Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Odraz duše  - Stránka 2 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Odraz duše

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 9:14 pm

Kyo Kuroseishin

Chm....Na mé tváři se objeví něco jako škleb.Prudce sundám ze zad meč a ten se obalí chakrou.Takže si budem hrát na hru Přežij nebo zemři??Pohlédnu na jeho oči.Zvláštní...jeho oči..co s nimi je....Vyrazím zprudka vpřed a mečem po něm máchnu zprava.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 9:27 pm

Chlápek se jednoduše skrčil tak, aby se meči vyhl a pravou rukou udeřil Kya do břicha. Tam se Kyovi objevila zvláštní značka. Chlápek uskočil několik metrů dozadu a složil pečeť.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 9:34 pm

Kyo Kuroseishin

Rychlost chlápka byla ohromující...vyhnul se meči a udečil mě do břicha.Pak uskočil.podívám se na značku na břiše.Ty hnusáku...nejsem žádná kráva abys mě značkoval.Rychle složím pečetě a plivnu.Katon:Goukakyuu no Jutsu.Načež se za ohnivou koulí rozběhnu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 7:48 pm

Goukakyouu mu moc škody nezpůsobilo, díky Shunsinu se přesunul trochu dál. Zadíval se na značku, kterou si Kya označil a natáhl před sebe ruce. Kyo se vznesl do výšky - nemohl s tím nic dělat. Chlápek ho prostě ovládal jako nějakou loutku. Házel s ním doprava a doleva.. No a pak ho zahodil někam mezi stromy.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Kyo_Chan

Kyo_Chan


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 09. 10

Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23, 2010 9:23 pm

Kyo Kuroseishin

Mé tělo se vznese párkrát se proletím ze strany na stranu a pak zaletím do křoví.Chvíli se nic nedějě a mnou v křoví bublá čistý vztek.Hraje si se mnou..jako s blbcem..já ho zabiju...Prudce vyletím z křoví.Místo očí mám jen bělmo.Má ryxhlost je dosti vysoká.Meč který svírám v pravé ruce je obalen červeným chakrovým ostřím.Prudce jim zvrchu švihnu po muži.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odraz duše  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odraz duše    Odraz duše  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odraz duše
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Hra :: Okolní svět :: Svět-
Přejdi na: