Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Crawling - Stránka 3 Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Crawling

Goto down 
+3
Medusa
Mike
Red
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 9:34 pm

Kolem Rya a Sasukeho se objevil velký a průhledný démon s mečem. Stromy kolem odletěly několik set metrů dál a Sasuke šel pomalu ale jistě naproti velké šarvátce.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 01, 2010 9:49 pm

Ryo

Pozeral som na to ako na zjavenie...
Čo to je?????!
Držal som sa blízko pri Sasukem... pravdu povediac som nevedel, či je to s nami alebo proti nám...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 4:24 pm

Akira

Přestala jsem se soustředit...
Doufala jsem, že studování teorie celá ta léta by mohla být k něčemu....
Vyběhla jsem z hradu ven...
Složila jsem pečeť která mi pomáhala shromažďovat chakru...
Mangekyou sharingan... Než někdo mohl vidět, co se děje, tak mě obklopila chakrová žebra...
Vycházela jsem jen z tajných svitků klanu Uchiha...
Takže mj první pokud nebyl moc valný...
Objevil se kolem mě nevelký démon s obouručním kopím...
Susanoo Z oka se mi spustil malý pramínek krve...
Je třeba začít ve velkém stylu... vrhla jsem se na nepřátele...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:10 pm

Sasuke

Nevycházej .. Zůstaň u mě a nic se ti nestane.
Zopakoval Sasuke a pomalu ale jiste se blížil naproti mutantům z Idenu.

Itachi

Proti létajícím démonům letělo několik ohnivých koulí.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:11 pm

Ryo

Hai... povedal som. Nevedel som, čo si o tom mám myslieť...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:18 pm

Akira

Rozeběhla jsem se přímo proti mutantům...
Susanoo se rozpřahlo kopím...
Posledních pár metrů doslova sklouzlo smykem a kopím udělalo širokej oblouk
Hodlala jsem jich fůru rozpůlit jediným úderem
Chtěla jsem jednat rychlem dokud je moje flash bomby oslepovaly...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:33 pm

Flash granáty niektorých oslepili, ale vačšina z nich už boli za hradbami, a práve ničili pevnosť, další mali byakugany.
Ich bojovnosť to nejak značne neznížilo, a tak dalej útočili na pevnosť.
Lietajúci mutanti proti Itachiho projektilom vystrelili dalšie, a rozleteli sa naňho. Pár ich zostalo hore, a odtiaľ úplne demolovali pevnosť. Padala vežička po vežičke...
Ked sa na scéne objavila Yoko s juukenom, nabehlo k nej zopár mutantov, a takticky zaútočili. Niektorí z nich mali byakugany, takže útočili niečím podobným ako juuken, a tí čo mali sharingany uhýbali útokom.
Sasukeho objavenie nezostalo nepovšimnuté. Vačšia časť mutantov sa odpojila zo zadnej časti a obrátila sa na Rya a Sasukeho. Jeden z mutantov, očividne kapitán jednotky, na Susanoo použil Amaterasu, a hned na to na Sasukeho vybehol z raitonovým útokom, podobným chidori.
Akiru si tiež všimli, a z armády sa odtrhla dalšia časť, aby proti nej mohli bojovať. Tí ktorí mohli vyleteli hore pri jej útoku, a tí ktorí nemohli, sa mu snažili aspoň vyhnúť pomocou sharinganov a byakuganov. Niekoľko z nich sa dostalo za ňu, a strieľali ohnivé projektily. Další spredu útočil pasťami do čakrových bodov v tele (byakugan).
Stále však zostávalo dosť mutantov, a nevyzeralo že by sa míňali. Mnoho sa ich dostalo za hradby, a pomocou rôznych Jutsu ničili základy pevnosti, stavebné kamene. Každú chvíľu sa pevnosť zrúti úplne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:35 pm

Akira

Bylo to úžasné...
Sasanoo bylo neproniknutelné
Ta moc byla... oslepující...
Krájela jsem je a šíleně se u toho smála...
Na zem jen občas dopadla kapka mé krve ze mangekyou...
Přišlo mi směšné že si mutanti mysleli že mají šanci...
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:39 pm

Itachi si sundal masku. Jeho zjizvený običej nebyl v porovnání s některými mutanty, nic. V očích se mu objevil Mangekyou Sharingan. Použil Shunsin no jutsu a dostal se do vzduchu nad ty bestie, ty vzplanuly černým ohněm.

Na bojišti se objevilo něco jako mlha. Mlha to nebyla, byl to mrak. Tím hůř pro nepřátele, kteří se jeden po druhé začali smrskávat do sebe a mizet. Objevovali se pár kilometrů nad zemí, mezi mraky. Cload si vesele seděl na střeše jednoho z domů a jednou rukou měl složenou pečeť. V druhé ruce držel housku a jedl.

Amaterasu nemělo na Sasukeho dokonalé Susanoo žádný vliv. Ani ta Raitonová blbost, co si pan velitel vymyslel. Sasukeho Susanoo vystřelilo několik šípů proti veliteli,.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:44 pm

Yoko

Hrnulo se proti mně až moc mutantů. Někteří mohli útočit tím stejným jako já. Rozhodla jsem se použít Hakkeshou Kaiten. Tím bych se mohla zbavit mutatnů co jsou moc blízko, a pak třeba pomocí Hakke Rokujuuyon shou vyřídit ty ostatní.....Začala jsem se tedy točit a vytvářet tak vír.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:45 pm

Mya

Letěla jsem vysoko nad bojištěm
Neměla jsem ponětí co se děje dokud z nebe nespadl nějakej maník...
Když jich začalo padat víc, napadlo mě, že něco není v pořádku...
Sletěla jsem trochu níž abych viděla na bojiště...
Jakmile jsem si uvědomila co se děje začala jsem metat po mutantejch své vodňo / bleskové kombo jutsu
Smrt zhora...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 5:49 pm

Po chvíľke sa pevnosť začala zcela rúcať. Mutanti sa dostali k základom budovy, a tie zdevastovali. Prvé sa zrútili dolné časti, a za nimi nasledovali horné časti, napokon veže... vyzeralo to ako ked sa rúcali dvojičky (11. September), len v menšom meradle a bez obrovských výbuchov a dymu. Mutantov ktorí nestihli utiecť to zavalilo, ale prakticky splnili svoju úlohu.
Itachimu sa podarilo zničiť niektorých, ale pár z nich odletelo, a kedže bola pevnosť dole, pridali sa na bojisko.
Akira a Sasuke nepriateľov kosili, ale tí si postupne uvedomovali, že nemajú šancu, a tak sa od Akiry a Sasukeho čo najviac vzdialili, aby ich nemohli len tak zabíjať.
Mutanti, ktorí sa objavili v oblakoch a mali krídla vzlietli, a ostatní začali padať dole. Tí z krídlami ich schmatli a rýchlo leteli dole, spať na bojisko.
Po bojisku chodilo aj plno mutantov, ktorý porazených mutantov oživovali vo veľkom - používali niečo ako Saibon, aspoň to tak vyzeralo. Mutanto proste vstali, a vrátili sa do boja.
Mye sa darilo, ale mutantov až tak neubúdalo. Yoko sa podarilo mutantov od seba odohnať, a teda sa radšej sústredili na iných nepriateľov.
Liečitelia na bojisku hromadne oživovali mutantov, a teda sa ich počty rýchlo vracali k pôvodnému stavu.

Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 6:02 pm

Akira

Moje Susanoo divně klouzalo po zemi
Jako by bruslilo. Projelo řadami mutantů a ohánělo se kopím na všechny strany...
Soustavně vedle mě také dopadali utoky Myi...
Zaměřovala jsem se na ty s Rinnenganem... chtěla jsem je zabít všechny
Najednou mi ale Mangekyou zmizel...
Bylo to moje první použití, byl značně nedokonalý...
Susanoo se rozpadlo a já bezmocně padla na zem...
Zachránila mě jen Mya, které se spustila z nebe a chytla mě do drápů
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 6:05 pm

Jeden z mutantov si všimol ako Mya schmatla Akiru a unikala.
Za ňou! vydral z hrdla divný zvuk, vzlietol a frontálne zaútočil na Myu ohnivým projektilom.
Další sa jej pripojili na chvost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 6:23 pm

Pevnost se zřítila.. Cload tam někde zůstal.. Mraky zmizely.

Najednou na bojiště přiskočila postava v Akatsuki plášti.. Měl zvláštní kosu.. Tak vo co sem přišel? Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 7:56 pm

Uindo

Ty co pronásledovali Akiru smetla vlna vzduchu
Doslova je rozsekala na kousky...
Snad nejdu pozdě... usmála se postava v plášti Akatsuki plachtíci na větrníku vzduchem...
Pokud jsem chtěla získat důvěru Akatsuki tohle byla idální příležitost...
Chytla jsem větrník a ve spirále se spustila z nebes dolů
Cestou jsem rozsévala smrt máváním svého větrníků
Další smrt zhora...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 8:46 pm

Yoko

Snažila jsem se zabít co nejvíce munatnů. Ti však začali opět vstávat z mrtvých. Zaměřila jsem se tedy na ty co léčili mutanty, ale to už se podemnou začala pevnost řítit k zemi, a tak jsem šla k zemi s ní. Byla jsem totiž moc vysoko než abych někam uskočila.
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 8:55 pm

Yoshiro

Ležel jsem na zádech v té mini nemocnici. Teď už jsem jen spal. Probudil mě však obrovský hluk. Ten šel slyšet od hory, na které byla pevnost. Posadil jsem se a poté i stoupl. Ruka mě neskutečně bolela, ale cítil jsem jí. Což bylo nejspíš dobře.
Kde to sakra jsem? Nějak jsem si neuvědomoval, co všechno se stalo a co se děje. Vyšel jsem ven z nemocnice. Vesnice byla prázdná. Z místa, kde by měla být pevnost šel vidět jen kouř. Ne... Ne!! Rozběhl jsem se směrem k pevnosti..

Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 8:58 pm

Kousek od místa rozpadnutí pevnosti se na loučce objevily tři postavy.
Shimaru, Rei a Yoko. Spolu s nimi se tam přesunula většina spisů a chemikálií s Akiřiny laboratoře, + nějaké Akatsuki-style dokumenty.
Nepleťte se do toho.... řekl Shimaru a zmizel
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 9:07 pm

Yoko

Byla jsem trochu v šoku z toho, že jsem ještě před chvíli stála na rozpadající se pevnosti a teď stojím na loučce. Než jsem stačila poděkovat Shimaru byl pryč. Opět jsem aktivovala byakugan a prohledávala okolí, zda se někdo neblíží.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 10:14 pm

Na chlapíka s kosou sa v momente vrhlo zopár fireballov, raitonových gulí a nejaké veterné Jutsu. Navyše k nemu priskočili s juukenom a katanami. Bolo ich celkom dosť...
... prenasledovanie Akiry zanechali tak, a preživší sa vrátili na bojisko po povele veliteľa. Uindo zatiaľ nikto neotravoval, a všimlo si ju len pár mutantov, ktorí zúfalo zaútočili.
Mnohí oživení už mali potrhané končatiny, diery v bruchu, ale bojovali ako úplne čerství a nevyčerpaní.

Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 10:19 pm

Chlápek z kosou se ani nehnul.. KA-BOOOOOOOM! . . . .. . ................................. . . .. . . . .. . . Jauvajs..! Ozvalo se jenom.

Všichni se snažili bojovat.. Někteří krájeli jednoho mutanta za druhým.. Jiní se spíš bránili..
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 10:19 pm

Uindo

Začala jsem máchat větrníkem jak pošahaná
Desítky tornad kosily bojiště... Ve velkém...
Měla jsem z toho sadistické potěšení. Zabíjet mutanty, zachránit Akatsuki
Každý zásah likvidoval chakra body... tím byli moje techniky unikátní
A proto jsem byla obávaná...
Díky Byakuganu jsem měla celkem dobrej přehled co se děje...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 10:34 pm

Uindo mutantov síce kosila, ale tí ktorí to prežili bez rozsekania boli rýchlo oživení, a o tých rozsekaných sa rýchlo prišli postarať liečitelia.
Tí ktorí skončili v KABOOOM sa už nepostavili.

Isawa

Napokon sme doleteli na bojisko. Už z diaľky bol vidieť vysoký stĺp dymu, a tak som vedel, že Iden už zaútočil aj na Akatsuki. Ich pevnosť bola úplne zrútená, zostala z nej hromada veľkých kamenných blokov a hrozne veľa prachu, ktorý bol teraz po celom okolí.
Mutantov, útočníkov bolo dosť veľa, a vyzeralo že majú dobrú taktiku - Iden pravdepodobne ešte zlepšil klonovaciu techniku, a tak teraz mohli byť oživení veliteľom, a aj liečiteľmi. Používali Suzukin Saibon, s nejakými zmenami... mutanti boli jednoduchí na oživenie, až to bolo úplne primitívne. Pri živote ich vlastne držalo len niekoľko tisícov buniek, a boli natrepaní toľkými modifikáciami, že mohli žiť bez základných životných funkcií. Všetko zariadovalo len tých pár buniek...
Na bojisku boli Akatsuki, aj iní, a samozrejme, bojovali.
Pohľadom som po nich prešiel a snažil sa nájsť niekoho dôležitého.
Ostatným som pokynul aby zaútočili a pomohli Akatsuki.
Kanuzaku, Weiata a Shirokami sa spustili do boja a ničili nepriateľov zo vzduchu.
Sephiroth radšej nie, lebo Suzuki by sa mohlo niečo stať.
Letel som dalej, nad zrútenú pevnosť, a všimol si akéhosi Uchihu.
Bleskovo som zletel k nemu, a zosadol na zem.
Neútoč. Sme z Idenu, ale zradili nás, takže k nim nepatríme a bojujeme proti nemu. Prišli sme v mieri.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Počet příspěvků : 568
Registrován : 21. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Podstata chakry:
Číslo týmu:

Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02, 2010 10:37 pm

Shimaru
Akira, ať byla kdekoliv, se vcucla do sebe a objevila se na zemi vedle Yoko. Jelikož tam byla i většina její laboratoře, tak by se tam nějáká léčiva mohla najít.
Já se vznášel vysoko nad bitvou.
Nad dlaněmi se mi začaly tvořit obrovské ohnivé koule a já je začal házet po Příšerkách S.R.O
Pěkně jednu po deruhé. Bylo rychlejší než Goukakyuu a taky docela silnější
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Crawling - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crawling   Crawling - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Crawling
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Role Playing Game :: Zamčené topicy ze hry - Aktivní-
Přejdi na: