Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: New line...  Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 New line...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: New line...    New line...  Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 3:19 pm

Čas letěl jako voda a maturity začaly.

Dnes měl nastat den, kdy se ze studentů akademie stanou genini.

Byl to pro ně velký den... Pro všechny..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
adop1011

adop1011


Počet příspěvků : 37
Registrován : 17. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 3:28 pm

Zero Kamuri
Sedel som na stolicke vo svojom dome a daval si instantne nudle.
Dnes budu skusky, stane sa zo mna genin. vobec som o tom nepochyboval.
Rychlo som dojedol, perzliekol sa, zobral katanu a dymovnice a bezal som smerom k akademii.
Návrat nahoru Goto down
Sasan

Sasan


Počet příspěvků : 85
Registrován : 16. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Isane Yamanaka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: -

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 6:33 pm

Isane
Dnes mám super deň! Povedal som si doma v posteli a vstal som.
Na raňajkoval som sa, a obliekol.
Vybehol som z domu rovno k akadémii.
Zaklopal som na dvere, či tu nie som pri skoro.
Návrat nahoru Goto down
adop1011

adop1011


Počet příspěvků : 37
Registrován : 17. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 6:45 pm

Zero Kamuri
Pri ceste som narazil na Isaneho, ako klope na odomknute dvere.
Hej, skus potlacit, dvere sa mozno otvoria.
Vyslovil som to s maximalnym opovrhnutim a pred nosom mu otvoril dvere.
Mozno som prisiel trocha skoro, ale mne to nevadilo, casu som mal dost.
Odsunul jednu lavicu a zacal som trenovat.
Návrat nahoru Goto down
Sasan

Sasan


Počet příspěvků : 85
Registrován : 16. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Isane Yamanaka
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: -

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 2:18 pm

Isane
Vošiel som hneď po ňom.
Sadol som si do jednej z lavíc,
Potom som už len čakal kedy niekto dôjde.
Návrat nahoru Goto down
adop1011

adop1011


Počet příspěvků : 37
Registrován : 17. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 4:03 pm

Zero
Dokoncil som rozcvicku cely spokojny ze sa mi vsetko darilo, aj ked henge, trocha sa este kazilo. Vytiahol som z chrbta obri zvitok naseho klanu a zacal citat.
Hned ako sa stanem geninom sa naucim nasu zakladnu techniku povedal som si a preskocil historiu. Keby som bol tusil, ze tam je skryte nieco velmi potrebne....
Návrat nahoru Goto down
Ček




Počet příspěvků : 5
Registrován : 10. 05. 10

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 7:02 pm

Rideki
Jako každé ráno jsem cvičil a zdokonaloval své tělo.Byl jsem zrovna u kliků.Teď byla moje norma padesát, ale to jsem se chystal zvětšit...
Konečně se bude zabíjet...Chtělo by to někoho zmlátit...
Problesklo mi hlavou, když jsem konečně dokončil padesátý klik a byl jsem poměrně vysílen.Byl přece poslední den na akademii a zařazování do týmů a přece jsem nemohl vypadat jako loser hned na prvním setkání se senseiem...
Začal jsem dělat dřepy, kde byla moje nejvyšší lajna na čísle 120.Potom ještě budu dokončovat sklapovačky a nakonec to ukončím pár shyby na nově vytvořeném vybavení, které jsem upravoval celý včerejšek...
To všechno jsem chtěl stihnout do začátku vyučování v akademii.Ještě jsem chtěl po cestě sníst pár rýžových koulí jako snídani, abych nebyl hladový a splnil zkoušku, kde vyfasuju čelenku Konohy, mého nového bydliště...
Tak nějak mi to vyšlo a po půl hodině jsem vycházel z domu rozcvičený do dalšího dne a najezený z rýžových koulí, které jsem po cestě dožvýkával...
Měl jsem namířeno přímo na akademii a moc zbraní jsem si s sebou nebral, přecejenom mi budou stačit ruce na ty ostatní losery...
Návrat nahoru Goto down
Hraničař.Cz

Hraničař.Cz


Počet příspěvků : 66
Registrován : 22. 06. 10
Bydliště : Krkonoše

Moje RPG postava
Jméno postavy: Garuki Suromare
Podstata chakry: Meiton
Číslo týmu: ---

New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 12:07 pm

Garuki

Když jsem se probudil tak jediná věc která mi probleskla hlavou byla maturita,rychle jsem se vzchopil.Došel jsem z pokoje ke stolku,kde mi vždycky matka nechávala snídani.Ale ta tam nebyla,tak jsem si udělal vlastní jídlo.Které jsem zblajznul tak rychle že jsem si nevychutnal krásně voňavý pěkně rozžvejkaný masíčko.Když jsem dojedl snídani tak jsem si vzal vestu,a menší šátek přez můj znak.Došel jsem ke dveřím u kterých jsem měl svoje pohodlné boty,do těch jsem se oblíknul,a pomalinku vyrazil do akademie.Okey...až od maturuju,tak se mi při úplňku aktivuje znak.T bude super! Pomyslel jsem si radostně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





New line...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: New line...    New line...  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
New line...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: