Naruto Worlds Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Vítejte na Naruto Role Playing Game Fóru, doufáme, že se vám tu bude líbit a přidáte se do naší hry Smile
Naše ikonka: Ještě jednou... Ikonka10 - Pokud máte zájem o výměnu, napište administrátorovi soukromou zprávu.

 

 Ještě jednou...

Goto down 
+6
Memphisto
Mike
Medusa
Nawaki
Horox
Red
10 posters
AutorZpráva
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:46 pm

Jak to napsat..

Jak jste si asi všimli, RPG se nějak nehne.. Nepíší snad už ani aktivní hráči..

Jinak.. Řekli jsme si , že to posuneme a pokusíme se zapojit hráče. S Horoxem a Nawakim jsme se domluvili, že začneme s Idenem, kterej se bude odkrývat a stane se takovou tou první hlavní záporáckou organizací. No, ale když se jeden z Idenu objevil, přišly i stížnosti. Nebudu jmenovat od koho.
Týkalo se to schopností toho člena Idenu. Je pravda, že manipulace s časem je docela dost overpowered. Ale je to kvůli příběhu a je potřeba prostě, aby Iden, jak už bylo zjíštěno v jednom tématu, získal co nejvíce Kekkei Genkai.
Přiznávám, že mě to naštvalo a choval jsem se kvůli tomu k jednomu hráči dost nepříjemně a řekl pár nehezkých věcí, které jsem říct neměl. Takže tím se mu omlouvám.

ALE - Stěžoval si Shikamaru, když zjístil, že je Hidan nesmrtelnej? Ne! Hledal dál jeho slabinu.. To tu nikdo nedělá..Nikdo se nepokouší analyzovat útoky nepřítele.. Každej bezhlavě útočí .. Nepoužívá pasti.. Nesnaží se vůbec .. Tak se pak nedivte, že vás každej porazí..

Další věc je přístup NĚKTERÝCH hráčů... Lidi.. Nečekejte , že vás budeme zapojovat takovým stylem, že vám přineseme dokonalou situaci na zlatým podnose.. Musíte taky napsat do příslušnýho tématu a ukázat se.. Už mě fakt sere, že v jednom tématu hraju jen já a Nawaki, v dalším taky (pár příspěvků teda napsal i Mišman) .. Nechci vidět odpověď typu - Nechci vám do toho lízt atd.. To prostě ne..

Začínám být dost naštvanej a ač bych to udělal nerad, tak tímto tempem se na celý RPG můžu vykašlat.. Ono adminování není lehký (což může potvrdit hodně lidí) ale tento přístup hráčů tomu vůbec nepomáhá.

Další věc nad kterou žasnu je aktivita.. Více o tomto napsal Itachi TADY

+ Pokud chcete dál hrát stylem 1 příspěvek za týden, tak napište rovnou že končíte..

Prosím o vyjádření se.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:54 pm

Tento ''problém'' ma už vytáča dlhšie.

Za Sonna som napísal:
Toto Jutsu však bolo vyčerpávajúce bez reduktora...
Ja vám dám teda taký ''cheat'', pre Sonna.
To Jutsu mu bez druhého člena (konkrétneho) z Idenu nevydrží ani niekoľko sekúnd, naozajstných.
Trafil Yoko a Toshira, a Jutsu sa mu deaktivuje, lebo bude vyčerpaný. A potom musí zdrhnúť.
Viac overpower charakter som ešte nevidel... hrôza, že?
Úplne zničí celú Konohu, a po ceste zabije aj Hokageho, aby náhodou nezabudol.
Dá sa jednoducho poraziť... ale nie zas tak jednoducho, ako pre primitívov. Taktika? Pasce? Logika? Stratégia? Rozmýšlanie? Analýza protivníka? Jeho Jutsu? Jeho slabín?
Ved o tom je Naruto, o analýze protivníka a potom využití jeho slabín.
Najľahšie je povedať: Ježíš, on je silnýý, nejde ho poraziť, je to supermáán!

To je všetko čo som chcel povedať.
Ak si to hráči neuvedomia, s dobrým svedomím končím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:56 pm

Co k tomu dodat. Admini tvoří mnoho dějů, do kterých čekají, že se hráči zapojí. Pokud ale hráči čekaj, až jim někdo strčí misi pod nos tak se nehneme. Nikdo vám nebrání se účastnit věcí ve vesnici. Snažte se trošku lidi. Pokud má ta hra fungovat musí se snažit každej, nejen admini. Každá postava je něčím unikátní, každá by měla mít svůj cíl. Ten by se měla snažit prosadit.

Dám nějaký vymyšleny příklad:
Postava XY má sen stát se hlavou klanu. Tj mezi misemi by se její hráč měl snažit toho nějak dosahnout. Admini vám rádi pomuzou rozvíjet vlastní deje... od toho tu jsme přece...
Ale tady se nikdo nesnaží. Každej čeká na výzvu od Admina aby si zahrál a tak to nefunguje...
A nemůže fungovat ani...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:59 pm

- nedivím se, že jsi naštvaný a přiznávám se, že hodně z těch věcí nedělám
- za včerejší neaktivitu se chci omluvit, měla jsem hasičskou soutěž, která se protáhla
- a jen se chci ještě zeptat - to si tedy můžu normálně vytvořit nějakou postavu a jít třeba do toho jiného tématu hrát?
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:04 pm

Když si to domluvíš s adminem, tak můžeš mít víc postav Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:06 pm

a zapojit se můžeš prakticky kamkoliv, pokud to dává smysl...
Tj že ted si nemůžeš bejt v bitvě kteráse odehrává u hranic kdyz jsi v Konoze apod...
Ale to je asi zřejmý ne?
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:09 pm

Medusa, u teba nie je aktivita zlá, takže u teba sa dá v pohode ospravedlniť.
A vytvoriť si môžeš kedykoľvek, samozrejme, treba sa dohodnúť s adminom. Všetko sa dá. Smile
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 518
Registrován : 10. 04. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Yoko Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 11

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:17 pm

Nawaki: jj to je jasné Smile
jinak děkuji, zkusím co nejdříve něco vymyslet
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:20 pm

No... Horox ma požiadal o vyjadrenie... tak to teda skúsim...

Takže...
Overpower:
Ľudia, mali by ste pochopiť jedno... KAŽDÁ postava ide poraziť, KAŽDÁ postava má slabiny... ÁNO, niektorá postavy sú SILNEJŠIE a niektoré sú SLABŠIE.
Záporáci majú už teraz svoje NAJLEPŠIE schopnosti. A hráči ešte NEMAJÚ svoj maximálny potenciál. Nemôžete teda čakať, že váš chuunin porazí ELITNÉHO nukenina s Idenu ľavou zadnou.
Žiadna postava tu nie je overpower, ale existujú slabší a silnejší. Ale každý je PORAZITEĽNÝ. Len možno nie teraz.
Príležitosti:
Toto nie je niečo ako WoWko... Tu si môžete vytvárať vlastné príbehy, vlastné príležitosti, vlastné postavy, vlastné city, vlastné schopnosti. Táto hra je VAŠA. Admini sú tu len na to, aby na vás DOZERALI, dávali vám POVOLENIA a vymýšľali určité PRAVIDLÁ.
Neaktivita:
Áno, aktivita tu veľmi upadá... a samozrejme, všetci sa sťažujú na niekoho iného... Tu je dôležité si uvedomiť, že záleží na každom hráčovi rovnako. Je jedno, či je to admin, V.I.P alebo bežný smrteľník. Tu sa musíme snažiť všetci a zbytočne sa navzájom neobviňovať.
Taktika, slabiny a pod.:
Viem, že nie všetci tu majú supermozog a nedokážu vytvoriť dokonalú taktiku za pár sekund. Ale aspoň sa SNAŽTE. Bojovať štýlom "Prišiel som tam, použil som svoje super taijutsu a vytrhol mu hlavu aj z chrbticou" nefunguje. A ešte sa čudujete, keď vás niekto takto porazí. Niekedy to proste jednoducho nejde... tak to skúste zložito. Wink

Na záver:
Nenarážam na nikoho konkrétneho, lebo sa to týka NÁS VŠETKÝCH. My robíme toto RPG, my ho hráme, my všetci ho tvoríme, je tu pre nás všetkých a záleží na nás všetkých.

PS: Áno... ja tieto chyby robím tiež, hlavne čo sa týka taktiky. Ja viem, že ja mám svoje chyby, a nie je ich málo. Ale viete, čo robím? SNAŽÍM SA. Áno, o tom to je. NESŤAŽOVAŤ SA, ale SNAŽiŤ SA.
Dúfam, že sa tu teraz na mňa všetci nenaštvete... ale ak áno... len som povedal svoj názor.


Naposledy upravil Mike dne Sun May 23, 2010 5:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 1008
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 27

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:20 pm

ICQ na mě máš a já jsem na něm 18/7 (tj 18 hodin denně, 7 dní v týdnu) takže když bude KDOKOLIV COKOLIV (spojené s RPG, neodpovídám na pomoc s domácími úkoly) potřeovat tak moje ICQ:

Spoiler:
popř mám i SKYPE...
Návrat nahoru Goto down
Memphisto

Memphisto


Počet příspěvků : 221
Registrován : 27. 03. 10
Věk : 33

Moje RPG postava
Jméno postavy: Tadeyoshi Hamano
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 23

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:35 pm

Hmmm nebudu tu nějako oponovat, leč by to šlo. Jen řeknu, co mě osobně vadí nejvíc... je tím nerespektování tahů hráčů. Někdo má určitou strategii. určitou situaci, či plán útoku, ale ejhle, další hráč použije techniku, tah, která/ý naprosto znehodnotí a vyruší taktiku toho hráče. Pokud hráč vidí, že někdo je na tahu, logicky spíše budu podporovat nějako, než abych šel frontálním útokem. Já si klidně konkrétně jmenuji. Několik nás postupně útočilo na aktuálního záporáka v Kiri a jistý ninja si tam klidně udělá ohňostroj -.-

Nedělám si z toho velkou hlavu, řeším to pasivitou
Návrat nahoru Goto down
Mike
Uchiha
Uchiha
Mike


Počet příspěvků : 1772
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Koniec sveta

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kuja Naginata
Podstata chakry: Katon
Číslo týmu: ...

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:39 pm

Memphi: Možno to naschvál spravil, pretože jeho postava je taká, že si myslí, že vie všetko najlepšie, a nerešpektuje nejakého Konožáka Smile
Je to vec, čo by si mali vyriešiť medzi sebou postavy, a nie hráči Smile
Návrat nahoru Goto down
Red
Uchiha
Uchiha
Red


Počet příspěvků : 1623
Registrován : 18. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Oromoutsugakure no sato

Moje RPG postava
Jméno postavy: Uchiha Yoshiro
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:41 pm

Memphisto napsal:
Hmmm nebudu tu nějako oponovat, leč by to šlo. Jen řeknu, co mě osobně vadí nejvíc... je tím nerespektování tahů hráčů. Někdo má určitou strategii. určitou situaci, či plán útoku, ale ejhle, další hráč použije techniku, tah, která/ý naprosto znehodnotí a vyruší taktiku toho hráče. Pokud hráč vidí, že někdo je na tahu, logicky spíše budu podporovat nějako, než abych šel frontálním útokem. Já si klidně konkrétně jmenuji. Několik nás postupně útočilo na aktuálního záporáka v Kiri a jistý ninja si tam klidně udělá ohňostroj -.-

Nedělám si z toho velkou hlavu, řeším to pasivitou


Memphi, tohle znám..Proto radši preferuju souboje 1 na 1.. Nejhorší je, když bojuje víc hráčů na jednom místě.. Je to nepřehledný a je v tom bordel.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-worlds.catsboard.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 1201
Registrován : 21. 03. 10
Věk : 31

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ikita Hoshiyama
Podstata chakry: Heiwaton
Číslo týmu: 10

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 9:02 pm

PROSÍM, vyjadrite sa aj ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Itachi

Itachi


Počet příspěvků : 649
Registrován : 20. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Námestovo

Moje RPG postava
Jméno postavy: Izashi Hyuuga
Podstata chakry: Fuuton
Číslo týmu: 7

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 9:08 pm

K tomu overpower...
Ja myslím že všetko bolo povedané...
Jo, napadlo ma ako bojovať napr. so Sonnom... ale to je len detail. Jediné čo v tom vidím je, že Aspire čakal viac, ako mohol dostať. Žiadny problém, bežná vec, stáva sa.
Myslím že hráči (hovorím všeobecne, pretože sa to stane hocikomu) by mali na toto brať väčší ohľad.

A ku ostatnému...
O aktivite som písal niečo včera...
Ja sa snažím byť tak aktívny, ako stíham (resp. vo voľnejšie dni tak, ako je to potrebné).


Zabudol som niečo, Horoxínko-san? Smile
Návrat nahoru Goto down
eliizabet

eliizabet


Počet příspěvků : 467
Registrován : 23. 03. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Sawada Maki
Podstata chakry: Raiton
Číslo týmu: 7

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 9:54 pm

Mnohé ty věci bohužel dos sedí na mně, hlavně za Maki. Napsal jsem si ji aniž bych věděla do čeho jdu, tak mi moc nesedne, ale pokusím se s tím něco udělat. Zkusmí ji vdechnout trochu života.
Doufám, že za Ryuuko už hraju líp a aktivitu se snažím hlásit. Jestli jsou proti mně nějaké výhrady, tak mi je prosím napište, zkusím s tím něco udělat.
Návrat nahoru Goto down
Blackness

Blackness


Počet příspěvků : 109
Registrován : 08. 05. 10

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kai Akimichi
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 9:56 pm

No, ako ja som tu každý deň akurát nepíšem, mám teraz problémy v škole (matematika xD) takže mám zákaz na PC ale som tu aj tak lenže nemám isté že tu budem môcť byť každý deň a preto nechcem riskovať že nebudete môcť hrať kvôli čakaniu na môj post a ja tu nebudem môcť prísť... Viem čo sa deje celú konohu mám prečítanú ale nepíšem no... Ináč plánoval som to opraviť tento týždeň lenže matiku nás učí riaditeľ školy a ten chodí na hodinu tak 2x do týždňa a keď preberáme látku je nemožné to opraviť... Pokúsim sa tento týždeň - snáď to výjde držte palce. Keď tu budem môcť byť podržím fórum najviac ako budem môcť tomu verte.
Návrat nahoru Goto down
Aspire

Aspire


Počet příspěvků : 326
Registrován : 09. 04. 10
Věk : 30

Moje RPG postava
Jméno postavy: Toshiro Kaguya
Podstata chakry: Suiton
Číslo týmu: 11

Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitimeSun May 23, 2010 10:15 pm

Já myslim, že bylo vše řečeno a já už to defakto probral vše s Redem na icq.

A ano, byl jsem to já kdo říkal, že ta postava je superman. Protože mi prostě zpomalování času takové přijde, ale to je jedno. K tomu taktizování a td... To mi přijde jako blbá poznámka, protože když si člověk nenapíše do povah postavy, že jeho postava je inteligentní a bystrá a napíše tam třeba ukecaná a nevrlá tak samozřejmě nemůže nikdo počítat s tim, že ta postava vymyslí plán jako Shikamaru, protože já hraju hlavně povahy tak jak si je napíšu.
Ano ten můj poslední post byl přehnaný a ve skutečnosti by Toshiro podle povahy zase zaútočil, ale prostě jsem byl naštvaný tim, že může zpomalovat čas a pak tří letý trénink mu byl k ničemu. (Nijak si nestěžuji, jen konstatuji jak jsem to myslel.)
A po pravdě "Toto Jutsu však bolo vyčerpávajúce bez reduktora..." Nějak jsem to v tu chvíli nepochopil, to s tim reduktorem takže to cheat nebyl a hlavně nemám postavu co čte myšlnky tudíž mi to bylo vlastně k ničemu.

Btw.: Aktivitu bych měl dobrou kdybych... No prostě narovinu ať to vyzní jakkoliv. byl bych aktivní kdybych nečekal +/- dva dny na to než Horox odepíše. To defakto říkal i Itachi, že nehodlá zde být hodiny v kuse když pak musí na jeden příspěvek čekat dva dny...

No snad jsem řekl vše a sorry za to předchozí chování Rede i Horoxi Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ještě jednou... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ještě jednou...   Ještě jednou... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ještě jednou...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Worlds Fórum  :: Informace :: Informace, stížnosti, návrhy a nápady-
Přejdi na: