Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Zkoušky začínají! Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Zkoušky začínají!

Goto down 
+7
Hospi
Medusa
Aspire
Mike
Sakura-chan
Misman
Red
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:12 pm

Hokage, několik jouninů a všichni geníni, kteří měli jít na zkoušky, stáli před bránou.

Naruto si nás všechny prohlížel.. Moc nás nešlo.. Asi jen 12.. No.. Tak hodně štěstí..
Řekl, mávnul a vyrazil zpět ke svému pracovišti.
Shion, která tam byla taky začala mluvit. Do Kusogakure vás odvedu já a další 3 jounini.
Všichni se dali do cesty. Většinou v seskupení svých týmů.

Yoshiro

No..Tak mě tak napadá.. Proč se zkoušky pořádají v tak malý vesnici jako je Kuso? Zeptal jsem se.
Shion na mě otočila hlavu. Kusogakure se poslední době hodně rozšířila. Když říkám hodně, tak opravdu hodně.
Ač to možná bude znít podivně, jejich vojenská síla by se těchto dnech možná dokázala vyrovnat i velkým vesnicím.
Konoha, Kumo a Suna, což je většina velkých ninja vesnic, v tomhle dost Kuso pomáhaly a tak se rozhodlo, že se budou
zkušky pořádat právě tam..
Odpověděla Shion.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:15 pm

Mitoshi
Šoural jsem se v zadu, jako obvykle.
Přemýšlel jsem co by se stalo, kdybych nastoupil proti někomu z vesnice.
A také jsem přemýšlel nad tím, že by to byl Yoshiro. Ta věc v té pečeti by se mohla vzbouřit...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:30 pm

Sachiko

Bola som celý čas až moc ticho. Strach bol teraz momentálne väčší, než hocijaká nočná mora ktorá sa mi snívala. Hiroko tiež nebola vo svojej koži. Bohvie, ako sú silný ninjovia v Kusogakure.. Čo keď sú silnejší než my? Alebo naopak, čo keď sú slabší než mi? Hlavou mi vŕtalo kopec otázok. Moc som nevnímala ostatných. Snažila som sa nejako ukludniť a nedávať strach najavo.


Naposledy upravil Sakura-chan dne Sun Apr 25, 2010 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:31 pm

Kuja

Znova som bol oblečený vo svojom dlhom čiernom plášti s kapucou, ktorá mi kryla tvár...
Premýšľal som, čo ma asi tak čaká na tých skúškach... kto prejde, a kto nie...
Obzrel som si ostatných... boli tam známe tváre ako Ikita, Yoshiro, Mitoshi, Gojou a Sachiko... a aj ľudia, ktorých som poznal maximalne tak z videnia, alebo vôbec...
Sklopil som pohľad opäť do zeme... všetci, čo som poznal, boli silní... Nerobil som si nádeje, že sa stanem chunninom.
Ako sa asi teraz cíti Ikita?
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:34 pm

Toshiro

Stál jsem jako vždy sám kousek od brány a koukal do země a kopal si do kamínků. Měl bych mít spíše radost než být smutný, že zase nemám kolem sebe žádné přátele. Pomyslel jsem si smutně.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 2:54 pm

Yoko Hyuuga

Všichni se dali do cesty, a tak jsem zkoušela najít svůj tým, ale nějak jsem přes všechny ty lidi nikoho neviděla. Kde jsou? No někdy tady budou. Pomyslela jsem si a šla ve středu všech.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Počet příspěvků : 296
Registrován : 08. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Roze Gojou
Podstata chakry: fuuton
Číslo týmu: 6

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 3:02 pm

Gojou

Neisto som sa predieral "davom" a hľadal Sachiko a Hiroko, keď som ich našiel tak som sa nemo pridal do cesty, v hlave som mal zmätok, to je tak keď má Ai iný názor ako ja
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 3:43 pm

Yoshiro

Není ti v tom vedro? Zeptal jsem se Kuji.. Svítilo slunce a Kuja byl navlečenej, jak kdyby šel někam na hory..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 3:52 pm

Sachiko

Išla som stále len za ostatnými. V tom do mňa Hiroko štuchla ňufákom. Eh.. Čo je Hi.. Ako som sa otočila na Hiroko, všimla som si že prišiel Gojou. Jejda.. Prepáč Gojou, nejako som sa zamyslela.Podivne som sa usmiala a pohladila Hiroko.


Naposledy upravil Sakura-chan dne Sun Apr 25, 2010 3:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 3:53 pm

Kuja

Yoshiro ma prebral zo zamyslenia...
Čo? Oh toto... Nie, nie je mi teplo... Nemám rád slnko. povedal som prvú vec, čo ma napadla.
V skutočnosti som sa chcel len pred ostatnými tak nejako... skryť. Aby nevideli moje zjazvené ruky... aby nevideli môj smutný výraz...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 3:57 pm

Yoshiro

Aha..Řekl jsem chápavě. Stejně mu v tom musí být vedro.. Pomyslel jsem si hned na to.
Jounini ve předu nešli zrovna nejrychleji.. Tímto tempem tam budeme za dva roky... Prohodil jsem provokativně.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:04 pm

Toshiro

Kráčel jsem ve své nové zelené košili a vlasy u zad jsem měl sčesané do culíku svázané žlutou gumičkou a vlasy vepředu jako vždy stály nahoru. Šel jsem úplně poslední a sledoval nebe. Zase se bude hledět hlavně na ty Červenoočky. Přece jen to oni jsou největší chválou Konohy. Pomyslel jsem si a má nenávist ke klanu Uchiha furt jen rostla.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:09 pm

Ren Akasura

Toshiro.. Jak se těšíš na zkoušky? Zeptal se Toshirův sensei, který se zařadil ke svému týmu.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:11 pm

Raizen
Shion-senpai? oslovil jsem ji
Nedáme jim ještě trošku do těla? Měl jsem na mysli zběsilý běh až do Kuso.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:14 pm

Shion se usmála.. No.. Podívala se na Ihiru, který šel vedle ní.. Nevím jestli by tady Ihira-dono stíhal.. Řekla Shion maximálně provokativně.. Ihira byl její věčný rival.. Sotva to dořekla, rozběhla se a vyskočila do korun stromů..

Yoshiro

Usmál jsem se a nahromadil chakru do chodidel.. Rozběhl jsem se a předběhl senseie, pak přišel na řadu odraz mezi koruny stromů.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:15 pm

Sachiko

Naše uši to nemohli nepočuť. Čože?!?. Hiroko.. Počula si to? Ona na mňa porela a mierne kývla. Ale veď to je šialené. Povedala som potichšie.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:15 pm

Toshiro

Trochu mě sensei vyděsil, ikdyž jsem byl rád, že ho zase vidim. Usmál jsem se a podíval se na něj. "No, ani moc ne." Řekl jsem narovinu a pomalu kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:18 pm

Raizen
Závod do Kuso děcka! zavolal jsem na ně
Kdo tam bude první tak mu budu platit týden ramen... řekl jsem, ale Shion s Yoshirem vyrazili už když jsem řekl Kdo
No pak jsem za nimi taky vystřelil. Jemně jsem se zrychloval Raitonem.

Mitoshi
Spíše jak z donuceni, než ze zájmu o jídlo, jsem taky zrychlil.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:20 pm

Kuja

Pozeral som, či všetci bežali... nemal som chuť sa ponáhlať... ak by niekto ostal pozadu, ostanem s ním. Nejaký ramen mi bol ukradnutý...
Návrat nahoru Goto down
Sakura-chan

Sakura-chan


Počet příspěvků : 223
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Slovensko Bratislava

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sachiko Inuzuka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 6

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:22 pm

Sachiko

Jedlo ma moc nezaujímalo. Skôr som nechcela byť posledná, tak som sa rozbehla aj ja. Poď Hiroko, ideme. Nebudeme posledné. Usmiala som sa a pri to úplne zabudla na stres zo skúšok.
Návrat nahoru Goto down
http://www.konoha.cz
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:26 pm

Ren

Tak se těš.. Já ti budu fandit.. Řekl Ren.. Tak pohni.. Sotva to dořekl, už byl mezi korunami stromů.

Yoshiro

Sensei byl nějak rychlejší.. Hej!! Aktivoval jsem Sharingnan a prohlídl si ho.. Vy si pomáháte Raitonem!!
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:29 pm

Raizen
Já jsem dozorce zasmál jsem se a skákal dál.
+ jsem nic nezakázal
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:33 pm

Yoshiro

Jo, chytráku, ale já to neumím!! Zakřičel jsem na něj v hlavě.. Ve vzduchu jsem složil pečeť a zavřel oči, později jsem ale zjistil, že jsem to neměl dělat, protože jsem zakopl o větev a o druhou si rozmlátil ksicht.. Z nosu mi tekla krev.. Sakra! Vykřikl jsem. Naštěstí jsem ještě stihl včas reagovat a zachytil se jedné z větví. Po ní jsem se vyhoupl zpět nahoru mezi koruny stromů.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:33 pm

Toshiro

Vyskočil jsem a skákal v korunách. Hm, vidim ho jednou za sto let a jediné co mi řekne je ať pohnu. Celou dobu trénuju sám a ani se o mě nezajímá. Hm, možná je čas vrátit se zpět do Zvučné. Stejně jsem tu navíc a kage se nikdy nestanu. Pomyslel jsem si a se skloněnou hlavou dál skákal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:38 pm

Ren

Ohlédnul se a viděl Toshira.. Jeho pohled.. Oči..

Nejsi nic jinýho než zrůda!! Nenávidím tě! Vykřikl ninja s kunaiem a běžel proti malému chlapci.. Ten brečel. Prosím.. Nech mě.. .. Z očí mu tekly slzy.. Ninja hodil kunai. Ve tváři měl nenávistný výraz.. Chtěl chlapce nelítostně zabít.. Zavraždit.. .Kunai však někdo vyrazil.. RASENGAN!! Ozvalo se.
Před chlapcem stál muž v červeném plášti.. Jednou ránou složil k zemi toho nepřítele..


Ren se probral ze vzpomínek... Ve tváři mu ale zůstal zamyšlený a smutný pohled..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Sponsored content





Zkoušky začínají! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušky začínají!   Zkoušky začínají! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zkoušky začínají!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Maturitní zkoušky..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: