Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: The truth..  Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 The truth..

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

The truth..  Empty
PříspěvekPředmět: The truth..    The truth..  Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 10:32 pm

Skupinka se vydala do světa. Bohužel, každý jiným směrem. Jen Yoshiro, Akira, Yoko a Ryo (ten byl však zraněný a v bezvědomí) zůstali spolu. Mířili zpět do Konohy.. Nevěděli však, že míří tam, kde potkají starého známého - Mitoshiho. Mitoshi byl totiž na misi. A náhodou nedaleko od nich..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

The truth..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: The truth..    The truth..  Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 10:56 pm

Yoko

Cesta domů je ještě dlouhá, ale aspoň jsme spolu. Opakovala jsem si, když jsem šla vedle Yoshira. U Akatsuki jsem neměla čas se naučit něco nového, protože jsem tam zrovna chytla blbou rýmu, takže jsem musela ležet v posteli. Ani v bitvě jsem potom nebyla moc platná, ale to už všechno bylo za mnou a nemělo cenu na to myslet, přesto mě to trápilo.
Návrat nahoru Goto down
 
The truth..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: