:11 pm

Ihira

V lese kde je plno dreva ti to ide dobre... sestrička. zakričal som tentoraz dopredu.
Rýchlo som ju dobehol so svojimi lávovými topánkami, ktoré v pohode mohli konkurovať akémukoľvek Raiton jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:14 pm

Shion

To víš, brouku, hold každej se nějak vyklube.. Kde je dřevo, vládnu já. Přišlo další vypláznutí jazyku a zmizení ve stromě.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:17 pm

Izashi

Išiel som po tichu niekde v skupine...Aktivovaný byakugan a na tvári nepatrný úsmev...
Celkom som sa bavil pri sledovaní senseia a ten druhej Shion... Skoro som dokonca aj s Byakuganom prerazil strom. Správajú sa ako deti... že tá kozatnica , ale aj sensei...?
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:18 pm

Toshiro

"Uhm, po pravdě vůbec. Defakto jsem se senseiem neprožil ani jeden trénink a vše co teď umim jsem se naučil sám." Řekl jsem a usmál se. "A co ty? Teda proč se ptám, jsi Uchiha."
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:23 pm

Jakémokoliv Raiton jutsu opravdu ne.
Ihiru pomalu ale jistě dotahoval Raizen.
Každých pár metrů Raizen vybuchl jiskrami a to ho odhodilo dopředu. A pořád dokola.
Nenáročné a účinné.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:24 pm

Ihira

Kľudne by som mohol celý les vypáliť... ale používam ekologické myslenie, takže to nechám na neskôr... zasmial som sa pre seba.
Spravil som pečaťe, a tentoraz na Shion čakalo v strome prekvapenie.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:31 pm

Yoko Hyuuga

Nebyla jsem od Toshira a Yoshira tak daleko, abych si nevyslechla jejich rozhovor. Zpozorním, když uslyším slovo Uchiha. Takže tohle je jeden z těch slavných Uchihů, ale i tak to není dobrý. Toshiro neudělej prosím nic špatného. Na zápas je ještě času dost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:48 pm

Shion vyletěla z jednoho ze stromu.. No možná bychom mohli těchto dětinských hrátek nechat.. Navrhla Shion..

Yoshiro

No a? Řekl jsem.. To přece nic neznamená.. Jsem ninja jako každý jiný..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 10:03 pm

Toshiro

Zakroutil jsem hlavou. "Neřekl bych, sám bys mi řekl, že se o tebe v Konoze starají více než o nějakého Kaguyu, jehož jméno nesl i tehdy známý Kimimaro, který defakto mohl za tu krutou historii Konohy." Řekl jsem. "Když někdo řekne Uchiha tak je to hned samé jéé, protože už jen to jméno vás dělá silnými. Ale když se řekne Kaguya tak každý zmlkne a začnou mě ignorovat." Dodal jsem k tomu všemu. "Ne, nejsi normální ninja. Teda Uchihové nejsou normální ninjové. Vždy se na ně bude hledět více než na ty co se snaží co to jde. Defakto kolem Uchihů chodim každý den a nikdo neprohodil ani třeba Ahoj." Řekl jsem a trochu zrychlil, protože jsme před sebou měli mezeru.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 10:06 pm

Yoshiro

Zahleděl jsem se do země.. To co řekl mě dost mrzelo.. Jestli to vidíš takhle.. Ale mně je naprosto ukradený, jak se na mě dívají lidi.. Jsou mi někde.. A jméno Uchiha je mi taky volný.. Jediný co chci je zesílit, najít svýho tátu a ochránit svoje přátele....Nic víc nechci..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 10:12 pm

Toshiro

Tvářil jsem se celkem zamyšleně. "Hm, máme celkem podobné cíle. Já chci zesílit, protože se chci stát Hokage a získat čest pro klan Kaguya, ale na čem mi záleží nejvíce." Dotkl jsem se čelenky. "Chci být jako Iruka." Dodal jsem s úsměvem. "Musim říct, že jsem ti trochu křivdil. Nejsi jako ostatní."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zkoušky začínají! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zkoušky začínají!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Maturitní zkoušky..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: